Perfecta, Body, Krem sojowy odżywczo - ochronny do rąk i paznokci

Perfecta, Body, Krem sojowy odżywczo - ochronny do rąk i paznokci

Krem do rąk i paznokci o wszechstronnych walorach odżywczych, ochronnych, nawilżających i przeciwstarzeniowych. Zawiera bogaty w fitosterole aktywny ekstrakt z soi, dzięki czemu odbudowuje płaszcz lipidowy i wygładza skórę dłoni. Kompleks witamin C, E, f chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zabezpiecza przed pierzchnięciem, przedwczesnym starzeniem i regeneruje skórę zniszczoną detergentami. Odżywia i wzmacnia paznokcie zabezpieczając je przed łamaniem i rozdwajaniem oraz przywraca im zdrowy połysk.

kicha

Nie zauważyłam żadnej ochrony przed zimnem, a po to właśnie go kupiłam. Opis na etykiecie wygląda zachęcająco, ale to wszystko. Jedyny plus jest taki, że regeneruje przemarznięte ręce i przyjemnie je "otula", ale podejrzewam że taki sam efekt (a może i lepszy) osiągnęłaby zwykły wazelina. Po posmarowaniu efekt utrzymuje się do pierwszego mycia, a za chwile ręce są przesuszone ;/. Właściwie to przy dłuższym używaniu mam wrażenie że wręcz powoduje wysuszenie naskórka!!

Podsumowanie:
Po tym "wynalazku" ostatecznie wyleczyłam się ze stosowania typowych kremów do rąk i chyba ostatecznie "przerzucę się" na najzwyklejszą wazelinę :).

lekki

Krem ma dość lekką konsystencję i szybko się wchłania. Z tego powodu świetnie sprawdza się w biurze :) Pozostawia na dłoniach ochronny film, który widocznie wygładza i zmiękcza skórę, co jest dla mnie dużym plusem. Niestety nawilżenie jest krótkotrwałe i trzeba ponawiać aplikację. Krem nieprzyjemnie pachnie.

Używam tego produktu od: 2 - 3 m-ce

OK

ogólnie mam problemy z suchą skórą na dłoniach. Ten krem naprawdę mi je nawilża a do tego szybko się wchłania. Zapach jak dla mnie Ok ale fakteycznie może zbyt mocny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Konturowanie Smashbox

drażniący zapach

Wiem, że zapach to nie podstawa całkowitej oceny. Jednakże zapach też jest ważny i na tę ocenę wpływa. Dla mnie, zapach tego kremu, jest okropny, za mocny, drażniący, który na dodatek nie wietrzeje a utrzymuje się na dłoniach.

Szybko się wchłania, ale słabo nawilża, uczucie nawilżenia zaraz przemienia się w uczucie suchości. Używając go mam strasznie suche opuszki (które przecież smaruję cały czas!), są aż tak wysuszone, jakby zaraz miały pękać...
Trochę wygładza dłonie. Czy robi coś z paznokciami? Nie zauważyłam, więc raczej nie.
Z ledwością dotarłam do połowy opakowania i mam go po prostu dość. Denerwuje mnie zapach i widzę i czuję, że potrzebuję lepszego nawilżenia.

Nigdy więcej...

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: pół

Jest ok.

Jak dla mnie 3 gwiazdki. Mam wrażenie, że podczas używania mniej rozdwajały mi się paznokcie.
Produkt jest naprawdę wydajny.
Minusem może być zapach, mi trochę przeszkadzał, ale da się wytrzymać.
Nawilżenie - raczej średnie. Ot taki kremik, do kupienia z braku laku.

Używam tego produktu od: długo

zaskakująco dobry

Przypadkowo kupiłam kupiłam ten krem. Skusiła mnie jego niska cena (4,90 zł) oraz zawartość soji i witamin zarazem w składzie. Bez wahania mogę przyznać że to najlepszy krem do rąk jakiego używałam. Moje dłonie są po nim na długo gładkie, nawilżone ale i pokryte delikatnym nie lepiącym się filmem.Używałam już różnych kremów Garnier, Nivea, Neutrogena, Avon i żaden mnie nie zachwycił. Jest on przykładem na to, że to co tanie wcale nie musi być złe a wręcz przeciwnie :)

Używam tego produktu od:ok 4 miesiące

znikome nawilżenie

Nie będę owijać w bawełnę - krem jest po prostu kiepski.

Bardzo słabo nawilża, a jeśli już, no na niesamowicie krótko. Nie odżywia ani rąk, ani tym bardziej paznokci.

Wchłania się umiarkowanie, mógłby szybciej, ale nie jest to jakoś katastrofalnie wolno...

Na dodatek - ma bardzo nieprzyjemny zapach, który (na szczęście!) stosunkowo szybko znika, co nie zmienia faktu, że bardzo drażni.

Słowem - nie polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (nie mogę go skończyć...)

smrodek wszystko psuje

Krem jak krem, rewelacji nie ma, przyjemnie natłuszcza skórę,ale na krótką metę. Z paznokciami nic dobrego nie robi, a szkoda. Spodziewałam się dłuższego efektu na dłoniach po zastosowaniu tego kremu. Jakiegoś mocnego nawilżenia, likwidacji moich "przesuszonych" problemów, ale niestety- zawiodłam się.
Godzinę po nałożeniu może i jest fajny efekt, ale później moje suche dłonie wyglądają jak wyglądały, czyli kiepsko. Szybko się wchłania.
No a ten smród... Nie do zniesienia! Tego nie można wytrzymać, cuchnie niemiłosiernie, bardzo mi się to nie podoba, przez ten okropny zapach nie zużyłam do końca kremu. Mój nos tego nie wytrzymał.

Podsumowując- nie polecam. Szczególnie dłoniom z problemami.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca

łee

Krem dobrze sie wchlania i nie pozostawia tlustej wartswy na dloniach i to byloby wszystko. co do pielegnacji to nie zauwazylam poprawy a nawet dzialania. przez 5 minut od nalozenia kremu dlonie lekko sie nawilzyly a po uplywie tego zawrotengo czasu znowu byly suche. czyli krem - lipa. nie polecam.

Używam tego produktu od: jakis czas

Taki sobie

Jest to przeciętny krem do rąk wielkiej rewelaci tu nie ma, ale i tragedii też. Nawilża i wygładza skóre dłoni, ale jest niezbyt trwały i trzeba znów powtarzać aplikacje. Zapach ma przeciętny dla mnie jest trochę drażniący ale mogę wytrzymać.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:wtrakcie pierwszego

Niespecjalny

Właśnie kończę pierwsze opakowanie. Żadnych rewelacji nie było, średnio nawilża, średnio wygładza, ale na jakiś czas daje uczucie komfortu. Zapach jest dość przyjemny.Jednak uważam, że lepsze są zwykłe tańsze kremy glicerynowe ogólnodostępne.

aj nie...

Przede wszystkim - nie pielegnuje. Uzywając go regularnie miałam dłonie wysuszone na wiór, pozdrażnione. Nie spełnia więc podstawowego zadania. Jeden z najgorszych jakie miałam, nie widzę więc sensu komentowania innych rzeczy..... nie nie i jeszcze raz nie.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe