Indigo Nails Lab, Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.
Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm

jest malutkie ale

Ta baza łatwo się nakłada, nie zalewa bardzo skórek. Ogólnie jest przyjemna w aplikacji. Maluję po niej lakierami z neonail i dobrze to znosi. Po ściągnięciu nie niszczy paznokcia, naprawdę mam odczucie, że wzmocniła moje kruche paznokcie.. Ale jest ale, baza utrzymuje się u mnie maksymalnie do 2 tygodni. Po tym czasie, mogę podwadzić lakier i ściągnać go jak naklejkę peel off. Pomimo bardzo dokładnego odtłuszczenia z czasem baza się odpowietrza. Nie wiem czy to wina moich problemów hormonalnych, czy może złego odtłuszczacza... Tylko, że z bazą z neonail nie miałam takich problemów.

Idealna :)

Nakładam 2 lub 3 cienkie warstwy, stosuje pod lakiery hybrydowe neonail i semilac, wzmacnia paznokcie dzięki czemu ich nie łamie a tego właśnie oczekiwałam od tego produktu. Nic dodać nic ująć ideał ❤

Bazy używam jedynie w domowym zaciszu dla siebie i mojej mamy. Pierwszą buteleczkę zakupiłam w lipcu, na początku listopada zakupiłam drugą. Jeśli chodzi o utwardzenie paznokci jak i ich przedłużenie, baza naprawdę fajnie się sprawdza. Nawet początkujące osoby dadzą radę poprawnie zbudować paznokieć. Jednak jeśli chodzi o "cudowne odżywienie paznokci" - jak dla mnie to przereklamowane. Baza w żaden sposób nie odżywia paznokci, nie sprawia, że szybciej rosną. Po jej nałożeniu paznokcie pięknie się błyszczą i są twarde. Co do konsystencji to jest dość gęsta. Jednak moim zdaniem to plus bo łatwiej jest ją nałożyć i nie zalać skórek.

Jak prawidłowo robić manicure hybrydowy?

Super

Cudowna baza! Testowałam bazę witaminową z nails company ale nie ma w ogóle porównania. Baza z indigo jest jak do tej pory najlepsza i nie do przebicia

Miłe zaskoczenie

Używałam różne bazy i to też z wyższych polek z gelisha, neonail, semilac, mollon i trafiłam na bazę z indigo proteinowa. Bardzo dobrze się trzyma, a zarazem odżywia paznokcie, miłe zaskoczenie.

ratunek na złamane paznokcie

Miałam tragiczne paznokcie... I nie ma porównania teraz po jakimś pół rocznym używaniu z przerwami i moje paznokcie zmieniły się o 180 stopni. Są twardsze, dłuższe. Nie ma problemu ze ściągnięciem i z aplikacją.. Jeżeli chcesz odżywić swoje paznokcie i sprowadzić je do normalnego stanu nawet nie wahaj się i kupuj! Na pewno nie pożałujesz :)

Świetna!

Jestem zachwycona tą bazą. Zaczęłam ją stosować bez przekonania, nie wierzyłam że może coś zdziałać przy moich łamliwych paznokciach. A jednak! Odkąd jej używam paznokcie stały się znacznie twardsze, nie łamią się, lakier się rewelacyjnie trzyma. Idealnie sprawdza się przy delikatnym przedłużaniu paznokci.
Baza ma gęsto konsystencję, ale przyznam że akurat mnie to odpowiada.
Jedyną wadą bazy jest niestety jej cena, ale mimo to na pewno kupię ją ponownie!

Zaskoczenie (miłe!)

Zacznę od tego, jak trafiłam na te bazę, choć nie pracuje na produktach Indigo. Na mojej naturalnej płytce hybryda wcale sie nie trzyma - cały dzien w pracy jestem w rękawiczkach, a po pracy mam mnóstwo obowiązków domowych. Po takim dniu (jednym!) hybryda odeszła mi od góry, mimo ze wolny brzeg był dobrze zabezpieczony. Tak wiec co dwa tygodnie robiłam sobie akryl, aby to sie jakos trzymało. Jednak jak każdy wie... uzupełnianie akrylu, opracowywanie frezarka itp tak często jest mega męczące. Aż w końcu przeczytałam o tej bazie i z niedowierzaniem, ale zakupiłam ją, zdjęłam akryl i mowię sprobuje. To był strzał w 10... Matko, wreszcie coś uchroniło mnie od akrylu. Paznokcie trzymają sie pięknie, a czasem nawet jak nie mam pomysłu to nosze kilka dni sama bazę :)

Brawo

Baza proteinowa sprawiła że moje paznokcie są długie, mocne i zdrowe. Fajnie że można nią przedłużyć czy nadbudować paznokcie. Lakier hybrydowy super się na niej trzyma . Baza jest dość gęsta , trzeba nakładać naprawdę cienką warstwę. Polecam posiedaczkom cienkich , łamiących się paznokci oraz takim u których hybryda momentalnie odchodziła z paznokci. Ta baza sprawi że będziecie się cieszyły pięknymi paznokciami na długo.

Znaleźć swój ideał, swój ideał, który da to, czego żaden inny nie dał...

Właśnie zdjęłam żel. Muszę zaznaczyć, że paznokcie robię sama w domowym zaciszu. Sugerując się pozytywnymi opiniami na temat tej bazy postanowiłam zamówić ten produkt w wersji 5 ml.
Po zdjęciu żelu paznokcie były papierowe. Zrobiłam kilka dni przerwy, żeby paznokcie mogły odpocząć, a później nałożyłam bazę. Baza idealnie utwardza paznokcie (oczywiście jeśli się na nich znajduje, jaka jest kondycja płytki po zdjęciu jeszcze nie wiem). Tak jak obiecuje producent, baza pozwala na przedłużenie paznokcia. Jak do tej pory najlepsza baza jakiej używałam. Z pewnością kupię większą pojemność.

Bezkonkurencyjna

Wcześniej miałam dwie bazy z NN: Hard Base i Base Extra. O ile ta druga jeszcze jakąś tam rację bytu miała, tak Hard Base to był jakiś żart. Straciłam wiarę w hybrydy. Wkurzyłam się, bo tyle na to pieniędzy poszło, a lakier odpryskiwał, to raz, a dwa, zdejmowanie tego to była zabawa na minimum dwie i pół godziny. Nie wiedziałam co robię źle, piłowałam, odmaczałam (raz nawet 40 minut), a nawet po masakrowaniu paznokci drewnianym patyczkiem na płytce pozostałości bazy miały się dobrze i nie sposób było tego usunąć. Wszystkie te zapewnienia producenta, że do 10 min w acetonie i lekko podważyć patyczkiem można było włożyć między bajki. Aż tu nagle na Wizażu wyczytałam o tej bazie i się nie zawiodłam. Manicure jest trwały, baza faktycznie utwardza (ale najlepiej to wiadomo 2-3 warstwy, chociaż jedna też daje radę) i mam wrażenie, że faktycznie lekko poprawia kondycję paznokci (chociaż tutaj to bardzo możliwe, że to efekt placebo). A przede wszystkim - normalnie, po ludzku można ją zdjąć. Jedyny minus to cena, bo kupiłam na Allegro za jakieś 5 dych z hakiem z przesyłką, a buteleczka mała. Bo słyszałam skargi dziewczyn, które zamawiały ze strony producenta.

Baza i hard w jednym

Baza ma gęstą konsystencje, ładnie się utrwala i nie wylewa się na skórki. Trzyma się długo, nie odlepia od płytki paznokcia. Jest na tyle twarda że można ją stosować do przedłużania paznokci na formie, ładnie zrobi też krzywą C. Jedyny minus to cena i fakt, że dostajemy małą buteleczkę która wypełniona jest 2/3 ... generalnie można znaleźć lepsze produkty w tej cenie.