Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.
Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm

ratunek na złamane paznokcie

Miałam tragiczne paznokcie... I nie ma porównania teraz po jakimś pół rocznym używaniu z przerwami i moje paznokcie zmieniły się o 180 stopni. Są twardsze, dłuższe. Nie ma problemu ze ściągnięciem i z aplikacją.. Jeżeli chcesz odżywić swoje paznokcie i sprowadzić je do normalnego stanu nawet nie wahaj się i kupuj! Na pewno nie pożałujesz :)

Świetna!

Jestem zachwycona tą bazą. Zaczęłam ją stosować bez przekonania, nie wierzyłam że może coś zdziałać przy moich łamliwych paznokciach. A jednak! Odkąd jej używam paznokcie stały się znacznie twardsze, nie łamią się, lakier się rewelacyjnie trzyma. Idealnie sprawdza się przy delikatnym przedłużaniu paznokci.
Baza ma gęsto konsystencję, ale przyznam że akurat mnie to odpowiada.
Jedyną wadą bazy jest niestety jej cena, ale mimo to na pewno kupię ją ponownie!

Zaskoczenie (miłe!)

Zacznę od tego, jak trafiłam na te bazę, choć nie pracuje na produktach Indigo. Na mojej naturalnej płytce hybryda wcale sie nie trzyma - cały dzien w pracy jestem w rękawiczkach, a po pracy mam mnóstwo obowiązków domowych. Po takim dniu (jednym!) hybryda odeszła mi od góry, mimo ze wolny brzeg był dobrze zabezpieczony. Tak wiec co dwa tygodnie robiłam sobie akryl, aby to sie jakos trzymało. Jednak jak każdy wie... uzupełnianie akrylu, opracowywanie frezarka itp tak często jest mega męczące. Aż w końcu przeczytałam o tej bazie i z niedowierzaniem, ale zakupiłam ją, zdjęłam akryl i mowię sprobuje. To był strzał w 10... Matko, wreszcie coś uchroniło mnie od akrylu. Paznokcie trzymają sie pięknie, a czasem nawet jak nie mam pomysłu to nosze kilka dni sama bazę :)

Manicure - geometryczny french

Brawo

Baza proteinowa sprawiła że moje paznokcie są długie, mocne i zdrowe. Fajnie że można nią przedłużyć czy nadbudować paznokcie. Lakier hybrydowy super się na niej trzyma . Baza jest dość gęsta , trzeba nakładać naprawdę cienką warstwę. Polecam posiedaczkom cienkich , łamiących się paznokci oraz takim u których hybryda momentalnie odchodziła z paznokci. Ta baza sprawi że będziecie się cieszyły pięknymi paznokciami na długo.

Znaleźć swój ideał, swój ideał, który da to, czego żaden inny nie dał...

Właśnie zdjęłam żel. Muszę zaznaczyć, że paznokcie robię sama w domowym zaciszu. Sugerując się pozytywnymi opiniami na temat tej bazy postanowiłam zamówić ten produkt w wersji 5 ml.
Po zdjęciu żelu paznokcie były papierowe. Zrobiłam kilka dni przerwy, żeby paznokcie mogły odpocząć, a później nałożyłam bazę. Baza idealnie utwardza paznokcie (oczywiście jeśli się na nich znajduje, jaka jest kondycja płytki po zdjęciu jeszcze nie wiem). Tak jak obiecuje producent, baza pozwala na przedłużenie paznokcia. Jak do tej pory najlepsza baza jakiej używałam. Z pewnością kupię większą pojemność.

Bezkonkurencyjna

Wcześniej miałam dwie bazy z NN: Hard Base i Base Extra. O ile ta druga jeszcze jakąś tam rację bytu miała, tak Hard Base to był jakiś żart. Straciłam wiarę w hybrydy. Wkurzyłam się, bo tyle na to pieniędzy poszło, a lakier odpryskiwał, to raz, a dwa, zdejmowanie tego to była zabawa na minimum dwie i pół godziny. Nie wiedziałam co robię źle, piłowałam, odmaczałam (raz nawet 40 minut), a nawet po masakrowaniu paznokci drewnianym patyczkiem na płytce pozostałości bazy miały się dobrze i nie sposób było tego usunąć. Wszystkie te zapewnienia producenta, że do 10 min w acetonie i lekko podważyć patyczkiem można było włożyć między bajki. Aż tu nagle na Wizażu wyczytałam o tej bazie i się nie zawiodłam. Manicure jest trwały, baza faktycznie utwardza (ale najlepiej to wiadomo 2-3 warstwy, chociaż jedna też daje radę) i mam wrażenie, że faktycznie lekko poprawia kondycję paznokci (chociaż tutaj to bardzo możliwe, że to efekt placebo). A przede wszystkim - normalnie, po ludzku można ją zdjąć. Jedyny minus to cena, bo kupiłam na Allegro za jakieś 5 dych z hakiem z przesyłką, a buteleczka mała. Bo słyszałam skargi dziewczyn, które zamawiały ze strony producenta.

Baza i hard w jednym

Baza ma gęstą konsystencje, ładnie się utrwala i nie wylewa się na skórki. Trzyma się długo, nie odlepia od płytki paznokcia. Jest na tyle twarda że można ją stosować do przedłużania paznokci na formie, ładnie zrobi też krzywą C. Jedyny minus to cena i fakt, że dostajemy małą buteleczkę która wypełniona jest 2/3 ... generalnie można znaleźć lepsze produkty w tej cenie.

Świetna!

Moje paznokcie były bardzo słabe przy tradycyjnej bazie do lakierów hybrydowych. W końcu zdecydowałam się na tę od Indigo i od 3msc mam długie i ładne paznokcie, a przede wszystkim nie pojawiają się odbarwienia na paznokciach, a płytka wygląda na zdrową!

Genialna!

Mam totalnie problematyczną płytkę. To był cud, jeśli tradycyjny lakier wytrzymał mi dwa dni nienaruszony. Od dwóch lat eksperymentuję amatorsko z hybrydami i jest to pierwsza baza, dzięki której mój manicure pozostał idealnie nienaruszony przez dwa tygodnie (dłużej nie dałam rady ze względu na odrost i nudę ;)). Jak dla amatorki, dużym plusem jest też gęstość, dzięki której bardzo fajnie się ją rozprowadza. Za to pędzelek mógłby mieć inny kształt, przy moich niedużych paznokciach, ciężko jest domalować bliziutko skórek, ale i tak to mój IDEAŁ.

Idealna, skleja połamane paznokcie!

Edit..po kilku tygodniach używania poniżej. Wreszcie znalazłam po kilkunastu latach robienia paznokci, niemal idealny produkt dla siebie! Mam bardzo cienką i słabą płytkę, jednocześnie lubię, kiedy moje paznokcie wyglądają naturalnie, czyli produkt musi być nałożony cienko i estetycznie, nie znoszę kulfonów, czy krogulczych szponów z nadmiernie zaznaczoną krzywą C. Próbowałam już mnóstwo firm, mam tak beznadziejną płytkę, że mało co się trzyma. Do tej pory świetnie mi się trzymały produkty znanej firmy S..., nie mam problemu, żeby nosić hybrydy po wiele tygodni, tylko je uzupełniając. Problem pojawia się, gdy paznokcie są już na tyle długie, że zaczynają pękać po bokach i trzeba je obciąć.
Baza Indigo jest dla mnie rewelacyjna, ponieważ nie musiałam obcinać połamanych paznokci, a były naprawdę pozadzierane. Nałożyłam jedną cienką warstwę i na nią drugą, odrobinę grubszą i jedynie delikatnie wyprofilowałam. Przez dwa dni chodziłam jedynie z samą bazą i obserwowałam, jak będzie się zachowywać. O dziwo, kompletnie nic się nie działo, połamane paznokcie idealnie się skleiły, nigdzie nic nie odchodzi, wszystko się trzyma. Później nałożyłam dwie cienkie warstwy koloru innej firmy i top. Piąty dzień i paznokcie w stanie idealnym. Zwykle naprawianie tak mocno połamanych paznokci dawało mi najwyżej jednodniowy efekt, teraz mam naturalne, mocne i naturalnej grubości paznokcie, które się nie psują!
Jeżeli chodzi o odżywianie płytki produktem, to oczywiście nie wierzę w takie cuda, bo to fizycznie niemożliwe. Płytkę można co najwyżej nawilżyć, natłuścić, bądź wypełnić ubytki, więc z przymrużeniem oka traktuję tę część opisu producenta.
Edytuję po raz kolejny: baza niestety ściąga się fatalnie, bardzo słabo się rozpuszcza:(
Generalnie uważam, że produkt jest idealny dla kobiet, które lubią naturalność, estetyczne i nie za grube, jednocześnie mocne paznokcie. Z tą bazą można mieć długie paznokcie bez używania dużej ilości produktu.

Najlepsza

Jest to baza, która przywróciła mi wiarę w to, że manicure hybrydowy można nosić 2 tygodnie nawet na problematycznej płytce i że da się łatwo go usunąć. Zupełnie nieporównywalna do konkurencji w tym przedziale cenowym.

Działanie: Nie jest to może żaden odżywczy i wzmacniający (w sensie wzbogacający płytkę w proteiny) produkt, za to twardy, aż miło i przy tym elastyczny i współpracujący z płytką. Moja przygoda z hybrydami wyglądała tak, ze bez względu na to, czy manicure wykonywała profesjonalistka czy ja sama, po tygodniu śladu po nim nie było (odchodził jak naklejka, raz od skórek, raz z boku, raz ze strony wolnego brzegu) i bardzo mnie to nie dziwi: paznokcie są wiotkie i słabe, a dużo działam manualnie, więc płytka ciągle pracuje). Przy tej bazie wytrzymuje znacznie dłużej i to jest jej największy wyróżnik.
Drugim jest to, ze paznokcie da się nią przedłużyć aż miło, nawet będąc zupełnym laikiem. Pazurek można spokojnie modelować, bo baza jest gęsta, nie spływa na skórki ani nie migruje po formie. Dużym atutem jest to, że przedłużony paznokieć także świetnie się trzyma, mięknie dopiero po naprawdę solidnym kontakcie z wodą i chociaż wiadomo, że to nie to samo, co żel, to kładzie na łopatki znanego powszechnie ,,przedłużacza" konkurencyjnej marki.
Nanosi się ją bardzo przyjemnie, jest gęsta i łatwa do ujarzmienia. Utwardza się bez problemu w mostku LED 9V (nie potrzebuję nic mocniejszego do domowego użytku, bo robię mani sporadycznie), nie wymaga nawet wiele czasu (po minucie jest twarda, jak trzeba).
Usuwa się ją także bez większych zastrzeżeń. Aceton, chwila cierpliwości i schodzi bez zeskrobywania, tworząc miękką, łatwą do zdjęcia warstewkę.

Podsumowując: Bardzo polecam posiadaczkom problematycznej płytki, także tym, które okazjonalnie, przed większą imprezą chciałyby przedłużyć paznokcie. Sprawdza się świetnie już przy amatorskim mani, a osoby w salonach potrafią na niej zrobić paznokcie-cudeńka.

Niezastąpiony

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z hybrydami, pracowałam wyłącznie na produktach Semilac'owskich. Kiedy pojawiła się baza witaminowa tej samej marki - musiałam ją mieć. Niestety tak mi poniszczyła paznokcie, że byłam zrezygnowana.. myślałam, że będę musiała na jakiś czas odstawić na bok hybrydy póki nie wzmocnię moich paznokci. Nie poddając się zajrzałam w "internety" i znalazłam potencjalne zbawienie mojej bolączki, tzn. bazę proteinową z Indigo.
Muszę przyznać, że początkowo sceptycznie podchodziłam do tego produktu, ale pomyślałam sobie, dlaczego by nie spróbować? w końcu jest tyle pozytywnych opinii, to może rzeczywiście coś w tym jest.
Zatem zaryzykowałam, kupiłam i przetestowałam. Muszę przyznać, że moje oczy zabłyszczały, jak zobaczyłam na własne oczy, jaki efekt daje ta baza. Jest rewelacyjna, cudowna, wspaniała......
Zalety:
+ doskonale utwardza paznokcie, dzięki czemu są one twardsze, nie wyginają się, nie mięknie, a manicure hybrydowy jest trwały! Stosując tą bazę nie muszę się martwić, że po kilku dniach moje paznokcie zmiękną, że zaczną z niewiadomy przyczyn odchodzić.
+ rewelacyjnie się sprawdza w sytuacji, kiedy musimy "ratować" złamanego paznokcia
+ po zdjęciu tego produktu acetonem, płytka paznokcia jest prawie w nienaruszonym stanie
+ nie pogarsza kondycji paznokci
+ jest wydajny
+ bardzo łatwo się go aplikuje, nie spływa, jest gęsty
+ bardzo łatwo się go zdejmuje
+ dwie pojemności

jedyne co mi przeszkadza w tym produkcie, to dostępność - trzeba go kupić w salonie indigo albo na stronie... hm.... cena też nie zachęca.... Za to jakość rekompensuje wszystkie negatywne spostrzeżenia :)
Gorąco polecam!