Floslek, White & Beauty, Tonik wybielający przebarwienia z kwasami AHA

Floslek, White & Beauty, Tonik wybielający przebarwienia z kwasami AHA

Tonik o delikatnym działaniu keratolitycznym i zmiękczającym naskórek, polecany do każdego rodzaju skóry ze zmianami barwnikowymi. Dobrze oczyszcza skórę z naturalnych zanieczyszczeń i pozostałości po makijażu, daje przyjemne uczucie odświeżenia. Skóra po użyciu toniku jest wygładzona, lekko zmatowiona, przyjemna w dotyku i odpowiednio przygotowana do efektywnej absorpcji aktywnych substancji wybielających. Stosowany bezpośrednio przed nałożeniem kremu - zwiększa jego skuteczność wybielającą, dając lepszy efekt. Wyraźnie zmniejsza intensywność zmian barwnikowych różnego pochodzenia (np. jasnych przebarwień dosłonecznych, piegów, plam związanych ze stosowaniem kuracji hormonalnych). Rozjaśnia też plamy powstałe na skutek intensywnego i długotrwałego działania promieni słonecznych (oparzenia słoneczne), zmian związanych z wiekiem, a także wyrównuje koloryt skóry skłonnej do nierównomiernej pigmentacji.

bardzo dobry tonik do skóry trądzikowej

Potrzebowałam toniku z kwasami AHA, znalazłam floslek i się zakochałam. Przecieram nim skórę rano i wieczorem, kolistym lekko wcierającym ruchem. Skóra jest po tym świeża, nawilżona i co najważniejsze, moim zdaniem zabezpieczona przed powstaniem większych zmian trądzikowych. Jest to też jedyny do tej pory u mnie sprawdzony produkt, który przeciwdziała powstawaniu wągrów. Koloryt jest rozjaśniony, ale myślę że tu potrzeba troszkę cięższego kalibru dla super rezultatów. Podsumowując:
Gorąco polecam, produkt jest świetny!

Odejmuję pół gwiazdki za dostępność, ja znajduje go jedynie w sklepie zielarskim.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Taki sobie, sama nie wiem...

Napaliłam się strasznie na ten tonik po przejrzeniu składu i przeczytaniu różnych recenzji o nim. Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do powstawania przebarwień pozapalnych, do tego co jakiś czas wyskakują mi różne ropne niespodzianki, których z całego serca nienawidzę i z którymi walczę ile mam tylko sił ;-)

Tonik miał rozjaśnić zmęczoną cerę, liczyłam na wygładzenie skóry i zniwelowanie przebarwień... niestety efekty używania były następujące:
- przede wszystkim strasznie mnie wysypywało podczas stosowania. Na początku upierałam się i używałam dalej, po jakimś czasie stwierdziałam, że to albo jakieś kwasy albo uczulenie... do dziś nie wiem, ale jak go całkowicie odstawiłam to cera się uspokoiła
- nie zrobił kompletnie nic z przebarwieniami
- ogólnie cera jakby lekko się rozjaśniła, ale tylko w zdrowych miejscach, okolice strefy T pozostały w takim samym stanie
- nie wpłynął w żaden sposób na przetłuszczanie się cery

Daję mu 2,5 gwiazdki, bo nie jest ani dobry, ani zły - jest przeciętny i wg mnie nie robi nic... no może przywraca naturalne pH skóry.

Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno opakowanie, bo odstawiłam

uzależniona:)

Używam go od 2 lat. Zdecydowanie mój KWC bo:
-wybiela
-pięknie pachnie
-świetny skład-robi wrażenie
-niedrogi
-polski producent
no moze ożna by się przyczepić do opakowania o brzydkiej szacie graficznej i naćkanych napisach ale nie odejme za to gwiazdki:)
ogólnie polecam bo to niegrożne uzaleznienie...

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

Całkiem niezły, jak na tonik

Spełnia swoje zadanie wg. mnie. Złuszcza naskórek, i pozostawia skórę elastyczną i świeżą. Nie ma po nim spektakularnych efektów, ale nienachalne zluszczenie naskórka to, jak na tonik, dobrze wykonana misja. Jego cena również jest przystępna:)

Używam tego produktu od: 2,5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (bardzo wydajny)

może być

Delikatny tonik, nie powoduje podrażnień. Sam ma działanie bardzo słabe, lepsze- z kremem wybielającym z tej samej serii. Lekko rozjaśnia skórę. Z przebarwieniami raczej kiepsko sobie radzi.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Zdecydowanie warto

Co do wybielania, to niekoniecznie. Przebarwienia na skórze trochę zbladły, no ale to też zasługa mniejszego nasłonecznienia. Z drugiej strony to tylko tonik a nie cała kuracja, więc się nie czepiajmy ;) No i nie zawsze używam go dwa razy dziennie.
Z drugiej strony bardzo fajnie wpływa na skórę, lekko rozjaśnia, zmniejsza widoczność porów, ogólnie wyrównuje koloryt i strukturę.... No i - chociaż lekko szczypie skóra - nie podrażnia.. To warte uwagi, bo ja mam chimeryczną skórę, cera mieszana. Nie wiem, jak on to robi, hmmm...
Bardzo mi odpowiada, zamierzam trzymać się go dłużej, chociaż muszę latać do sklepu dość daleko... Flos Lek nie jest wszędzie...

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze