Pro-Rétinol 100% Végétal, Recharge Soin Auto Defense Jour Nuit, Visage Yeux (Krem na dzień i na noc - twarz i oczy)

To krem uniwersalny na dzień, na noc, na twarz i pod oczy. Ma właściwości nawilżające, wygładzające i lekko matujące,a przy tym zawiera składniki zapobiegające starzeniu się skóry, rozświetlające i dodające energii. Polecałabym na dzień, pod makijaż szczególnie dla osób, które mają mieszaną cerę, a są już po 25 roku życia.

Cena: 37 zł / 30 ml

nic specjalnego

Niby do wszystkiego, a mnie oczy szczypaly. Na noc sie nie nadaje,za malo tlusty, za slabo zmarszczki "prasuje"( a ja wcale duzych zmarszczek nie mam). Na dzien moze byc,troszke matuje. Malo wydajny, dosc drogi.

Zwykły

Dla mnie nic specjalnego. Ładny zapach, lekka konsystencja, ale nawilżanie tylko średnie i krótkotrwałe, podobnie z matowaniem. Przyjemny w stosowaniu, ale co z tego, skoro nie widać efektów działania? Nie zatyka porów.

przyjemniaczek

Kupiłam zachęcona przeznaczeniem, gdyż akurat tak się nieciekawie złożyło, że praktycznie na raz skończyły mi się kremy: na dzień, na noc i pod oczy. A że jeszcze dostała mi się zniżka na tubkę, z którą jej cena wynosiła 19,9zł to aż żal było nie spróbować. Jeszcze po takich recenzjach :) Więc kupiłam, zużyłam i w sumie nie żałuję, choć nieco się rozczarowałam. Dla mojej mieszanej lubiącej się przesuszać cery jest to tylko krem na dzień i pod oczy (i to też lepiej tylko na dzień). Na noc się nie sprawdza, bo rano budzę się baardzo zmięta :( Ale musze też dodać, że krem ten zaskoczył mnie i na plus :) Otóż chodzi o to, że generalnie ciężko mi dobrać krem, który nie rozdrażnia mojej naczynkowej cery i jednocześnie nie zatyka porów, równie ciężko dobrać krem pod oczy, który nie podrażnia okolic oczu, a ten właśnie taki jest :) Żadnej krzywdy mi nie czyni, ba! wręcz odnoszę wrażenie, że uspokaja moją cerę. Stosowanie go to naprawdę prawdziwa przyjemność i to nie tylko ze względu na zapach (cytrusy?) i przyjemną puszystą konsystencję. On po prostu jest bardzo dobry, ale wbrew temu, co deklaruje producent nie dla każdej cery i nie do stosowania całorocznego. Bowiem kremik ten jest lekki i jak już pisały poprzedniczki można mieć wrażenie, że się go wcale nie nałożyło, bo skóra nadal domaga się jakiegoś mazidła. Ale muszę go trochę zrehabilitować - cera może i z jednej strony domaga się nawilżenia, ale z drugiej strony jest bardzo gładka i świeża, aż tryskającą energią :) I ten efekt bardzo mi się podoba :) Dlatego też myślę, że dam mu jeszcze jedną szansę i w lecie kupię kolejną tubkę - wtedy powinien się lepiej sprawdzić.

Cellulit adipocyty

zero działania

Nie spisał się jak dla mnie. W ogóle nie nawilża, z odzywianiem tez nie jestem pewna czy cokolwiek działa. Ma śliczne opakowanie, fają konsystencje i ładny zapach, ale...nie działa. Nic. Nakładam go i po chwili czuje jakbym WCALE go nie nałożyla, nakładam kolejna wartstwe...to samo. A rano budzę się przesuszona i łaknaca kremu twarzą. Zdecydowanie nie dla mnie. Moze na tłustej cerze sie prawdza, zobaczynmy co powie o nim mama , bo go oddałam
Dodałam gwiazdke trzecią bo mamie pasuje.Czyli sprawdza sie na nieco tłustszej cerze

za mało nawilża

Kupiłam w promocji, bez przekonania, bo dawno już nie uzywałam kremów Yves Rocher. Jestem maniaczką kremików, więc przetestowanie kolejnego to żaden problem :)
Cerę mam normalną, zadbaną, bez potrzeb specjalnych, ale w kremy-omnibusy do twarzy i oczu, na dzień i na noc - nie wierzę. Ale się nie uprzedzam z góry. Opakowanie jest fajne, ładny, żółty kolorek. Podoba mi się też cytrusowy zapach - energetyzujący, jak zapach Force C Premium Rubinstein. Sam kremik dobrze się nakłada i szybko wsiąka...za szybko. Po 20 minutach nie pozostało mi po nim nawet wspomnienie - twarz nie była wysuszona, ale tez nie była nawilżona, a zaaplikowałam sporą porcję! Musiałam poprawić czyms bardziej nawilżającym...
Podsumowując - dla mnie jest to kremik miły w stosowaniu, ale za lekki. Rano, przed pracą. Może latem...Może dla cery mieszanej...Zużyję go, ale na drugie opakowanie się raczej nie skuszę.

*****

kupiłam w promocji 2 w cenie jednego i nie żałuję. Kremik dość szybko sie zuzywa, na mojej cerze wchłania sie bez zarzutu nie pozostawiając filmiku. Wygładza buziaczka. Przyjemny zapach i konsystencja.

śliczniutki i pachnacy

Ma piękny kolorek taka budyniowa żółć..ładnie , nie nachalnie pachnie, bardzo dobrze nawilża-jednak pozostawia leciutki film na twarzy i z tego powodu uzywałam go na noc. Wygładza buzię i ożywia..Sprawdził sie jako wakacyjny kosmetyk w ciepłych krajach:) Z czystym sumieniem polecam..jednak zaznaczam jest bardzo mało wydajny! Kończy się w ekspresowym tempie! ...

Lubię i używam

Kupiłam pod wpływem recenzji i nie zawiodłam się. A tak przy okazji to myślę, że wydanie poradnika z logo KWC dla wszystkich zadbanych kobitek i mężczyzn mogłoby okazać się strzałem w 10-tkę i bestsellerem roku ;-) Kupiłam go specjalnie przed wyjazdem na urlop, żeby uniknąć brania wielu dodatkowych, wyspecjalizowanych preparatów do pielęgnacji twarzy. I spisał się na medal. Z jednym zastrzeżeniem-stąd 4* a nie 5:
- przy większych wymaganiach skóry mógłby mieć bardziej odżywczą alternatywę.
Na początku mojego pobytu, gdy używałam go głównie pod podkład nie odczułam tych braków, jednak potem, gdy moja skóra była po eskpozycjach słonecznych, przydałoby się dla niej coś bardziej nasycającego i głębiej nawilżającego. Jednak jeżeli ktoś chce go stosować tylko pod makijaż, to gorąco polecam.

Fajniutki

Bardzo fajny, przyjemny kremik. Przede wszystkim stosowanie go to prawdziwa przyjemność, bo ślicznie pachnie, dobrze się rozprowadza i wchłania, pozostawiając skórę miękką i delikatną. Do tego całkiem dobrze matuje, jednoczesnie nie wysuszając. Bardzo dobrze sprawdza się jako krem pod makijaż. Opakowanie może być, zwłaszcza, że można wymieniać same wkłady.
Nie daję max. liczby gwiazdek tylko dlatego, że wg zapewnień producenta jest to także krem na noc, a moim zdaniem dla tego celu jest on trochę za mało odżywczy. Zresztą uważam, że szkoda używać go na noc, skoro doskonale sprawdza się jako krem na dzień.
Myślę, że na razie będzie moim faworytem.

niezły ale...

jakść kremu jest naprawdę zadowalająca, szybko sie wchłania, nie błyszczy, nie zauwałyłam zapychania porów, ładnie zmiękcza skórę, mimo że przeznaczony także do całej twarzy sprawdza sie jako krem pod oczy - zupełnie nie podrażania, jednak moim zdaniem producent powinien nieco zrezygnować z promowania znakomitej wszechstronności tego kremu na rzecz stworzenia nieco bogatszej wersji, która nadawałąby sie lepiej na noc. Krem znika w zastraszającym tempie z pudełeczka (40 ml), bo wymaga nałożenia nieco większej ilości niż przy innych kremach..., ponieważ jest to niezły krem 3 w 1 (praktyczny i szybki), wymyślono do niego wypełniacze, (no i ceny w promocjach) więc będę miec go na uwadze..

udany

kolejny kosmetyk, ktory kupilam zachecona dobrymi recenzjami. tym razem sie nie zawiodlam (a przyznam, ze ostatnio mialam coraz gorsza opinie o yves rocher). stosuje tylko na noc - na dzien nie idzie, jakze tak bez filtrow? ale na noc jest swietny. slicznie pachnie i szybko sie wchlania. ujednolica cere i dobrze nawilza. rownoczesnie nie zostawia tlustej maski, a wrecz delikatnie matuje. nie powiedzialabym, ze jest wydajny. ale na pewno warto kupic.

średni

Kupilam ten krem po przeczytaniu recenzji tutaj. Spodziewalam sie czegos lepszego. Jak dla mnie, troszke za slabo nawilza i matuje. Sprawdza sie na wyjazdach - nie trzeba dzwigac sloikow i tubek z kremem. Wystarczy jedna tubka czy sloik.