Zielona Herbata + Endorfiny, Krem pod oczy

Zielona Herbata + Endorfiny, Krem pod oczy

Krem pod oczy z serii Zielona Herbata z endorfinami wyzwalającymi uczucie szczęścia, skutecznie wygładza zmarszczki wokół oczu i stymuluje odnowę komórkową, przywracając skórze jędrność i promienny blask.
Preparat pozostawia skórę nawilżoną, łagodnie napiętą, zmarszczki wyraźnie spłycone, odmłodzone, pełne blasku spojrzenie.
Systematyczne stosowanie kremu rozjaśnia cienie po oczami, wygładza, rozświetla oraz w widoczny sposób poprawia elastyczność delikatnej skóry wokół oczu.

Cena: ok. 14zł / 15ml

swietny

swietny kremik, bardzo lekki, ladnie pachnie i co najwazniejsze nawilza i rzeczywiscie rozswietla skore wokol oczu, bardzo goraco polecam...........................

Używam tego produktu od:3 msc

Podrażnia

To chyba jedyny kosmetyk z tej serii, którego nie polubiłam. Mimo chrakterystycznego ślicznego zapachu i delikatnej formuły, czułam lekkie podrażnienie, nawet gdy stosowałam go tylko pod oczy (z pominięciem górnej powieki), które objawiało się lekkim łzawieniem oczu. Dodatkowy brak fitrów UV powodował, że powinno się nałożyć przed wyjściem z domu jeszcze jedną warstwę innego kremu :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/2

bdb :)

Krem ten stosuję już od miesiąca regularnie rano i wieczorem. I po tym 1 miesiącu widać juz efekty: skóra jest wyraźnie jędrniejsza, gładsza, znikły cienie pod oczami, także opuchlizna (a jeśli sie pojawi, to po aplikacji szybciutko znika), naskórek przestał mi się złuszczać wokół oczu. Poza tym krem ten nie podrażnił moich oczu, ani skóry wokół ich. Szybko się wchłania, cena przystępna. Jest wydajny, znakomicie nawilża i odżywia skóre wokół oczu. Dla mnie, po przejsciach z innymi, nieraz droższymi kremami, bardzo dobry. Odejmuję 1* za brak filtrów UV. Poza tym polecam :)