Aquaresister (Tusz wodoodporny)

Aquaresister (Tusz wodoodporny)

Wodoodporny tusz do rzęs. Spirala, o włóknach różnej długości, jednocześnie podkręca, nadając perfekcyjny kształt i rozczesuje rzęsy. Łatwy do nałożenia i absolutnie odporny na wilgoć. Idealny na plażę, basen i spacery w deszczu.
Zawiera w swoim składzie bisabolol, który nawilża i chroni rzęsy przed wysychaniem oraz przed szkodliwym działaniem wody, soli i chloru.
Dostępny tylko w jednym kolorze - intensywnej, głębokiej czerni.
Przetestowany oftalmologicznie. Polecany dla wrażliwych oczu i dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Cena: ok. 67zł / 10ml

Calkiem niezly

Owszem, szczoteczka na 1 rzut oka przeraza, ale w uzytkowaniu jest fantastyczna. Tusz pieknie rozdziela i wydluza rzesy (jeszcze zaden tak u mnie nie zadzialal), ale z ta odpornoscia na wilgoc juz gorzej. Po kilku godzinach odbija mi sie na dolnej powiece dajac "efekt pandy". Dziwne jak na tusz wodoodporny, skoro nie lzawia mi oczy. Ze zmyciem tez nie ma wiekszych problemow, oczywiscie jesli zastosuje sie plyn do kosmetykow wodoodpornych. Ogolnie tusz pieknie modeluje rzesy, ale na deszczowe dni, tudziez basen kompletnie sie nie nadaje.

Używam tego produktu od: 3mcy

Chyba wolę inne

Zgadzam się co do szczoteczki - jest kosmiczna. Tyle, że właśnie ja nie lubię jak mi tusz maluję powiekę, więc dla mnie to minus :(

Bez wątpienia tusz ma śliczny kolor, a szczoteczka (po nauczeniu się jej) daje niezłe wydłużenie.

Niestety, bardzo trudno jest uniknąć ciapania po oku (albo nie domalowujemy rzęs przy nasadzie, albo malujemy powiekę), do tego tusz (jak dla mnie) nie jest idealnie wodoodporny - w ciepły dzień, po kilku godzinach spłakałam się ze śmiechu. Ze zdziwieniem zobaczyłam kilka minut później w lusterku, że mam podkówki.
Ale w przypadku nie-płakania wytrzymuje mgłę i deszcz (basenu nie próbowałam :) ).

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (opakowanie reklamowe, pomniejszone)

Ta szczoteczka to wyzwanie!

Jest woododporna. Wydłuża troszkę, tak naturalnie. Podkręcenie hmm nazwałabym raczej uniesieniem końcówek rzęs. Problem stanowi szczoteczka! Jest kosmiczna, rzadka, włoski zakręcone są w spiralki, nabiera się na nią sporo tuszu Ponieważ nie jest gęsta pmalować nią wszystkie rzęski jest trudno tzn żeby ich nie zlepić.

Efekt jest raczej naturalny. Spróbuje nałożyć ją inną szczoteczką może będzie lepiej, bo być wprawną w makijażu to mało przy tej oryginalnej! Potrzeba nie lada treningu. Dopisze jak mi po takowym pójdzie.

Szukałam tuszu "na mur beton" na nocne imprezy i deszczowe dni i ten taki jest, nie kruszy się żadnej tam pandy, szkoda że efekt teatralny (czyli 3 warstwy) jest możliwy jedynie przy ciągłym rozdzielaniu grzebyczkiem rzęs, ale nie do tego została stworzona ta maskara prawda ? Narazie zapowiada się że kupię drugą maskarę i będę powlekać tą jak "utrwalaczem" :)

EDIT Nałożyłam drugą warstwę całkiem niezłą szczoteczką od strasznego badziewia Panoramic Curli l`Oreala. Oj nie! Wszystko się zlepiło! Na drugim oku spróbowałam oryginalną- no to się nazywa wydłużenie! Jakieś 2-3mm dłuższe rzęsy niż przy pierwszym. Chyba jest nadzieja dla tej szczoteczki trzeba się tylko przyłożyć. :)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

UP DATE: po tygodniu używania nauczyłam się posługiwać tą szczoteczką i mogę spokojnie dodać gwiazdkę. Już nie skleja rzęs, nadto ładnie wydłuża i unosi (tak że jak się popatrzę do góry drapię sobie powiekę nad okiem :) ) Największy plus - okazało się jeśli chodzi o szczoteczkę że w tym szaleństwie jest metoda! Trzy długości włosków to świetny pomysł, gdyż najdłuższe malują powiekę pomiędzy rzęsami co sprawia że mogę spokojnie odstawić eyeliner :)