Klarende Maske (maseczka oczyszczająca)

Klarende Maske (maseczka oczyszczająca)

Bardzo delikatna maseczka zawierająca "kompleks naprawczy"(występujący też w innych produktach Sans Soucis) i białą glinkę. To dzięki tym składnikom nadaje się do skóry mieszanej i tłustej,a jednocześnie wrażliwej. Oczyszcza, reguluje, ale nie podrażnia i nie wysusza.

Cena ok. 50 zł

super

Kupilam saszetke 10ml za ok 5,50zl.
Bardzo wydajna,mozna ja nalozyc cieniutka warstwa.
Skora robi sie miekka i lekko napieta.
Nie wysusza skory,lekko matuje strefe T.
Polecam.Kupie na pewno nie raz.

ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

kiepska

Na mnie ta maseczka nie zrobiła dobrego wrażenia.Jedynym w zasadzie plusem którego się doszukałam jest to że ta maska faktycznie jest łagodna - tzn nie podrażnia i moze bardziej doceniłabym tę cechę, mając wrażliwszą skórę.Z mojego punktu widzenia ta maska nie spełnia jednak tego co obiecuje producent. Ma niezbyt przyjemną konsystencję, kiepsko się rozprowadza, a co najważniejsze nie oczyszcza w takim stopniu w jakim powinna ze względu na nazwę.Źle się także zmywa i ma tendencję do "wychodzenia" już po zmyciu twarzy.W sumie: spokojnie można poszukać czegoś innego o lepszym działaniu i w bardziej przystępnej cenie.

delikatnie oczyszcza

Wspaniała maseczka z białą glinką szczególnie dla tych cer, które zielona glinka potrafi podrażnić i zbyt mocno wysuszyć. Doskonale oczyszcza, pozostawia buzię rozjaśnioną i matową(ale nie wysuszoną!)

Makijaż Maybelline

Dobra

DObra, podobna do maseczki owocowej dermiki z serii T, daje przyjemne uczcie ukojenia, dodatek glinki koalionowej matuje i oczyszcza cerę, usuwa martwy naskórek, działa trochę jak peeling enzymatyczny, byłam z niej zadowolona, ale dermiki jest tańsza i działa w moim przypadku nieco lepiej więc wolałam do niej wrócić.