Bell, Hypoallergenic Contour Stick (Hypoalergiczny sztyft modelujący)

Bell, Hypoallergenic Contour Stick (Hypoalergiczny sztyft modelujący)

Pojemność 1 szt

Trwały brązer w wygodnym sztyfcie, doskonały do modelowania kształtu twarzy. Dzięki aksamitnej aplikacji i lekkiej formule łatwo i precyzyjnie się rozprowadza. Idealnie stapia się ze skórą i nie obciąża makijażu. Nadaje skórze zdrowy wygląd i pozostawia słoneczny efekt lekkiej opalenizny.

w kredce
hipoalergiczna

Beznadziejny

Pokładałam duże nadzieje w tym produkcie. Podoba mi się forma sztyftu i mięciutka konsystencja. Myślałam ,że będzie to produkt o niebo lepszy od bronzerów w kamieniu, które są trudne do roztarcia i potrafią zostawiać nieestetyczne plamy. Zadowolona nałożyłam ten produkt na skórę i już po chwili strasznie się rozczarowałam.Chcąc go rozetrzeć, ścierał się całkowicie. Obojętnie, czy podchodziłam do niego z pędzlem, gąbeczką, czy próbowałam rozetrzeć go palcami, znikał ze skóry i już. Dla mnie jest to całkowity niewypał i szczerze nie polecam tego produktu

mieszane uczucia

Sztyft modelujący oraz podkład w szttyfcie z tej serii zaczęłam używac z ciekawości bo lubie takie wygodne rozwiązania. Sztyft jest wygodną opcją, można nim malować po twarzy. Odcienie są fajne, nie tworzą efektu maski ale też z drugiej strony muszę zaznaczyć że nie wiem ile bym musiała nałożyć zarówno modelującego sztyftu jak i podkładu w sztyfcie aby efekt był widoczny. Konsystencja jest kremowa jednak wtapia się w gąbeczke do makijażu dlatego najrozsądniej jest to rozcierać palcami czego osobiście nie lubię. Co do trwałości też nie mogę pochwalić bo jest mało trwała ta seria, makijaż wymaga mocnego zmatowienia inaczej wszystko by się wytarło przy jakim kolwiek najmniejszym kontakcie. Cena myślę zatem że jest za wysoka jak za te jakość i produkty

Niewypał

Niestety produkt się nie sprawdził w ogóle. Trzeba nałożyć go bardzo duużo, żeby w ogóle był widoczny i uważać z rozcieraniem, bo zaczyna znikać, jak już uda się jakimś cudem go położyć odpowiednią ilość to nie utrzymuje się w ciągu dnia na twarzy. W tym wypadku cena = jakość, a raczej jej brak

Lubię go

Długo nosiłam się z zamiarem kupna sztyftu modelującego. Padło na Bell'a, chociaż opinie na jego temat bywają różne. Moja karnacja nie jest ani jasna, ani ciemna. Powiedziałabym, że średnia. Wobec tego kolor produktu jest całkiem ok. Może mógłby być troszkę ciemniejszy. Sztyft nadaje się do konturowania policzków pod warunkiem, że robimy to palcami (w gąbkę wszystko wsiąka). Efekt jest naturalny i mnie się podoba. Zdecydowanie nie da się wykorzystać sztyftu do konturowania całej twarzy z dwóch istotnych powodów:
1. Jest dość jasny i byłoby trzeba nałożyć go bardzo dużo, by uzyskać pożądany efekt
2. Jest tłusty więc świecenie się murowane.
Opakowanie jest bardzo praktyczne i wygodne.
Będę go używać, ale tylko na policzkach :)

Ma potencjał

+ Dobry, naturalny kolor. Nie jest za ciemny, ani za jasny i nie ma odcienia pomarańczy :D
+ Nie zapycha.
+ Bardzo wygodne opakowanie w sztyfcie.
+ Przystępna cena.

- Jest baaaardzo kremowy, trochę tłustawy. Przez to bardzo się rozciera, tzn. można go rozetrzeć niemal do zera, jeśli działamy zbyt nadgorliwie.

może być, ale jest mało trwały

Sztyft ma przyjemną w aplikacji konsystencję - kremową, dość tłustą. Niestety coś za coś - takie kremowe produkty do konturowania twarzy mają jednak dużo słabszą trwałość niż odpowiedniki o bardziej suchej konsystencji.

Odcień - z tego jestem zadowolona, jest bardzo trafiony w przypadku mojej karnacji i odcienia konturowania, jaki lubię. Wygląda naturalnie, nie wpada w zbyt ciepłą tonację.
Dobrze wtapia się w skórę - trochę jak krem. Osobiście wolę rozcierać go palcami, rozcierany mokrą gąbką zdecydowanie traci na intensywności. Oczywiście możemy dokładać i blendować kolejne warstwy, ale wtedy trudno już mówić o dobrej wydajności.
Palcami blenduje się świetnie, nie robi placków, prześwitów, daje ładne, równe wykończenie.

Efekt - na skórze wygląda dobrze, jednak zdecydowanie wymaga utrwalenia prasowanym bronzerem. Sam nie utrzyma się długo ze względu na swoją kremową formułę (nawet na suchej / normalnej cerze jak moja).
Minusem jest właśnie trwałość - dla mnie nie jest wystarczająca, w ciągu dnia ściera się i wymaga poprawek. Zdecydowanie lepiej spisywał się u mnie L'oreal, choć Bell jest i tak trwalszy od sticka Maybelline do konturowania. Jednak nie jest najlepiej - a nakładam go zawsze z bazą i fixerem.

Opakowanie - forma sztyftu przypadnie do gustu osobom, które nie lubią gmerać w pudełku palcami. Sztyft wysuwa się gładko, nie łamie, opakowanie jest estetyczne.

Polecić mogę na krótsze wyjścia, ale jeśli potrzebujecie czegoś niezawodnego i bardziej trwałego, możecie nie być zadowolone.

(moja karnacja - jasna, ale nie blada, cera normalna w kierunku suchej)

Hypoallergenic Contour Stick (Hypoalergiczny sztyft modelujący)

Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Konsystencja mi odpowiada - jest nieco tłusta ale dzięki temu bardzo łatwo się sztyft nakłada. Jednak gdy próbuję konturować twarz i rozcierać produkt gąbeczką - niestety rozmazuje się i po chwili staje się niemalże niewidoczny. Jedyne co mi pomaga, to rozcieranie go palcami. Ogólnie nie jest produkt, którego poleciłabym każdemu z czystym sumieniem.

Dobry, ale bez szaleństwa

Rozświetlacz w sztyfcie jest fantastyczny, produkt modelujący taki sobie.
Bronzer ma stosunkowo jasny kolor, ale jest dobrze widoczny na skórze. Dzięki temu, ze nie jest bardzo mocno napigmentowany, fajnie nadaje się do nauki konturowania na mokro lub do robienia tego w pośpiechu.
Sztyft ma gęstą, kremową konsystencję i widoczny na zdjęciu, tłustawy połysk. Wykończenie z połyskiem nie każdemu może się podobać, szczególnie zapewne nie przypadnie do gustu posiadaczkom tłustej cery. Za to nareszcie jakiś bronzer, który mnie nie uczulił ;)
Moim zdaniem łatwo się go rozprowadza na skórze, także w chłodzie. Mam wydatne kości policzkowe, więc konturuję głównie czoło. Trwałość tego produktu na tłustych partiach cery jest niewystarczająca – po 3-4 godzinach ledwo go widać. Na policzkach jest dużo lepiej, ale tam używam tylko odrobinki, i tylko czasami.
Czas na kolejny mankament. Przez słabą pigmentację sztyft jest mało wydajny. Po kilkunastu dniach widzę dość spory ubytek, gdybym modelowała codziennie czoło i policzki, starczyłby może na miesiąc.
Ogólnie nie jest to zły produkt, ale rozświetlaczowi w sztyfcie nie dorasta trwałością ani wydajnością do pięt.

Używa produktu od: próbka

Badziew.

Ten "sztyft do konturowania" to jakaś kpina. Zacznijmy od koloru: jest tak jasny, że nawet na mojej prawie białej skórze zostawia tylko lekki ślad. Jest bardzo tłusty i woskowy, podczas dotknięcia gąbeczką znika całkowicie. Nie da się go rozblendować, bo po kilku ruchach policzek wygląda jakby nie było na nim nic prócz podkładu. Woskowa konsystencja pewnie nie przypadnie do gustu posiadaczkom skóry tłustej lub mieszanej.