Max Factor, Miracle Touch , Skin Smoothing Foundation (Podkład wygładzający)

Max Factor, Miracle Touch , Skin Smoothing Foundation (Podkład wygładzający)

Pojemność 11,5 g

Podkład wygładzający, którego treściwa, kremowa konsystencja zmienia się w kontakcie ze skórą w płynny, puszysty fluid. Dzięki tej właściwości formuła podkładu nieskazitelnie pokrywa nierównomierną fakturę skóry. Jeden prosty gest wystarczy, aby skóra zyskała aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony kolor. Dla kobiet, które mają problemy z niedoskonałościami cery.

fluidy
Krycie
mocne
w słoiczku

Przeciętny

Ciekawa aplikacja,jak dla mnie nowość,ponieważ przeważnie używałam podkładów w tubce lub z pompką.
Podkład sam w sobie przyjemnej konsystencji,taki mus.
W miarę dobrze się rozprowadza, nie ciasteczkuje się, ale po kilku godzinach pomimo ,że nie mam skóry tłustej to się świeciłam.
Ciężko dobrać kolor, dla mnie są zbyt pomarańczowe podkłady od Max Factor,ale jakoś jeden udało mi się w miarę dopasować.
Średnie krycie, nie udało mi się stopniować krycia, trzeba było dołożyć na blizny korektor(co nie było łatwą sprawą dobrać kolor do tego podkładu)
Raczej nie zauważyłam wygładzenia skóry,tak jak obiecuje producent.
Podkład bardzo wydajny

Nie na mojej twarzy

Kupiłam go na promocji co ma swoje plusy i minusy...
Plus to cena, bo cena bez promocji za tak mało wydajny produkt to zbrodnia
Minus, bo w świetle lamp sklepowych źle dobralam kolor.
Podkład dostajemy w mini sloiczku z gąbka... Gąbka nie pasuje mi wgl, wolałabym tam lusterko... Wgl wolałbym w tej cenie większy słoik, lusterko i gąbka lepszą.
Konsystencja jest maselkowa... Rozprowadza się i współpracuje pod palcem i gąbka.
Rozprowadza się dobrze, ma porządne krycie ale na mojej twarzy potrafi się zważyc. Ma wygladzac a u mnie wręcz przeciwnie... Podkreśla niedoskonałości skóry i strukturę... Nakładając go mam wrażenie, że jest do cery tłustej... Bo na mojej mieszano normalnej suchej w paru miejscach wygląda źle. Zwalam to na złe dobrany kolor, za jasny.... Ale z drugiej strony... Czy kolor może mieć wpływ na jakość????
Baaa....ogladalam testy w necie.... I nie mogę uwierzyć, że mam ten sam produkt!!! U mnie zachowuje się całkowicie inaczej... I ten efekt glow.... U mnie efekt końcowy to mat.... Rozumiecie???
Nie czuje żadnego nawilżenia, rozswitlenia, mokrego wykończenia..... Nie mam pojecia- czy pojawił się nowy wypust??? Czy trafił mi się jakiś bubel???? Gdybym nie kupiła w Ross to zrzucilabym na datę ważności, albo wielką podróbke.
Mam problem i ciężko mi się określić.
Zuzylam już troche(słaba wydajność ) i ani razu nie osiagnelam efektu godnego uwagi :(
Szkoda, bo wiązałam z tym produktem wielkie nadzieję.
Nie ukrywam, że czytając dziś te wszystkie recenzje... Mam wrażenie, że mam całkowicie inny produkt

Bardzo dobry

Zakupiłam odcień Bronze 080 raczej z tych ciemniejszych, ale kupowałam go w wakacje po urlopie , kiedy była bardzo fajnie opalona i pasował mi idealnie. Teraz, kiedy opalenizna już znikła, również sprawdza mi się super jako produkt do konturowania twarzy na mokro. Dzięki temu mam pewność, że zużyje go do końca.
Podkład zamknięty w kompakcie z dołączoną gąbeczką, oczywiście zupełnie bezużyteczną. Konsystencję ma super kremową, gęstą, ale mimo wszystko nakłada się go bardzo fajnie, ponieważ nie zastyga szybko na buzi i można go spokojnie odpowiednio nałożyć. Produkt nie pozostawia plam, nie daje efektu maski, nie wygląda ciężko na twarzy ma za to bardzo ładne, subtelne wykończenie, skóra jest jedwabista w dotyku, nie wysuszona. Krycie można stopniować w zależności od potrzeby, ale raczej klasyfikuje się od lekkiego do średniego. Zapach mało co wyczuwalny, zwyczajny. Trwałość dość dobra, chodź od wieczór nie wygląda już tak imponująco. Po mimo upałów nie spływał.
Jak na tak nie wielkie opakowanie, produkt dość wydajny

mieszane uczucia

Minusem, który zupełnie zdyskwalifikował ten produkt jest jego fatalna wydajność. Co do krycia, to jako tako kryje. Jednak świecenie, które występuje po ok. godzinie jest bardzo nieestetyczne. No i ten brak lusterka w tego typu podkładzie jest zupełnie niezrozumiały. Nie kupię drugi raz. Wolę kompakt Vichy.

Super!!!

Z czystym sumieniem polecam!!!
Podkład rewelacja zwłaszcza dla cery mieszanej nawet lekko trądzikowej.
Testowałam wiele podkładów różnych marek miałam dosyć zmian... A swojego faworyta brak...
Ten podkład zakupiłam przypadkiem w rosmanie na promocji ☺️

Wybrałam odpowiedni odcień baaaardzo przypadła mi do gustu jego konsystencja.

Nie mogę używać podkładów jak to nazywam wodnitych... Jak np. Facefinity 3w1

Ten jest świetny!!!!

Jeśli ktoś ma cerę mieszana strefa T dodatkowo tu i tam jakiś mały trądzik polecam. Daje rade

Świetny podkład!

Jakoś nigdy nie było mi po drodze z podkładami w innej formie, aniżeli w płynie.
Jednak uwiedziona opinią Hani Digitalgirl pobiegłam w podskokach do Rossmanna. ;)
I co się okazuje? Że miała dziewczyna rację! Chylę czoła, podkład jest po prostu genialny!
Sama aplikacja jest wręcz zabawna, ponieważ podkład topi się pod palcami, przybierając konsystencję rozpuszczonej czekolady (ot, takie skojarzenie).
na skórze zamienia się w satynowy. Gładziutko sunie po cerze nadając jej piekne, miekkie wykończenie. Nie ma mowy o masce, podkreślonych porach i liniach mimicznych. Podkład tworzy iluzję drugiej skóry. Wklepany gąbką pięknie się scala z cerą.
Zaryzykowała bym nawet jego nie przypudrowanie.
Doskonale zakrywa wszelakie skórne problemy, nie podrażnia, nie zapycha, nie uczula.
Na buzi trzyma się cały dzień. Nawet, gdy juz osiądzie i trochę się "zmęczy", wygląda jeszcze lepiej, bo nabiera takiego zdrowego błysku, twarz promienieje.
Jedynym minusem będzie tutaj wydajność,bo juz po pierwszej aplikacji widać dość spore wgłębienie. Cena, gdy chcemy kupić nie wyczekując na promocje, też dość wysoka, jak na podkład drogeryjny. Jednak uważam, że naprawdę warto.
Polecam.

Świetny efekt! Gładko, lekko, naturalnie, dobre krycie

Od stosunkowo niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia 045 Warm Almond - i tak się zastanawiam, dlaczego, dlaczego??!... nie trafiłam na ten podkład wcześniej.

Bo jest to świetny podkład!
A teraz po kolei :)

Konsystencja jest lekko tłustawo - kremowa. Bez obaw, w kontakcie ze skórą produkt ani trochę nie jest tłusty, sprawia wrażenie jakby lekko topiącego się pod palcami, dzięki czemu idealnie stapia się z cerą. To jest dla mnie główna zaleta tego podkładu: doskonałe stopienie się z kolorytem naszej twarzy i z jej fakturą. Nie włazi w pory czy linie mimiczne, nawet po czasie, osiada na skórze w bardzo naturalny, gładki sposób, a co więcej (i co dla mnie niezwykle istotne) daje wrażenie nawilżonej skóry. Zero podkreślania suchości, zero dyskomfortu, żadnych wysuszeń, suchych skórek. Ekspert gładkości dla suchej skóry :) Moja cera ma tendencje do tracenia wilgoci, bywa że wygląda bardzo sucho po nałożeniu podkładu - tu nic takiego się nie dzieje. Mam też przyjemne wrażenie, jakby skórę pokrywał tylko krem - super przyjemne przez cały dzień. Posiadaczki suchej cery na pewno wiedzą, co mam na myśli.
Jednocześnie podkład daje ładne, matowe (ale nie płaskie - choć mat jest wyraźny) wykończenie. U mnie praktycznie nie wymaga przypudrowania sypkim pudrem, utrwalam tylko korektor wokół nosa i pod oczami. Reszta cery w moim przypadku obejdzie się bez tego.

Krycie: bardzo dobre. Świetnie ujednolica koloryt, dopasowuje się, wyrównuje ewentualne zaczerwienienia. U mnie jest to naprawdę świetny stopień krycia przy zachowaniu naturalności (ale mam cerę bez niedoskonałości - przy wypryskach czy innych niespodziankach nie wiem, na ile krycie będzie wystarczające). Jedna warstwa daje świetny efekt, można go stopniować bez ryzyka.

Aplikacja: dołączoną gąbeczkę zalecam wywalić za okno - producent wiedział co robi, dołączając ją do opakowania: chłonie tyle podkładu, że mur beton po tygodniu pobieglibyśmy po nowy.
Aplikuję go dwojako: zwilżonym beauty blenderem (bardzo równe, naturalne wykończenie) lub palcami. Rzadko używam palców do nakładania podkładu, przy tym jednak bardzo lubię tą formę aplikacji; ten rodzaj formuły świetnie poddaje się ciepłu naszych dłoni i rewelacyjnie wtapia w skórę. Mam wrażenie, że przy pomocy palców uzyskamy z nim mocniejsze krycie, trochę cięższe (choć według mnie w żadnej mierze podkład ten ciężki nie jest). Dobry efekt daje nałożenie jednej warstwy palcami, a następnie dołożenie w strategiczne miejsca podkładu gąbeczką i wpracowanie wszystkiego w skórę.

Trwałość: bez zarzutu, trzyma się bez zmian w ciągu dnia, praktycznie będąc np. do wieczora w pracy w ogóle nie musiałabym go poprawiać prasowanym pudrem. Jako że jestem Pani Stuknięta Perfekcyjna, dla własnego dobrego samopoczucia i uspokojenia natręctw lubię go przyklepać w okolicy nosa pudrem w kamieniu, ale wierzcie mi, że przy bezproblemowej cerze nie ma potrzeby tego robić, trwałość jest na 5+.
Dobrze trzyma kontury bronzera, rozświetlacza, różu.

Odcienie: tu mały minus - jest ich niewiele, a wcześniejsze z gamy przed 45 są albo różowe, albo po prostu nienaturalne. To trochę typowe dla Max Factora - dziwne pomarańcze albo świnki, które niby (!) są jasne. Dopiero Warm Almond jest naturalny, idealnie beżowy. Nie ma ani różowych, ani żółtych tonów, jest idealnie neutralny. Nie ciemnieje. Określiłabym go jako odpowiedni dla jasnych, ale nie bladych karnacji, także lekko opalonych (dobrze adaptuje się o kilka tonów w dół czy w górę).

Opakowanie: trochę toporne, ciężkie, nie do końca mi odpowiada. Nieintuicyjne w otwieraniu. Solidne, ale trochę przaśne, nie wiem po co marnować taką ilość miejsca, produktu w środku nie ma aż tyle. I skoro już mamy opakowanie z osobną otwieraną przegródką, dlaczego nie ma tam lusterka? Choćby zamiast tej mizernej, podkładożernej gąbki?

Wydajność: nie jest najmocniejszą stroną tego podkładu, mam wrażenie że znika szybciej niż płynne formuły (ale to już cecha raczej typowa dla tej konsystencji). Jednak przez to podkład staje się jeszcze droższy niż jest (a drogi jest - za drogi).

Dla mnie jest to strzał w dziesiątkę, polubiłam go bardzo. Za efekt na skórze, za trwałość i ładne trzymanie się w estetyczny sposób, za to że jeśli już wieczorem jest nieco sfatygowany, nadal wygląda dobrze, lepiej niż większość podkładów. Za komfort dawany mojej cerze. Owszem, to komfort i efekt w dość wysokiej cenie jak na podkład z drogerii, ale - warto. Na promocji można się zaopatrzyć w zapas, jest wart inwestycji. Do suchej, normalnej cery - super. Mistrz :)

(moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja jasna)

Cudo

Ten podkład to najlepszy podkład jaki miałam. Rewelacyjnie sie rozprowadza,świetnie stapia ze skórą jest genialnie trwały i kryjacy a do tego ma cudne drobinki które nie wyglądają kiczowato stosując go na codzień. Ja używałam w lato nr 80 natomiast zima odcień 60.Jedyny minus to cena ale naprawdę warto :) Niestety na all natrafiłam na podróbe trafiła do kosza trzeba uważać ...kolor po rozprowadzeniu zmieniał odcień nie było drobinek no i zapach kleju???na drugi dzień po otwarciu w słoiczku byl rozwarstwiony...paskudztwo

Podkład doskonały

Jestem po czterdziestce-cera dojrzała, w kierunku suchej, podkładów używam praktycznie codziennie, ten przeleżał pół roku w kosmetyczce ze względu na kolor-piękny ale opalony-golden. Nadeszło lato i zaczęłam go stosować:) Jest po prostu wspaniały , nie waży się nigdzie, wytrzymuje u mnie cały dzień (nie poprawiam makijażu, chodzę do pracy ) podkład trzyma się do wieczora , przyjemnie się go nakłada (nie używam załączonej gąbeczki -choć pewnie można, ale w tym momencie brakuje mi w nim lusterka wtedy można by go zabrać do torebki:) Nakładam go pędzlem albo gąbeczka. . Nie widać go na twarzy . Krycie określiłabym jako średnie ale jak mocnego nie potrzebuje . Używam go teraz codziennie , jakoś nie mogę się powstrzymać:) Apel do producenta a propos kolorów: błagam zmieńcie je bo inne -te niby jaśniejsze wcale takie nie są i wpadają w brzydki pomarańczowy odcień. Powiem tak żaden z pozostałych kolorów się nie nadaje dla większości kobiet w naszym kraju. Jedynie ten, który mam golden-przyjemny opalony odcień .

Lubię

Podkład bardzo fajny. Jeden z moich ulubionych jeżeli mowa o Max Factor.

Nakładany bb wygląda bardzo dobrze, gąbka załączona w zestawie jest do niczego.

Mam go w dwóch odcieniach 40 i 45. Jak Max Factor ma w zwyczaju może lekko wpadać w pomarańcz. U mnie przy tych odcieniach nie widać pomarańczowych tonów na skórze - wykańczam pudrem RCMA i ładnie się zgrywa. Krycie ma dobre - mam duże zaczerwienienia i z tym sobie radzi.

Co do samego wykończenia. U mnie wpada w mat po chwili więc co do rozświetlającego efektu to go zwyczajnie nie ma.

Jest to bardzo dobry podkład - a może właściwie jego forma- żeby zrobić bardzo szybko twarz.

Co do wad - wydajność, a właściwie jej brak. Bardzo mało wydajny, więc trzeba być gotowym na 1,5 do 2 szt miesięcznie (przy codziennym makijażu)
Brakuje mi też lusterka w opakowaniu tego podkładu - aż się prosi, żeby tam było.

Podkład cudowny, kolor na twarzy - okropny

Podkład jest o świetnej konsystencji, kiedy rozprowadzam go na skórze bardzo łatwo okrywa on skórę leciutką połyskującą i idealnie równą warstwą. Fenomenalny do rozprowadzania Miracle jest beautyblender, gąbeczka z zestawu jest do wyrzucenia. Wykończenie ma lekki glow który znika po ok 30 min. Końcowo twarz wygląda jak po nałożeniu lasting performance, jednak o ładniejszym wykończeniu, kolor nr 40 jest identyczny jak 100 w lasting. I to jedyny, i w moim przypadku dyskwalifikujący mankament tego podkładu: kolor jest pomarańczowy, 'tapetowy', po prostu brzydki. Znajome które używają inne podkłady MF, w tym także lasting, zachwycone są wykończeniem, trwałością makijażu, jednak u każdej z nich widzę ten odpychający sztuczny pomarańczowy pigment...Jednym słowem cudo, które straszy.. na naszej buzi :( Jeżeli ktoś nie ma jasnej karnacji i odrobina pomarańczki mu nie przeszkadza, P O L E C A M , także cienkim wrażliwym skórom. Efekt krycia można wspaniale potęgować dokładając warstw, pod tym względem jest on lepszy niż niejeden kosmetyk za 150zł.