Wygładzająca maseczka do stóp

Wygładzająca maseczka do stóp

Odżywia - nawilża - regeneruje:

- miód pszczeli - doskonale odżywia, nawilża i regeneruje

- wosk pszczeli - odbudowuje i wzmacnia płaszcz hydrolipidowy

- olejek ze słodkich migdałów - zmiękcza, likwiduje szorstkość skóry

- ekstrakt z ratanii - wygładza

Bogata formuła gwarantuje szybką penetrację odżywczych składników w głąb skóry, intensywnie nawilża i przeciwdziała wysychaniu. Wspomaga odtworzenie naturalnej bariery ochronnej, przyspiesza gojenie ran oraz skutecznie koi i łagodzi podrażnienia. Zmniejsza tendencję do pękania i rogowacenia naskórka, zapobiega powstawaniu nagniotków i odcisków. Niweluje suchość i szorstkość naskórka. Widocznie wygładza, zmiękcza i uelastycznia skórę. Stopy stają się satynowo gładkie, miękkie i przyjemne w dotyku.

Może być

Kupiłam tę maseczkę na promocji razem z peelingiem. Nie jest zła, ale nie ma według mnie efektu wygładzenia. Co do reszty:

PLUSY:
+niska cena
+jako krem do stóp całkiem ok, choć nie ma rewelacji
+dobrze się wchłania

MINUSY:
-nie ma super efektu nawilżenia stóp
-nie jest za wydajny
-niespecjalny zapach
-złe dozowanie, sporo produktu zostaje w tubie
-nieciekawe opakowanie

Jak dla mnie to średniak. Ale zawsze warto spróbować :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Ujdzie

Jakiś czas temu (może ze trzy lata wstecz?) recenzowałam ten produkt, ale recenzję wcięło :/

W tej chwili kończę drugą tubkę tej maseczki i mam wrażenie, że maseczka w pierwszej tubce miała ciut inną konsystencję, zapach i działanie od maseczki z drugiej tubki.

Po pierwszej tubce byłam mocno rozentuzjazmowana działaniem maseczki. Konsystencja w pierwszej tubce była jakby półprzejrzysta, woskowa, bardzo dobrze wchłaniała się w skórę, ślicznie pachniała woskiem pszczelim i miała bardzo dobre działanie na stopy - nie tylko tuż po aplikacji, ale i na następny dzień.

Druga tubka maseczki zdecydowanie przegrywa z pierwszą. Konsystencja jest kremowa, zwykła, zapach nie jest już taki pszczeli i działanie jest raczej doraźne a nie długotrwałe. Owszem, nawilża, ale nałożona wieczorem nie zapewnia satynowych stóp o poranku. Rano stopy są suche, nie widać po nich działania maseczki. W uzyskaniu lepszego rezultatu nie pomogły również bawełniane skarpetki.

Do maseczki powróciłam, ponieważ byłam zachęcona działaniem pierwszej tubki. Do trzech razy sztuka? Oj, jednak nie, chyba, że nie będę miała niczego innego na oku (a zawsze mam pod ręką/stopą ;) cudowny krem z The Secret Soap :D ).

W tej maseczce parafina znajduje się nie na samym początku składu (co mnie zachęciło), ale tak czy siak, znajduje się ( co powinno mnie ostatecznie zniechęcić, ale żem głupia baba, to mnie nie zniechęciło :P ).

Dobrze się ją nakłada, szybko się wchłania, stopy ślizgają się po niej w japonkach, jak po każdym innym kremie - zalecane skarpetki ;)

Miało być bardzo dobrze a wyszło średnio, ale to nic, będę testowała coś nowego.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: dwie tubki

Bardzo, bardzo przyjemna.

Ja również stosuję tę maseczkę jako krem do stóp na noc - nakładam obficie i idę spać. Mimo że to maseczka (przynajmniej z nazwy), to ma dość lekką konsystencję, wchłania sie dobrze i szybko. Zostawia na skórze lekki film.

Bardzo fajnie natomiast jest działanie - efektem stosowania tej maseczki jest gładka, miękka, nawilżona skóra stóp. Maseczka zapewnia komfort, skóra stóp się nie przesusza, nie pęka, jest odżywiona i wypielęgnowana. Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki.

Przystępna jest cena, wygodne opakowanie, dostępna w każdym Rossmannie. Warto się skusić.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

średniaczek

Maseczkę stosowałam jako krem, nie zmywałam tylko zostawiałam na noc.
Nie jest zły, nawilża i wygładza, ale działanie nie jest jakieś spektakularne. Trzeba go używać naprawdę regularnie, wystarczy mała przerwa w używaniu i stan stóp się pogarsza.
Konsystencja jest dość lekka, po maseczce spodziewałam się czegoś treściwszego.
Bardzo nie podoba mi się zapach, potem dłonie śmierdzą tym kremem co mnie zniechęca do jego używania.
Oczekiwałam efektu wow a że takiego nie zauważyłam to czuję się trochę rozczarowana tym produktem.
Zużyłam dwa opakowania ale więcej raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: ok pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zwyczajny kremik

Produkt ma konsystencję lekkiego kremu i szybko się wchłania. Zapach który kojarzy mi się z hiacyntem, uważam za zbyt intensywny- przy dłuższy stosowaniu męczy.
Maseczka byłaby całkiem miłym balsamem do stóp, gdyby nie wrażenie, iż następnego dnia po użyciu, stopy są jeszcze bardziej wysuszone.
Od produktu będącego maską oczekiwałam znacznie więcej

rewelacja !

Kupiłam ją razem z kremem z tej serii bo skóra na moich stopach zimą jest zmaltretowana i woła o pomste do nieba.
A że kosmetyk tani to zaryzykowałam .
Jak się okazało miałam rację :) bo maska ta jest super :)
Gęsta i treściwa ,porządnie odżywia moje nieszczęsne stopy.
Jest jeszcze lepiej jak nałożymy na noc dość obficie i założymy skarpetki.
Rano stopy gładkie i miękkie ,skóra zregenerowana i świeża,zgrubienia gdzieś poznikały ;)
Zapach przyjemny,cena doskonała w przeciwieństwie do innych kosmetyków tego typu (niepotrzebnie przepłacałam za koszmary do stóp z avonu !)

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

super produkt

Jeśli ktoś nie próbował jeszcze tej maseczki lub nie odnalazł "swojego" kremu do stóp polecam ten kosmetyk z całego serca. W 10 minut doprowadza stópki do stanu miękkiego, gładkiego, zadbanego pozwalającego odsłonić je bez kompleksów. Idealny kosmetyk dla leniwych lub zabieganych. Efekt jest taki, jak po czasochłonnej ceremonii pielęgnacyjnej z solą, tarką, moczeniem, szorowaniem, piłowaniem itd. Oczywiście takie ceremonie też są potrzebne, jednak jednak gdy zależy nam na czasie maseczka uratuje sytuację.

Próbowałam wielu kremów do stóp, często droższych, ale odkąd spróbowałam tego cuda nie kupuję nic innego. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

najlepszy

Maseczkę stosowałam jak krem, na początku co dzień. Ma przyjemną, nietłustą konsystencję, dobrze się rozsmarowuje. Zostawia film, ale nie tłusty, tylko taką warstwę nawilżającą, mi to odpowiada, lubię treściwe kremy do stóp. Pielęgnuje najlepiej z używanych przeze mnie kremów, gdy doprowadziłam stopy do porządku faktycznie używałam jej już co kilka dni na noc.
Bardzo wydajna, zapach neutralny.
Na pewno jeszcze nie raz ją kupię.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące

Rewelacja!

Na początku używałam jako maseczkę - grubszą warstwę zostawiając do wchłonięcia. Drażniło mnie jednak posiadanie tłustych stóp, nawet przejściowo, a więc używałam jej od wielkiego dzwonu. W końcu zaczęłam stosować normalnie jako kremu i to była dobra decyzja - w końcu mogłam docenić jej zalety.

Konsystencja dość gęsta, treściwa (jak na krem, podobna do Neutrogeny z 10% mocznikiem). Idealnie wyważona - świetnie się rozprowadza, wmasowuje i wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy (również na rękach, nie muszę ich zaraz myć, jak po niektórych kremach), a skóra jest po niej taka "wzgobacona". Regularnie stosowana zmiękcza i wygładza stopy.

Zapach przyjemny: miodowy, wyraźny, ale nie denerwujący. Awaryjnie można użyć również do dłoni. Cena jest atrakcyjna ~7zł/100 ml, a bardzo dobra wydajność czyni ją jeszcze bardziej korzystną.

Wiem, że będę do tej maseczki (kremu) wracać :)

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Doskonała!

Zacznę może od tego, ze ta "maska" to po prostu bardzo odżywczy krem. Stosowałam go na noc jak krem, smarowałam grubą warstwa stopy.
Maska ma gęsta konsystencję, jest tłusta, nie wchłania się całkowicie i zostawia tłustawy film na skórze - czyli dokładnie to co lubię :)
Działanie: maksa świetnie odżywia stopy, wyraźnie wygładza, nawilża i natłuszcza, po kilku aplikacjach stopy są dużo gładsze, bez zgrubień, miękkie i miłe w dotyku.
Maska nie jest droga i jest wydajna. Opakowanie bez zarzutu - wygodna tubka.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

świetna

najlepsza maseczka do stóp, jaką miałam, nie uczula mnie, jest skuteczna - posmarowane nią wieczorem stopy przez cały nast dzień są miękkie i gładkie, regularnie stosowana (2x w tyg) zmniejsza łuszczenie skóry. polecam:)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Moje stópki ja lubią :)

Kupiłam bo moje stopy potrzebowały dodatkowego wsparcia w czasie lata :). Jestem zadowolona z efektów, z tym że ja nie stosuję jej jak maseczke ale wyciskam sporą porcję na dłoń i robię moim stópkom masaż. Maseczka szybko się wchłania a efekt wygładzenia i nawilżenia długo się utrzymuje. Konsystencja nie jest zbyt ciężka i dlatego szybko się wchłania a ja zaraz po zaaplikowaniu mogę wskoczyć w moje ulubione sandałki. Zapach też mi odpowiada. Ogólnie polecam.