Zielona Herbata + Endorfiny, Maseczka do twarzy

Zielona Herbata + Endorfiny, Maseczka do twarzy

Maseczka Zielona Herbata z endorfinami wyzwalającymi uczucie szczęścia, relaksuje i odpręża, sprawiając, że skóra promienieje pięknem i młodością.
Preparat intensywnie nawilża skórę, działa liftingująco, ujędrnia i uelastycznia naskórek, przeciwdziała podrażnieniom, wygładza rysy, poprawia owal twarzy.
Maseczka spłyca wyraźnie zmarszczki, pozostawiając skórę wygładzoną i odprężoną, jedwabiście gładką i promienną.

Cena: ok. 3 zł / 10 ml

relaksik

Stosuje ją po męczącym dniu,w trakcie kąpieli kłade ją na twarz,zamykam oczy i po prostu odpływam(hihi to chyba te endorfiny).Nawilża,chłodzi,szybciutko się wchłania,ma przyjemny zapach,czego chcieć więcej.Może i nie jest to spektakularna maseczka,do zadań specjalnych mam inne,cudów nie działa,ale lubie ją mieć pod ręką.

świetna

maseczka jest bardzo fajna :) ekspresowo sie wchłnia i intensywnie nawilża :) ma przyjemny zapach :) pozostawia skóre gładziutką, matową i piekną :) Tą maseczke lubi też mój chłopak :) hehe czasem go nią smaruje :) :) jedna z najlepszych jakie dotej pory stosowałam Polecam !