Baume Eclat a L`Extrait D`Abricot (Balsam rozświetlający do ust z ekstraktem z moreli)

Balsam rozświetlający do ust - chroni i pielęgnuje usta nadając im delikatny połysk.

Fajny

Podoba mi się: świetnie chroni przed zimnem. Usta nie pękają, nie powstają skórki, nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Dobrze nawilża, uczucie miękkich ust się utrzymuje przez ok 1h. Sprawia, że usta wydają się wydatniejsze.
Oprócz tego cudnie pachnie i smakuje :) jak brzoskwinia.

Ma ładne opakowanie, jest mały i poręczny, a bardzo wydajny. Mam go już 2 zimę!

Używam tego produktu od: 2 zimy
Ilość zużytych opakowań: 1 kończe

Całkiem, całkiem:)

Uwielbiam kosmetyki Yves Rocher i zachęcona innymi balsamami postanowiłam wypróbować i ten.
Co prawda nie lubię zapachu moreli w kosmetykach w tym balsamie jest ona wyjątkowo ładny. Przyjemnie się go stosuje, długo utrzymuje się na ustach, efekt rozświetlenia, dyskretny i nie nachalny opakowanie jest poręczne.

Zniechęca mnie cena - tak samo jak do pozostałych.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

suche skórki....

wypróbowałam wszystkie rodzaje tych pomadek. i o ile tamte uważam za bardzo dobre, ta ma kilka minusów.
efekt nawilżenia jest dobry. efekt rozświetlenia również-ale tylko wtedy, gdy nasze usta są zadbane. Gdy usta są popękane, spierzchnięte i widać na nich suche skórki-wtedy pomadka się nie sprawdza. podkreśla skórki i efekt jest nieciekawy.

lepsza na lato niż na zimę.
ładnie pachnie :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

depilacja opóźnianie porostu włosów

KWC!!!

Mój KWC wśród balsamów do ust!!!

Jak dla mnie ma same plusy:
piękny i naturalny zapach
idealną konsystencję
fajne i wygodne opakowanie
no i ta delikatna poświata na ustach

Faworyt

świetna

moja ulubiona pomadka, na ustatch pozostawia ładny efekt, przyjemny, nie za tłusta, utrzymuje się, ładnie pachnie i do tego ma wygodne opakowanie, bo małe przez co dużo poręczniejsze niż np,. pomadki nivea

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań trudno stwierdzic

niemal KWC

Czego można wymagać od pomadki tego typu. Ma chronić usta, nawilżać, być wygodna w użyciu czyli do maźnięcia się na stoku, na plaży, gdziekolwiek czyli bez lustra, wolnych rąk i mnóstwa czasu.
Do tego pomadka nadaje się znakomicie. Przeszła moje testy na mrozie, upale i za dowód niech będzie to, ze zaraz lecę po trzecią (co w przypadku zadnej innej nie miało miejsca). Dla mnie dodatkowym plusem jest to, ze ładnie wygląda. Rozświetla i usta są zadbane, ładne i jaśniejsze a przecież nie są umalowane. NIkt mi zarzuci,ze się pacykuję jak głupek w kostiumie czy goglach a jednak nie czuję się naga jak bez makijażu. Zebrałam już nie raz za nią komplementy:).
Czemu nie KWC? No bo jednak to jej opakowanie mimo, ze małe i wygodne jest totalnie nietrwałe. W połowie opakowanie cała naklejka schodzi, robi się jakieś nieestetyczne, nakrętka się gubi i spada a pomadka się brudzi w torebce. Niemniej i tak warto!

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: dwa

Pamietam, ze super

Z tego co pamietam (uzywalam pol roku temu) ten balsam jest fantastyczny!!
Ma sliczny zapach, delikatnie pielegnuje usta i faktycznie- ladnie rozswietla! Pomogl nawet moim przesuszonym ustom.
Tylko to opakowanie...nie wiem dlaczego ale zawsze mi sie natychmiast rozwalalo;) (nie dalo sie zamknac...)
ale ogolnie kosmetyk bardzo godny polecenia

Używam tego produktu od: pol roku temu

musze do niej wrocic :)

przypomnialam sobie o niej dopiero na wizazu, a przeciez byla rewelacyjna! male chapstickowe opakowanie, cudowny zapach i delikatny kolorek na ustach. mialam tez wersje z kakao (chyba..z rozowo-fiolerowa nakretka) i tez byla swietna. brzoskwinia nadawala jednak delikatna jasna powloczke. jak moglam o niej zapomniec?:)Używam tego produktu od:2lat

milusi

+ nawilża
+ leciutko nabłyszcza
+ pięknie pachnie
+ wydajny
+ w promocji - taniutki
+ opakowanie minimalistyczne i praktyczne

- odpakowanie sprawia mi trudności (moją ciapowatość :D )

mój ulubieniec na dzień ( rzadko wole balsam od błyszczyka ale ten jest very nice :D )

Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2

Pyszności

Po otwarciu balsam pachnie morelką zadziwiająco apetycznie, aż chce się nałożyć go na usta. Opakowanie nie jest zbyt wyszukane i ma pewne braki, ale można to wybaczyć.
To rozświetlenie na moich ustach nie jest zbyt widoczne, taka leciutka poświata. Balsam dobrze się rozsmarowuje na ustach, konsystencja sztyftu jest w sam raz.
Usta są takie pełniejsze, zdrowsze.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań:jedno - kilkanaście maźnięć

dobry, ale nie bez wad

Dostałam go od mamy, stosuję go na zmianę z innymi preparatami do pielęgnacji ust (jestem maniaczką różnych mazideł do buzi) od około miesiąca.

moje spostrzeżenia:

opakowanie:
jest poręczne, ale niechlujnie wykonane - folia z etykietką odkleja się, sama etykietka jest niechlujnie wykonana, gdybym zobaczyła ten kosmetyk w sklepie, nie przyciągnąłby mojej uwagi. otwiera się przez odczepienie przykrywki, czasem zbyt ciężko, szczególnie jak ma się tłuste palce. Sztyft szczelnie wypełnia tubkę, i wygląda jak klej szkolny w sztyfcie. nieestetyczny wygląd.

o samej szmince:
ma zapach moreli, nie lubię tego zapachu - ale ok, moje zdanie. zajeżdża chemicznie, jakby mydliną, czy czymś, zbyt agresywny zapach jak na szminkę ochronną. konstystencja gęsta, mazista, ale nie skleja ust. tak jak zauważyły inne recenzentki, rozjaśnia usta, nie wiem czy to dobrze, czy źle, mi ten efekt nie przeszkadza. regeneruje i nawilża usta bardzo ładnie, ale moim zdaniem efekt nawilżenia i ochronny mógłby utrzymywać się dłużej - szczególnie, że wiem że z tej firmy są lepsze preparaty do ust!

podsumowanie:
działa tak jak powinien, ale zapach, wykonanie i trwałość szwankuje. no i wygląda to wszystko jak klej szkolny w sztyfcie!

Używam tego produktu od: luty2007

cudo

Jakiś czas temu postanowiłam, że postaram się mieć go przy sobie zawsze.
Przede wszystkim jest idealny pod pomadki, bo lekko bladzi usta, przez co ich kolor jest wyrazisty.
Ścisła konsystencja, świetnie nawilża i bardzo podoba mi się jego morelowy zapach.
Drobinki są idealne, lekko się mieni i długo pozostaje na ustach. Dla mnie idealny!
Edit: zauważyłam, że kiedy rozgrzeje sie na ustach już nie bieli tak bardzo, tylko daje perłowy efekt. Zaaplikowana wieczorem, rano wciąż jest :D

Używam tego produktu od:4miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego