Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Floslek, White & Beauty, Krem punktowy

Floslek, White & Beauty, Krem punktowy

Średnia ocena użytkowników: 2,6 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 20 ml
Cena 19,20 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem, o lekkiej konsystencji, przeznaczony do codziennego, regularnego stosowania wyłącznie na miejsca i obszary skóry twarzy i ciała o nierównomiernej pigmentacji w celu jej rozjaśnienia i wyrównania kolorytu. Systematycznie aplikowany redukuje wielkość i zmniejsza intensywność zabarwienia piegów i plam barwnikowych spowodowanych między innymi: nadmierną ekspozycją na światło słoneczne (oparzenia słoneczne), stosowaniem kuracji hormonalnych (ostuda), wiekiem (zmiany starcze grzbietów rąk). Wyrównuje koloryt i poprawia ogólny wygląd skóry. 88 % testujących dobrze oceniło skuteczność preparatu. Jedynie u 12 % krem słabo rozjaśniał intensywne plamy występujące od dłuższego czasu, trudne do usunięcia również innymi preparatami.

Recenzje 5

Średnia ocena użytkowników: 2,6 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

minimalny efekt!

Nic szczególnego wolałabym zapłacić dwa razy tyle i widzieć rezultaty!!Krem miał mi rozjaśnić małą plamke na czole(zmiana pigmentacyjna po lekkim oparzeniu)stosuję już ósmy tydzień i nic a muszę przyznać, że używam go zgodnie z zaleceniami producenta dwa a nawet i do trzech razy dziennie, efekt jest znikomy a producent obiecuje efekty po 6 tygodniach systematycznego stosoweania.
NIE POLECAM!!!
Skończę pewnie to opakowanie i więcej zapewne nie zakupię.Używam tego produktu od:8 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

tragedia

Male opakowanie,w ogole nic nie pomaga:(((co to ma byc?zuzylam cale opakowanie i nic..slabo sie wchlania,tlusta konsystencja,zdecydowanie nie polecam...

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

gdyby nie te tlenki...

Postanowiłam wybielić swoje mikroprzebarwienia w postaci drobnych kropek na całej twarzy po stosowaniu syntetycznych glikokortykosteroidów. Zachęcona opisem i komentarzami kupiłam krem punktowy Flos Lek. Choć jego działanie jest widoczne (mikroprzebarwienia po zużyciu dwóch opakowań CAŁKOWICIE znikły), to jednak komfort stosowania był bardzo niski. Nie wiem, co to było w składzie - tlenek cynku, dwutlenek tytanu, w każdym razie występowało w tak wielkiej ilości, że nie sposób było wsmarować kremu w skórę - faza tłusta roztapiała się, a ten - jak przypuszczam - tlenek, pozostawał na skórze...

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

słabe efekty

Zachęcona pozytywną opinią i zapewnieniami producenta, oraz przystępną ceną, skusiłam sie na ten specyfik. Od jakiegoś czasu bowiem zmagam się z przebarwieniami pozostałymi na podudziach z powodu przebytego zapalenia mieszków włosowych. Postanowiłam spróbować. Smarowałam początkowo 2 razy dziennie, rzeczywiście fajnie nawilża i zaraz po nałożeniu można zauważyć, że przebarwienia jakby się stapiały ze skórą. Myślałam ze po jakimś czasie będzie coraz lepiej, ale niestety, po jakiś 4-5 tygodniach nie zauważyłam istotnej różnicy. W sumie smarując się innymi kremami byłobo to samo. Być może te przebarwienia są zbyt silne, by ten kosmetyk zdziałał cuda, albo ja mam za mało cierpliwości. Można spróbować, ale raczej nie można liczyć na spektakularne efekty.

Używam tego produktu od:7 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

całkiem

Preparat ma kremową, nie lejącą konsystencję, dzięki czemu łatwo się nakłada.
Natychmiast po nałożeniu można zauważyć rozjaśnienie przebarwienia.
Przy dłuższym (tydzień, dwa tygodnie przy gorszych uparciuchach) czasie stosowania czerwone plamki są jaśniejsze, te małe stają się wręcz niewidoczne!
Nie szczypie, nie wywołuje uczuleń (badania potwierdzone na mamie-uczuleniowcu). Jest delikatny, ale naprawdę skuteczny. I wydajny, co w połączeniu z niziutką ceną sprawia że polecam go z czystym sumieniem. I licem.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  237
  recenzji

  298
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  107
  recenzji

  263
  pochwał

  6,41

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  241
  pochwał

  6,26

Zobacz cały ranking