Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.
Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm

Baza na medal

Na temat samego produktu nie będę się rozpisywać, gdyż na stronie producenta można przeczytać jaki ten produkt jest genialny i jakie są jego zadania.
Na początku używałam go jako bazy, dopiero po jakimś czasie zaczęłam używać jej do przedłużania paznokci i do tego celu jest rewelacyjna. Konsystencja jest dość gęsta, jednak dzięki temu łatwo jest przedłużyć paznokieć na szablonie, czy zbudować krzywą C. Paznokcie przedłużone ani razu nie uległy zniszczeniu. Są trwałe i mocne. Nawet aceton ma problem z rozpuszczeniem nieco grubszej warstwy produktu. Niestety przy przedłużaniu produkt jest mało wydajny bo jego pojemność to tylko 5 ml.
Jednak jeśli szukacie czegoś do utwardzenia płytki, lub przedłużenia złamanych paznokci to polecam Wam z czystym sumieniem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607811].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok,

Stosuje ponad 3 miesiące. Stan moich paznokci bez zmian. Nie zaszkodziła im, ani nie poprawiła.
Długo się utrzymuje i wyrównuje drobne nierówności paznokcia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597276].usefull || 0 }}% pomocna.

Nice

Z pewnością jedna z lepszych baz jakie wyszły na rynek, paznokieć nie odchodzi od płytki trzyma się a to najważniejsze , dodatkowo odżywia nasze paznokcie jestem na tak !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596901].usefull || 0 }}% pomocna.
manicure geometryczny

POLECAM wszystkim z wrażliwą płytką paznokcia

Gdy używalam bazy z semilaca, musiałam co 2-3 miesiące robić przerwę, ponieważ miałam bardzo słabą i uszkodzoną płytkę paznokcia, która piekła mnie z każdym pociągnięciem pilnika lub kontaktem z lampą UV.

+ wydłuża trwałość lakieru hybrydowego
+ pogrubia paznokcie - wystraczy 1 warstwa
+ regeneruje płytkę paznokcia; po zdjęciu hybrydy jest w nienaruszonym stanie
+ wystarczy 1 warstwa

- ciężko ją ściągnąć z paznokci

Polecam wszystkim!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590381].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza baza

Kupiłam ją z powodu bardzo dobrych opinii i nie zawiodłam się. Baza warta jest swojej ceny :)

Plusy:
+ spełnia świetnie swoje podstawowe zadanie, czyli jest rewelacyjną bazą dla lakierów hybrydowych, trzymają się długo, nie odrywają się, lakiery ładnie i równo się na niej układają
+ łatwo się zmywa acetonem, nie trzeba jej skrobać godzinami z płytki
+ dobrze wpływa na kondycję paznokci (ze względu na proteiny i łatwe zdejmowanie)
+ świetnie utwardza pomalowane paznokcie, nie łamią się i nie rozdwajają
+ łatwo się nią pracuje, jest gęsta ale nie rozlewa się na skórki, można ją ładnie wypoziomować na nadbudować na środku płytki co dodatkowo wzmacnia paznokcie
+ można nią przedłużyć paznokieć na formie, nawet o kilka mm; takie przedłużenie trzyma się świetnie, nie mięknie od wody czy ciepła
+ krótki i płaski pędzelek, ułatwiający pracę z tak gęstym lakierem

Minusy:
- jednorazowy dosyć spory wydatek, ale warto warto warto!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575836].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

Baza jest swietna. Latwo sie ja naklada, nie rozlewa sie, sama sie poziomuje na paznokciu, fajny pedzelek. Aczkolwiek najlepsze dla mnie jest to jak utwardza, o niebo lepiej od baz semilaca i neonaila. Rozdwojone i miekke paznokcie sa pieknie utwardzone, manicure trzyma sie ponad 3 tyg, nic sie nie wygina, peka, odkleja... moja ulubiona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574806].usefull || 0 }}% pomocna.

To jest to!

Baza z neonail przyklejała się do paznokci tak mocno, że ściągałam ją razem z kawałkami płytki. I już chciałam zrezygnować z hybryd, gdy usłyszałam o tej bazie. Nie wiem na ile utwardza paznokcie i polepsza ich kondycję, bo zawsze mam krótkie, ale na pewno ściąga się ją bezproblemowo, a płytka jest po tym zabiegu gładka i nienaruszona.
Baza trzyma się bez problemu 3 tygodnie, dłużej nie próbowałam jej nosić, bo po trzech tygodniach zawsze zmieniam kolor. Dobrze współpracuje z produktami innych marek. Przyjemnie się ją nakłada, choć potrzeba trochę wprawy. Przy dwóch warstwach semilac hardi moje paznokcie nadal się uginały przy nacisku, a przy jednej warstwie bazy indigo w ogóle nie ma mowy o jakichś "miękkościach"!
Zdecydowanie warta wysiłku jej zdobycia :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492936].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza baza!

Ta baza to moje odkrycie roku 2016! Jeszcze nie trafiłam na produkt hybrydowy do paznokci, który byłby tak dobry i tak wielozadaniowy.
Genialnie się sprawdza jako zwykła baza pod hybrydy, gdyż jest mega trwała i nie wpływa negatywnie na stan paznokci. Wręcz przeciwnie - szybciej po niej rosną i są jakby bardziej twarde, mniej się łamią. Poza tym można nią zbudować i przedłużyć paznokcie (do 3-4mm) podobnie jak żelem! Bez problemu tworzę nią krzywą C, przedłużam czu naprawiam złamany paznokieć. Trzyma się na 'mur beton', jest świetna nawet dla klientek obgryzających paznokcie.
Wcześniej pracowałam na Semilac Hard i różnica jest kolosalna. W moim salonie nigdy nie może zabraknąć 'Proteiny' Indigo, jak również innych produktów tej marki.
Polecam na 1000%!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477666].usefull || 0 }}% pomocna.

Przełomowy produkt!

Jak dla mnie absolutnie przełomowy produkt jeśli chodzi o stylizację paznokci. Idealnie je utwardza, dzięki czemu moje klientki mogą cieszyć się naturalnie długą płytką bez konieczności przedłużania jej żelem lub akrylem. Nie wiem jakie składniki na to wpływają, ale już po pierwszej aplikacji Bazy Proteinowej, paznokcie wyglądają zdrowo.
Dzięki temu, że jest rozpuszczalna w Removerze nie obciąża zbędnie płytki paznokcia, nie ma konieczności spiłowywania jej.
Najlepsze w niej jest to, że można nią delikatnie przedłużyć paznokcia.
Polecam z czystym sumieniem. Nie ma lepszej na rynku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477446].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC wśród baz hybrydowych

W tej bazie zakochałam się po zobaczeniu pierwszych efektów!
Pazurki stały się mocniejsze, nie łamią się, a także nic nie odpryskuje, nawet w przypadku trudnych płytek paznokcia (np u moich klientek z problemami z tarczycą baza trzyma idealnie).

Kolejny plus za konsystencję bazy, która pozwala na nadbudowanie płytki paznokcia, a także jej przedłużenie do 4mm.

To niesamowite, że nosząc paznokcie hybrydowe możemy dodatkowo odżywiać pazurki dostarczając im proteiny.

Baza jest całkowicie bezpieczna, przebadana dermatologicznie i nie powoduje uczuleń.

Rozpuszcza się w removerze.

Moje KWC! Nie zamienię tej bazy na żadną inną :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477261].usefull || 0 }}% pomocna.