Victoria's Secret, Amber Romace, Ultra - Moisturizing Hand and Body Cream (Balsam nawilżający do dłoni i ciała)

Balsam o delikatnej, miękkiej konsystencji i wyjątkowych właściwościach nawilżajacych. Zmiękcza naskórek, odżywia i czyni skórę delikatną i aksamitną w dotyku. Posiada niezwykle ciepły i subtelny zapach (Bursztynowy Romans), który podobnie jak inne produkty z tej linii, pozostaje na skórze przez wiele godzin - przed decyzją o jego zakupie, należy mieć tę świadomość, zapach towarzyszyć nam będzie cały dzień.
Zdecydowanie ma wpływ aromaterapeutyczny - uspokaja i wprawia w pogodny nastrój :)
Balsam ma zastosowanie zarówno w pielęgnacji skóry dłoni, jak i całego ciała. W obu rolach spisuje się bardzo dobrze.

Cena: 9,50USD / 205g

jedynie dla zapachu

Dostałam w prezencie kilka kosmetyków z serii Amber romance i Garden. Victoria s Secret zawsze kojarzyła mi się z luksusowymi kociakami i tak pozostanie. Albo mam zbyt suchą skórę albo te nawilżające właściwości to po prostu ściema... Może gdybym wybierała je sama, wybrałabym inne i okazałyby się lepsze? Trzeba jednak przyznać,że pachną rzeczywiście przepięknie i,że zapach urzeka trwałością. Używam jedynie dla zapachu a nie dla jakichś szczególnych właściwości pielęgnacyjnych...Nie wiem, czy będę miała jeszcze okazję kupna tych kosmetyków, ale jeżeli nie, nie będzie mi żal Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Wspaniała jakość

Szczerze powiedziawszy, jedynym mankamentem kosmetyku, jest jego trudna dostępność na naszym rynku.Pozostałe cechy, pretendują go do klasy najlepszych balsamów.

Wspaniała gęsta, aksamitna konsystencja, doskonale rozprowadza się na skórze, dobrze się wchłania, czyniąc skórę natychmiast po aplikacji miękką i delikatną w dotyku. Nie pozostawia tłustego, ani lepkiego filmu, a jednocześnie nawilża, śmiało można zaordynować go skórze suchej.
Bardzo delikatny- nie wywołuje podrażnień- z powodzeniem i bez wahania stosuję go bezpośrednio po depilacji- nigdy nie uczulił, choć moja skóra wówczas wykazuje taką tendencję.
Kolejny atrybut kosmetyku, to jego zapach. Łączy on w sobie ciepłe nuty, wyraźnie kojące zmysły, jest intensywny oraz... nieprzyzwoicie trwały. Utrzymuje się na skórze - od aplikacji, po wieczorny prysznic, pozostaje na odzieży, nawet po praniu. Jest bardzo wyczuwalny, toteż warto przed zakupem zastanowić się i upewnić, która wersja zapachowa (balsam występuje w szesciu wariantach) będzie dla nas najodpowiedniejsza.

Produkt jest bardzo wydajny. Nie żałuję skórze balsamu, pomimo tego oraz codziennego stosowania- w zaden sposób, kosmetyk nie chce przestać wypełniać tuby, od wielu miesięcy.

Amber Romance- spełnia wszystkie najlepsze cechy, które powinien posiadać balsam- począwszy od wysokich walorów pielęgnacyjnych, trwałości zapachu, po ekonomiczność i wydajność w stosowaniu.
Polecam!

Taki sobie

Victoria's secret jak do tej pory kojarzyla mi sie tylko i wylacznie z producentem bielizny....zreszta bardzo dobrej...jak i ubran...i moim zdaniem powinni pozostac przy tym...cala gama kosmetykow jak i perfum ...jest dobrej jakosc ...ale pozostawia wiele do zyczenia...
Balsam amber romance,o ktorym mowa pochodzi z serii Garden Fragrance and Body Care Collection....przyjemny w zapachu ,dobrze sie rozprowadza.....nawilza jak kazdy inny "tanszy" balsam....niczym specjalnym sie nie wyroznia...oprocz ceny zdecydowanie za wysokiej .