Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.
Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm

To jest to!

Baza z neonail przyklejała się do paznokci tak mocno, że ściągałam ją razem z kawałkami płytki. I już chciałam zrezygnować z hybryd, gdy usłyszałam o tej bazie. Nie wiem na ile utwardza paznokcie i polepsza ich kondycję, bo zawsze mam krótkie, ale na pewno ściąga się ją bezproblemowo, a płytka jest po tym zabiegu gładka i nienaruszona.
Baza trzyma się bez problemu 3 tygodnie, dłużej nie próbowałam jej nosić, bo po trzech tygodniach zawsze zmieniam kolor. Dobrze współpracuje z produktami innych marek. Przyjemnie się ją nakłada, choć potrzeba trochę wprawy. Przy dwóch warstwach semilac hardi moje paznokcie nadal się uginały przy nacisku, a przy jednej warstwie bazy indigo w ogóle nie ma mowy o jakichś "miękkościach"!
Zdecydowanie warta wysiłku jej zdobycia :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492936].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza baza!

Ta baza to moje odkrycie roku 2016! Jeszcze nie trafiłam na produkt hybrydowy do paznokci, który byłby tak dobry i tak wielozadaniowy.
Genialnie się sprawdza jako zwykła baza pod hybrydy, gdyż jest mega trwała i nie wpływa negatywnie na stan paznokci. Wręcz przeciwnie - szybciej po niej rosną i są jakby bardziej twarde, mniej się łamią. Poza tym można nią zbudować i przedłużyć paznokcie (do 3-4mm) podobnie jak żelem! Bez problemu tworzę nią krzywą C, przedłużam czu naprawiam złamany paznokieć. Trzyma się na 'mur beton', jest świetna nawet dla klientek obgryzających paznokcie.
Wcześniej pracowałam na Semilac Hard i różnica jest kolosalna. W moim salonie nigdy nie może zabraknąć 'Proteiny' Indigo, jak również innych produktów tej marki.
Polecam na 1000%!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477666].usefull || 0 }}% pomocna.

Przełomowy produkt!

Jak dla mnie absolutnie przełomowy produkt jeśli chodzi o stylizację paznokci. Idealnie je utwardza, dzięki czemu moje klientki mogą cieszyć się naturalnie długą płytką bez konieczności przedłużania jej żelem lub akrylem. Nie wiem jakie składniki na to wpływają, ale już po pierwszej aplikacji Bazy Proteinowej, paznokcie wyglądają zdrowo.
Dzięki temu, że jest rozpuszczalna w Removerze nie obciąża zbędnie płytki paznokcia, nie ma konieczności spiłowywania jej.
Najlepsze w niej jest to, że można nią delikatnie przedłużyć paznokcia.
Polecam z czystym sumieniem. Nie ma lepszej na rynku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477446].usefull || 0 }}% pomocna.

manicure benzyna

KWC wśród baz hybrydowych

W tej bazie zakochałam się po zobaczeniu pierwszych efektów!
Pazurki stały się mocniejsze, nie łamią się, a także nic nie odpryskuje, nawet w przypadku trudnych płytek paznokcia (np u moich klientek z problemami z tarczycą baza trzyma idealnie).

Kolejny plus za konsystencję bazy, która pozwala na nadbudowanie płytki paznokcia, a także jej przedłużenie do 4mm.

To niesamowite, że nosząc paznokcie hybrydowe możemy dodatkowo odżywiać pazurki dostarczając im proteiny.

Baza jest całkowicie bezpieczna, przebadana dermatologicznie i nie powoduje uczuleń.

Rozpuszcza się w removerze.

Moje KWC! Nie zamienię tej bazy na żadną inną :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477261].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialna!

Na produktach marki Indigo pracuje stylistka paznokci do której chodzę. Zarówno lakiery hybrydowe, bazy i topy, pyłki-wszystko to jest tej firmy. Jestem bardzo zadowolona z tego, gdyż uważam produkty te za profesjonalne i bardzo dobrej jakości.
Do pewnego czasu stylistka robiła mi co drugi miesiąc żel a co drugi hybrydę, gdyż mam bardzo długie paznokcie w kształcie stiletto a więc szpice.
Żel co drugi miesiąc pozwalał mi je utwardzić i zabezpieczyć przed złamaniem, zniszczeniem. Jakiś czas temu jednak żel zaczęłyśmy robić już co 3 spotkanie a pomiędzy nimi bazę proteinową Indigo. Obecnie wciąż noszę bardzo długie paznokcie, ale już nie używam żelu w ogóle a bazuję cały czas na proteinowej bazie. Stylistka nakłada mi na paznokcie 2 cienie warstwy i to zabezpiecza mi płytkę porównywalnie do żelu. Czas wykonania o niebo krótszy a efekty nawet lepsze. Widzę różnicę jeśli chodzi o trwałość i pracę paznokciami-baza proteinowa jest bardzo elastyczna, dobrze przylega do paznokcie ale pracuje razem z nim, odkształca się i wraca do pierwotnego kształtu, amortyzuje paznokieć. Kilka razy zdarzyło mi się uderzyć w coś ręką (np w ścianę) i jestem przekonana, że żel by popękał albo paznokieć by się złamał. Nieraz już po ściągnięciu hybrydy okazywało się, że żel pod spodem popękał cały i trzeba było przedłużać od nowa. Na proteinowej bazie nie miałam tak jeszcze nigdy mimo, że nie raz o coś zahaczyłam.

Jest wygodniejsza w stosowaniu, trwalsza i bardziej odporna niż żel> Czas wykonania krótszy. Ja jestem nią zachwycona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428606].usefull || 0 }}% pomocna.

działa

Ta proteinowa odżywka naprawdę działa, utwardza paznokieć - przez co dużo trudniej go złamać, ma konsystencję żelową i tak też się zachowuje na paznokciach - jak żel.
Lakier hybrydowy świetnie się na niej trzyma - robi za dobrą bazę.
Usuwa się ją w acetonie, niestety trochę ciężko schodzi.
Widać poprawę stanu paznokcia po jej zdjęciu, faktycznie jest w lepszej kondycji.
Niestety dość droga.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288446].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

z racji mojego zawodu (praca non stop w rekawiczkach) , hybryda na naturalnych paznokciach trzymala mi ok 2-3 dni, dzieki proteinowej bazie 2-3 tygodnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242333].usefull || 0 }}% pomocna.

Doktorek dla paznokci:D

10/10 Jako rasowa "dziubaczka" paznokci, mało co się u mnie trzymało, a co za tym idzie moje paznokcie były baaardzo zniszczone. Kiedy usłyszałam o Protein Base postanowiłam spróbować po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji. Używam jej razem z primerem bezkwasowym Indigo jako zwykłą bazę ale też jako bazę pod żele innych firm i trzyma REWELACYJNE. Stylizacje nie do zdarcia a po zdjęciu paznokcie jak nowo narodzone. Cudowny produkt a dodam jeszcze, że jestem na domiar złego hybrydowym alergikiem(pozdrawiam Semilac!) więc produkt co nie wyrządza mi krzywdy i do tego poprawia stan moich paznokci to cud! Polecam wszystkim, warta każdego grosza!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242326].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudotwórczyni

Ta baza nie ma wad. Hybryda na niej trzyma się świetnie. Można wzmocnić słaby paznokieć, a także przedłużyć. Paniom, którym hybryda słabo się trzyma polecam wypróbowanie tego specyfiku. Będzie Pani zadowolona :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242293].usefull || 0 }}% pomocna.

Obecnie najlepsza na rynku

Wcześniej używałam bazy : Semilac, Gelish, CND, Base Extra Neonail.
To już druga buteleczka proteinowej bazy Indigo i wszystkie poprzednio używane biję na głowę.
Jest gęsta na nawet bardzo gęsta. Idealnie się poziomuje, bardzo sprawnie można stworzyć nią krzywą C i przedłużyć paznokcie. Rewelacyjnie sprawdza się przy uzupełnianiu bruzd. Utwardza paznokcie, nie odpryskuje i nie mięknie w ciepłej wodzie. Ma dość silną warstwę dyspersyjną, bardzo dobrze współpracuje z lakierami innych marek. Podczas malowania nie rozlewa się na skórki i nie kurczy w lampie. W acetonie odmacza się do "gołego" paznokcia.
Obecnie mój numer 1 wśród baz pod hybrydę. Dołączam foto jak udało mi się zapuścić dzięki niej paznokcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242081].usefull || 0 }}% pomocna.