Kallos, Pure Concealer

Kallos, Pure Concealer

Korektor w buteleczce z aplikatorem. Przeznaczony do twarzy, ale ja używam go pod oczy. Jest gęsty, więc dobrze kryje. Bardzo łatwo się aplikuje, po wklepaniu w skórę - daje efekt trwały i dyskretny. Bardzo skuteczny.

Cena: 7,90 zł / 7 ml

coś dla mnie

No tak, zgłosiłam, a o recenzji zapomniałam! To zdecydowanie najlepszy korektor, jaki miałam. To dla mnie rzecz niezbędna, bo natura była łaskawa obdarzyć mnie naturalnymi sińcami typu wampirycznego i wszystkie zapewnienia producentów kremów rozjaśniających traktuję jako brednie. To cudeńko jest jedynym do tej pory preparatem, który może nie likwiduje problemu, ale wyrażnie go zmniejsza. Mam kolor 02, który wydawał mi się z początku nieco zbyt ciemny, ale właśnie on jest dla mnie odpowiedni (nieco żółtawy, więc dobrze kryje ten wredny fiolecik). Na skórze trzyma się rewelacyjnie po lekkim wklepaniu. Trzeba tylko uważać, żeby nie nabrać zbyt dużo, wystarczy naprawdę mała ilość. Wydajny, tani, nie wysusza, ani nie drażni. Nie jest dla osób, u których sińce są nieduże lub okazjonalne- może im się wydać zbyt konkretny, charakteryzatorski. Niemniej, dla wszystkich "wampirów chcąc- nie chcąc"- znakomite rozwiązanie.