Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.
Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm

Baza i hard w jednym

Baza ma gęstą konsystencje, ładnie się utrwala i nie wylewa się na skórki. Trzyma się długo, nie odlepia od płytki paznokcia. Jest na tyle twarda że można ją stosować do przedłużania paznokci na formie, ładnie zrobi też krzywą C. Jedyny minus to cena i fakt, że dostajemy małą buteleczkę która wypełniona jest 2/3 ... generalnie można znaleźć lepsze produkty w tej cenie.

Świetna!

Moje paznokcie były bardzo słabe przy tradycyjnej bazie do lakierów hybrydowych. W końcu zdecydowałam się na tę od Indigo i od 3msc mam długie i ładne paznokcie, a przede wszystkim nie pojawiają się odbarwienia na paznokciach, a płytka wygląda na zdrową!

Genialna!

Mam totalnie problematyczną płytkę. To był cud, jeśli tradycyjny lakier wytrzymał mi dwa dni nienaruszony. Od dwóch lat eksperymentuję amatorsko z hybrydami i jest to pierwsza baza, dzięki której mój manicure pozostał idealnie nienaruszony przez dwa tygodnie (dłużej nie dałam rady ze względu na odrost i nudę ;)). Jak dla amatorki, dużym plusem jest też gęstość, dzięki której bardzo fajnie się ją rozprowadza. Za to pędzelek mógłby mieć inny kształt, przy moich niedużych paznokciach, ciężko jest domalować bliziutko skórek, ale i tak to mój IDEAŁ.

Manicure - marynarskie paski

Idealna, skleja połamane paznokcie!

Wreszcie znalazłam po kilkunastu latach robienia paznokci, idealny produkt dla siebie! Mam bardzo cienką i słabą płytkę, jednocześnie lubię, kiedy moje paznokcie wyglądają naturalnie, czyli produkt musi być nałożony cienko i estetycznie, nie znoszę kulfonów, czy krogulczych szponów z nadmiernie zaznaczoną krzywą C. Próbowałam już mnóstwo firm, mam tak beznadziejną płytkę, że mało co się trzyma. Do tej pory świetnie mi się trzymały produkty znanej firmy S..., nie mam problemu, żeby nosić hybrydy po wiele tygodni, tylko je uzupełniając. Problem pojawia się, gdy paznokcie są już na tyle długie, że zaczynają pękać po bokach i trzeba je obciąć.
Baza Indigo jest dla mnie rewelacyjna, ponieważ nie musiałam obcinać połamanych paznokci, a były naprawdę pozadzierane. Nałożyłam jedną cienką warstwę i na nią drugą, odrobinę grubszą i jedynie delikatnie wyprofilowałam. Przez dwa dni chodziłam jedynie z samą bazą i obserwowałam, jak będzie się zachowywać. O dziwo, kompletnie nic się nie działo, połamane paznokcie idealnie się skleiły, nigdzie nic nie odchodzi, wszystko się trzyma. Później nałożyłam dwie cienkie warstwy koloru innej firmy i top. Piąty dzień i paznokcie w stanie idealnym. Zwykle naprawianie tak mocno połamanych paznokci dawało mi najwyżej jednodniowy efekt, teraz mam naturalne, mocne i naturalnej grubości paznokcie, które się nie psują!
Jeżeli chodzi o odżywianie płytki produktem, to oczywiście nie wierzę w takie cuda, bo to fizycznie niemożliwe. Płytkę można co najwyżej nawilżyć, natłuścić, bądź wypełnić ubytki, więc z przymrużeniem oka traktuję tę część opisu producenta. Co do ściągania bazy i stanu paznokci po tym, wypowiem się jak już to zrobię.
Generalnie uważam, że produkt jest idealny dla kobiet, które lubią naturalność, estetyczne i nie za grube, jednocześnie mocne paznokcie. Z tą bazą można mieć długie paznokcie bez używania dużej ilości produktu.

Najlepsza

Jest to baza, która przywróciła mi wiarę w to, że manicure hybrydowy można nosić 2 tygodnie nawet na problematycznej płytce i że da się łatwo go usunąć. Zupełnie nieporównywalna do konkurencji w tym przedziale cenowym.

Działanie: Nie jest to może żaden odżywczy i wzmacniający (w sensie wzbogacający płytkę w proteiny) produkt, za to twardy, aż miło i przy tym elastyczny i współpracujący z płytką. Moja przygoda z hybrydami wyglądała tak, ze bez względu na to, czy manicure wykonywała profesjonalistka czy ja sama, po tygodniu śladu po nim nie było (odchodził jak naklejka, raz od skórek, raz z boku, raz ze strony wolnego brzegu) i bardzo mnie to nie dziwi: paznokcie są wiotkie i słabe, a dużo działam manualnie, więc płytka ciągle pracuje). Przy tej bazie wytrzymuje znacznie dłużej i to jest jej największy wyróżnik.
Drugim jest to, ze paznokcie da się nią przedłużyć aż miło, nawet będąc zupełnym laikiem. Pazurek można spokojnie modelować, bo baza jest gęsta, nie spływa na skórki ani nie migruje po formie. Dużym atutem jest to, że przedłużony paznokieć także świetnie się trzyma, mięknie dopiero po naprawdę solidnym kontakcie z wodą i chociaż wiadomo, że to nie to samo, co żel, to kładzie na łopatki znanego powszechnie ,,przedłużacza" konkurencyjnej marki.
Nanosi się ją bardzo przyjemnie, jest gęsta i łatwa do ujarzmienia. Utwardza się bez problemu w mostku LED 9V (nie potrzebuję nic mocniejszego do domowego użytku, bo robię mani sporadycznie), nie wymaga nawet wiele czasu (po minucie jest twarda, jak trzeba).
Usuwa się ją także bez większych zastrzeżeń. Aceton, chwila cierpliwości i schodzi bez zeskrobywania, tworząc miękką, łatwą do zdjęcia warstewkę.

Podsumowując: Bardzo polecam posiadaczkom problematycznej płytki, także tym, które okazjonalnie, przed większą imprezą chciałyby przedłużyć paznokcie. Sprawdza się świetnie już przy amatorskim mani, a osoby w salonach potrafią na niej zrobić paznokcie-cudeńka.

Niezastąpiony

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z hybrydami, pracowałam wyłącznie na produktach Semilac'owskich. Kiedy pojawiła się baza witaminowa tej samej marki - musiałam ją mieć. Niestety tak mi poniszczyła paznokcie, że byłam zrezygnowana.. myślałam, że będę musiała na jakiś czas odstawić na bok hybrydy póki nie wzmocnię moich paznokci. Nie poddając się zajrzałam w "internety" i znalazłam potencjalne zbawienie mojej bolączki, tzn. bazę proteinową z Indigo.
Muszę przyznać, że początkowo sceptycznie podchodziłam do tego produktu, ale pomyślałam sobie, dlaczego by nie spróbować? w końcu jest tyle pozytywnych opinii, to może rzeczywiście coś w tym jest.
Zatem zaryzykowałam, kupiłam i przetestowałam. Muszę przyznać, że moje oczy zabłyszczały, jak zobaczyłam na własne oczy, jaki efekt daje ta baza. Jest rewelacyjna, cudowna, wspaniała......
Zalety:
+ doskonale utwardza paznokcie, dzięki czemu są one twardsze, nie wyginają się, nie mięknie, a manicure hybrydowy jest trwały! Stosując tą bazę nie muszę się martwić, że po kilku dniach moje paznokcie zmiękną, że zaczną z niewiadomy przyczyn odchodzić.
+ rewelacyjnie się sprawdza w sytuacji, kiedy musimy "ratować" złamanego paznokcia
+ po zdjęciu tego produktu acetonem, płytka paznokcia jest prawie w nienaruszonym stanie
+ nie pogarsza kondycji paznokci
+ jest wydajny
+ bardzo łatwo się go aplikuje, nie spływa, jest gęsty
+ bardzo łatwo się go zdejmuje
+ dwie pojemności

jedyne co mi przeszkadza w tym produkcie, to dostępność - trzeba go kupić w salonie indigo albo na stronie... hm.... cena też nie zachęca.... Za to jakość rekompensuje wszystkie negatywne spostrzeżenia :)
Gorąco polecam!

Baza na medal

Na temat samego produktu nie będę się rozpisywać, gdyż na stronie producenta można przeczytać jaki ten produkt jest genialny i jakie są jego zadania.
Na początku używałam go jako bazy, dopiero po jakimś czasie zaczęłam używać jej do przedłużania paznokci i do tego celu jest rewelacyjna. Konsystencja jest dość gęsta, jednak dzięki temu łatwo jest przedłużyć paznokieć na szablonie, czy zbudować krzywą C. Paznokcie przedłużone ani razu nie uległy zniszczeniu. Są trwałe i mocne. Nawet aceton ma problem z rozpuszczeniem nieco grubszej warstwy produktu. Niestety przy przedłużaniu produkt jest mało wydajny bo jego pojemność to tylko 5 ml.
Jednak jeśli szukacie czegoś do utwardzenia płytki, lub przedłużenia złamanych paznokci to polecam Wam z czystym sumieniem.

Ok,

Stosuje ponad 3 miesiące. Stan moich paznokci bez zmian. Nie zaszkodziła im, ani nie poprawiła.
Długo się utrzymuje i wyrównuje drobne nierówności paznokcia.

Nice

Z pewnością jedna z lepszych baz jakie wyszły na rynek, paznokieć nie odchodzi od płytki trzyma się a to najważniejsze , dodatkowo odżywia nasze paznokcie jestem na tak !

POLECAM wszystkim z wrażliwą płytką paznokcia

Gdy używalam bazy z semilaca, musiałam co 2-3 miesiące robić przerwę, ponieważ miałam bardzo słabą i uszkodzoną płytkę paznokcia, która piekła mnie z każdym pociągnięciem pilnika lub kontaktem z lampą UV.

+ wydłuża trwałość lakieru hybrydowego
+ pogrubia paznokcie - wystraczy 1 warstwa
+ regeneruje płytkę paznokcia; po zdjęciu hybrydy jest w nienaruszonym stanie
+ wystarczy 1 warstwa

- ciężko ją ściągnąć z paznokci

Polecam wszystkim!

Najlepsza baza

Kupiłam ją z powodu bardzo dobrych opinii i nie zawiodłam się. Baza warta jest swojej ceny :)

Plusy:
+ spełnia świetnie swoje podstawowe zadanie, czyli jest rewelacyjną bazą dla lakierów hybrydowych, trzymają się długo, nie odrywają się, lakiery ładnie i równo się na niej układają
+ łatwo się zmywa acetonem, nie trzeba jej skrobać godzinami z płytki
+ dobrze wpływa na kondycję paznokci (ze względu na proteiny i łatwe zdejmowanie)
+ świetnie utwardza pomalowane paznokcie, nie łamią się i nie rozdwajają
+ łatwo się nią pracuje, jest gęsta ale nie rozlewa się na skórki, można ją ładnie wypoziomować na nadbudować na środku płytki co dodatkowo wzmacnia paznokcie
+ można nią przedłużyć paznokieć na formie, nawet o kilka mm; takie przedłużenie trzyma się świetnie, nie mięknie od wody czy ciepła
+ krótki i płaski pędzelek, ułatwiający pracę z tak gęstym lakierem

Minusy:
- jednorazowy dosyć spory wydatek, ale warto warto warto!

Najlepsza

Baza jest swietna. Latwo sie ja naklada, nie rozlewa sie, sama sie poziomuje na paznokciu, fajny pedzelek. Aczkolwiek najlepsze dla mnie jest to jak utwardza, o niebo lepiej od baz semilaca i neonaila. Rozdwojone i miekke paznokcie sa pieknie utwardzone, manicure trzyma sie ponad 3 tyg, nic sie nie wygina, peka, odkleja... moja ulubiona.