Magnif'eyes Double Eyeliners (Cień i eyeliner 2w1)

Magnif'eyes Double Eyeliners (Cień i eyeliner 2w1)

Pojemność 1,6 g

Magnif'eyes Double Eyeliners. To innowacyjna propozycja dla kobiet, które cenią wygodne rozwiązania i wyrazisty makijaż oka. Eyeliner 2-in-1 jest połączeniem cienia i eyelinera. Z jednej strony kosmetyku w formie pisaka znajdziesz cień w kredce. Jego kremowa, mocno napigmentowana formuła sprawia, że kolor się nie rozmazuje i jest supertrwały - wygląda idealnie nawet do 24 godzin! Z drugiej strony znajduje się eyeliner Kohl Kajal, dzięki któremu oko będzie precyzyjnie podkreślone. Tą końcówką możesz nie tylko obrysować kontur oka, ale także stworzyć modny, koci kształt i idealnie równe linie.
Do wyboru mamy aż cztery duety modnych kolorów: od delikatnych beży do wyrazistego odcienia Electric Blue.

podwójne

Całkiem niezły produkt

Na wstępie zaznaczę, że posiadam odcień 003 Queens of the Bronzed Age.
W tej wersji dostajemy brązowy, ciepły cień, który dość szybko zastyga - musimy się spieszyć z rozcieraniem, a to i tak najlepiej zrobić palcem. Stosuję ten cień jako bazę pod inne, matowe brązy (w formie prasowanej), aby uzyskać trójwymiarowy efekt - wtedy makijaż wytrzymuje cały dzień.

Eyeliner jest bardzo jasny, daje ładny efekt, nakładam go jedynie na środek powieki, jako rozświetlenie - daje efekt mokrej, skrzącej powieki - praktycznie nie dając koloru (drobinki, moim zdaniem, nie są ani ciepłe, ani chłodne).
Lubię też stosować go jako bazę pod prasowane cienie, wtedy mokry efekt ładnie się przebija, a mamy też kolor (moje ulubione połączenie to właśnie ten eyeliner + cień w kolorze chłodnego różu).

Super kosmetyk

Szukałam czegoś co ładnie rozświetli mi powiekę i znalazłam w odcieniu 005. Piękny delikatny róż. Na powiece widoczne są tylko błyszczące kryształki. Idealnie rozprowadza się palcem. Druga strona kredki - eyeliner ma piękny kolor, ale czasami odbija się na górnej powiece. Za cień 6+ a za eyeliner 4+.

Powalająca trwałość

Kredkę posiadam w kolorze 003 (miałam też 005 ale oddałam siostrze bo kolory były zupełnie nie trafione). Pigmentacja zasługuje na pochwałę, kolory są naprawdę mocne i wyraziste. Trwałość jest po prostu powalająca, utrzymuje się od rana do nocy bez poprawek. Częściej używam złotej wąskiej kredki, głównie do rozświetlenia kącika oka lub na całą powiekę (czasami też na inny cień) wtedy otrzymujemy piękną brokatową powłokę na wieczorne wyjście. Moje zastrzeżenia do brązowego cienia są takie że trzeba z nim szybko działać i ewentualnie błyskawicznie rozcierać ponieważ bardzo szybko zastyga.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

Baaardzo lubię

Kupiłam na promocji w Rossmann - jak większość swojej kolorówki. Zacznę może od dwóch minusów: pierwszy jest taki, że cień po zastygnięciu robi "sztywną"(?) powiekę. Nie umiem tego do końca opisać, jednak nie jest to bardzo uciążliwe. Drugi jest taki, że mimo iż trzymam w normalnej, pokojowej temperaturze, w którym jest raczej chłodno, kredka się złamała. Da się ją jeszcze używać, więc tragedii nie ma. Plusy : długo się utrzymuje, kolor jest ładny, delikatny, ale intensywny ( mam różową i fioletową końcówkę, używam tylko różowej). Nakładam trochę na powiekę i rozcieram palcem. Nie potrzeba bazy, cień trzyma się cały dzien, wygląda ładnie. Nie pamiętam regularnej ceny, ale na promocji polecam bardzo !

genialny produkt !

Świetny produkt. Przede wszystkim posiada jedną zaletę, która przebija wszystkie inne, a mianowicie to produkt dla osób, które niekoniecznie posiadają dużą wprawę w makijażu. Jest tak prosty w użyciu, a zarazem efektowny, że nasza powieka wygląda jakby malował ją profesjonalista.
Kolory dobrze dobrane, świetnie łączą się ze sobą tworząc naturalny efekt.
Trwałość oceniam na 10 w skali 10.
Polecam każdemu! Ja kupiłam w promocyjnej cenie ( 50 % taniej), ale teraz mimo braku promocji kupię za standardową. WARTO, ŚWIETNY produkt!

na początku był zachwyt

...później niekoniecznie.
Kupiłam na promocji romannowskiej, gdzie obiektywnie patrząc i tak nie kosztował mało.
Miałam, a w zasadzie jeszcze mam kolor ze zdjęcia głównego. Kupiłam go głównie dla cienia, ale taki niespotykany kolor eyelinera też zrobił na mnie wrażenie.
Cień używany z bazą, czy bez bazy trzymał się tak samo. Cały dzień. To zdecydowanie najtrwalszy cień jaki miałam. Nakłada się bardzo łatwo, ma delikatną masełkowatą konsystencję. Póki nie zaschnie z łatwością można go rozcierać, po jakimś czasie zasycha na skorupkę i trwa aż do demakijażu.
Byłam w nim tak zakochana, że używałam niemal codziennie, tylko na górną powiekę, niedużo. Wystarczył na około miesiąc. Wydajność beznadziejna.

Eyeliner okazał się cieniowi nie dorównywać. Nie zasycha, rozmazuje się w ciągu dnia, migruje. Kolor blednie. Użyłam go kilka razy i tak teraz leży już bez cienia.

Gdyby firma wypuściła tylko cienie z większą gramaturą kupiłabym czym prędzej, a tak nie kupię, poszukam czegoś innego.

Magnif'eyes Double Eyeliners

Świetny kosmetyk multifunkcyjny! Cień świetnie sprawdza się nałożony na całą powiekę oraz jako baza podbijająca kolor pod cienie prasowane. Błyszczący eyeliner to genialne rozwiązanie kiedy chcemy urozmaicić swój makijaż. Do tego oba produktu są trwałe, proste w użyciu i samowystarczalne - nie potrzebujemy żadnych dodatkowych narzędzi, aby je zaaplikować! Gorąco polecam!

Genialny błysk!

Kosmetyki, które mają kilka zastosowań, zawsze przekonują mnie do zakupu. Eyeliner z dwoma różnymi końcówkami, to dla mnie absolutny hit! Brązowa kredka ostro zakończona pozwala na precyzyjnie narysowanie cienkiej kreski, ale daje dowolność w jej blendowaniu. Kolor nie blaknie w ciągu dnia, a sam produkt jest niesamowicie trwały! Idealny na co dzień, gdy czarna kredka to za dużo. Druga końcówka to przepiękny połyskujący złoty cień, którego można używać na milion sposobów! Jestem zdecydowanie na tak - cudo!

Tak, tak i jeszcze raz tak.
Siwo-srebrny cień rozprowadza się bardzo łatwo.
Z kolei niebieski eye-liner dodaje całości pięknego efektu.
Jestem bardzo zadowolona :)

Genialna trwałość

Do produktu podeszłam z rezerwą... i szybciutko zaczęłam go przepraszać. Mam kolor 002, który jest połączeniem absolutnie pięknego rosegold oraz skrzącego brązu... no cóż... gdzie byłeś całe moje życie?! Genialna trwałość- od rana do wieczora bezjakiegokolwiek naruszenia! Miękkie końcówki, cudnie się rozcierają... zdecydowanie chcę więcej!

Niebywale udany

Nie jestem miłośniczką 2w1, 3w1, 16w1... ale ten produkt naprawdę mnie zachwycił. Niesamowita pigmentacja, łatwość i szybkość stosowania no i ponadprzeciętna trwałość nawet bez bazy. Świetny do codziennego, szybkiego makijażu, gdy brak nam czasu. Ja jestem na tak!

Super duo!

Mam kolor z niebieskim linerem i grafitowym połyskującym cieniem. Oba produktu są świetnie napigmentowane.
Liner ma piękny, niebieski kolor, bardzo łatwo zrobić nim kreskę.
Cień świetnie nadaje się do i pod smoky. Stanowi samodzielny produkt jak i bazę pod klasyczne cienie. Utrzymuje się na powiece bardzo długo, nie wchodzi w załamania. Póki jest mokry można go łatwo rozetrzeć ale po zastygnięciu jest bardzo trwały.
Muszę sprawdzić inne kolory!