Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu ocz `Wrażliwe okolice oczu`

Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu ocz `Wrażliwe okolice oczu`

Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Delikatne okolice oczu. Efektywnie usuwa wodoodporny tusz i makjaż oczu. Pielęgnuje rzęsy i wrażliwe okolice oczu. Przebadany dermatologicznie i okulistycznie

Hit!

Usuwa trwałe kryjące podkłady, wodoodporne eyelinery i tusze bardzo szybko i dokładnie. Ma tłustą konsystencję, mimo to nie podrażnia oczu zmęczonych godzinami przed monitorem. Wymaga przemycia tonikiem lub żelem, bo zostawia lekkie natłuszczenie. Wydajność jest średnia a opakowanie mogło by być bardziej szczelne.

Skuteczny

Produkt nie pozostawia tłustej warstwy na skórze i jest bardzo delikatny dla oczu. Nie podrażnia ich przy zmywaniu makijażu, z którym radzi sobie bardzo dobrze. Wystarczy chwilę przetrzeć i wszystko ładnie schodzi. Poza tym płyn jest wydajny i starcza na długo. Polecam

Delikatny,ale i skuteczny

Płyn całkiem fajny,ale z małymi minusami.
Po pierwsze jest,to dwufazowa formuła,więc należy produkt dobrze wymieszać.
Płyn ma specyficzny zapach i dobrze usuwa makijaż.
Niestety pozostawia lekki film,który mi przeszkadza.
Na szczęście nie podrażnia i nie wywołuję alergii.

Jeden z lepszych

Do czasu, gdy kupiłam produkt dwufazowy Nivea, byłam wierna innej marce. Co mi się w nim spodobało najbardziej to fakt, że nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy na powiece i pod okiem. Nie trzeba mocno pocierać powieki, wystarczy przyłożyć wacik, odczekać chwilę i gotowe. Płyn nie podrażnia, jest bardzo delikatny, nie ma też problemu z mieszaniem się warstw jak w niektórych preparatach tego typu.

niestety...

Jako miłośniczka produktów dwufazowych firmy nivea myślałam, że ten produkt będzie się sprawdzał jeszcze lepiej niż jego zwykła wersja. Moje oczy są bardzo wrażliwe co spowodowało ze sięgnęłam po ten produkt. Jednak niestety oczy zaczęły mnie mocno piec po tym produkcie , makijaż schodził opornie i niestety zwykły tusz nie zszedł. Myślę że niestety nie polubiliśmy się z tym produktem i muszę pozostać przy tym niebieskim dwufazowym produkcie.

Rewelacja

Bardzo polubiłam ten produkt ,rzadko się zdarza aby kosmetyk był tak delikatny a zarazem tak skuteczny.Próbowałam nim zmywać niemal każdy tusz od zwykłego po wodoodporny i z każdym świetnie dawał sobie rady.Nie szczypie ,nie podrażnia oczu nie pozostawia na oczach mgły .Skóra wokół oczu jest nie tylko idealnie czysta ale i też lekko nawilżona .Rzęsy jakby delikatniej były zdrowsze ,rzadko mi wypadają ale odżywienie widać .Dobra cena jak za taką jakość .

Jest świetny!

Nie jestem fanką kosmetyków Nivea. Czasami z ciekawości coś zakupię, lecz większość produktów tej marki próbowałam raz i potem już do nich nie wracałam. Ten płyn do demakijażu oczu poleciła mi koleżanka, zapewniając, że będę zachwycona. Nie sądziłam, że przyznam jej rację, ale... naprawdę jestem :).

Płyn genialnie radzi sobie z każdym makijażem oczu - zarówno lekkim, dziennym, mocniejszym, wieczorowym oraz wodoodpornym - i to bez pocierania! Wystarczy wstrząsnąć butelką, zaaplikować odrobinę płynu na płatek kosmetyczny i przyłożyć na około 10 sekund do oka. W wyniku tego makijaż zostaje usunięty!

Płyn nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienienia delikatnej okolicy oczu. Nie szczypie i nie sprawia wrażenia ściągnięcia skóry. Nie pięlęgnuje natomiast jakoś szczególnie, ale nie spodziewałam się tutaj cudów, gdyż nie takie jest jego przeznaczenie.

Posiada wygodne opakowanie, dzięki czemu kosmetyk łatwo zaaplikować na płatek kosmetyczny. Pachnie niezwykle delikatnie, niemal niewyczuwalnie i absolutnie nie jest drażniący. Jest wydajny i starcza na długi czas stosowania.

Będę do niego wracać! :)

Znakomity!

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Nie drażni, nie piecze, doskonale usuwa makijaż z oczu, rzęs. Każda maskara ulega tej dwufazówce w sposób idealny. Demakijaż jest łagodny, skuteczny, dwufazówka w sposób dokładny rozpuszcza maskarę i ładnie zmyć to wszystko z rzęs. Wow! Jestem zachwycona.
Nie wiem czy jest pielęgnacja rzęs, ale nie wypadają mi od czasu, kiedy zaczęłam stosować ten kosmetyk. Dla mnie najważniejsze, że nie bolą oczy i nie mam podrażnień. Każdy micel odrzucałam, kiedy tylko zaczynał piec w oczy, tu ten problem nie występuje.

Nie podrażnia oczu

Świetnie radzi sobie ze zmywaniem makijażu z okolic oczu, nawet tych mocnych kosmetyków. Makijaż nie jest rozmazany na skórze, schodzi i zostaję na waciku. Nie podrażnia oczu, mimo iż mam wrażliwą skórę. Po użyciu skóra wokół oczu jast fajnie nawilżona.

Świetny

Przyznam szczerze, że za kosmetykami od Nivea nie przepadam, jednak ten produkt jest niezwykle wyjątkowy i warty uwagi.
+Nie podrażnia oczu! jest to dla mnie bardzo istotne przy płynach micelarnych bo mam wrażliwe oczy i często produkty tego typu powodują szczypanie
+Warstwa olejowa nie zostawia nalotu na oczach tzw mgiełki
+Doskonale zmywa tusz, eyeliner -również wodoodporny - nie potrzeba trzeć rzęs, wystarczy przyłożyć wacik potrzymać kilka sekund i wszystko schodzi.
+Dobrze zmywa matowe pomadki do ust, jak i mocno brokatowe cienie, przyklejane na klej
+Zmywa również pozostałości, których nie widać-często gdy sięgam po inny, słabszy płyn, na koniec poprawiam tym i wiem, że demakijaż jest wykonany 100%
+Warstwy szybko się ze sobą łączą, nie trzeba trząść butelką w nieskonczonosc.
+Płyn zmył równiez pozostałości po mocnym kleju do kępek, który schodzi bardzo ciężko

-Mam wrażenie, że nie wydajny, jakoś szybko się skonczył
-Nie zauważyłam aby pielęgnował rzęsy w żaden sposób.

Fajny, delikatny :)

Płyn dwufazowy Nivea zamknięty został w małej buteleczce z przeźroczystego plastiku, dzięki czemu widać zawartość w postaci dwóch formuł. Opakowanie jest poręczne, a otwór w korku dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. Płyn po wymieszaniu ma cudowny różowy kolor.
Przed użyciem wymaga wstrząśnięcia, w celu dokładnego połączenia faz. Aplikacja jest szybka i łatwa.
Płyn nie szczypie, nie podrażnia moich oczu. Na co dzień maluję się delikatnie, nie używam kosmetyków wodoodpornych, więc z takim makijażem radzi sobie bez zarzutu.
Plusem jest to, że nie pozostawia lepkiej warstwy, a jedynie delikatną powłokę nawilżającą. Czy pielęgnuje rzęsy nie umiem powiedzieć, ale nie trzeba mocno pocierać oczu, w związku z tym, rzęsy nie wypadają, więc raczej im nie szkodzi. Płyn jest bezzapachowy, w każdym bądź razie, ja nie wyczuwam żadnego zapachu. Jest wydajny.

Ideał na 100%

Moje oczy często są podrażnione, dlatego używam delikatnych kosmetyków. Uważam, że ten płyn do demakijażu spełnia moje wymagania w 100%, nie podrażnia, zapach jest delikatny, a przy tym nawilża skórę wokół oczu. Szybko zmywa makijaż i jest bardzo wydajny. Polecam :)

Bardzo dobry

Płyn zamknięty jest w niewielkiej, poręcznej buteleczce z plastiku. Ma odkręcaną nakrętkę pod którą znajduje się niewielki otwór dozujący odpowiednią ilość specyfiku.
Zapach jest praktycznie niewyczuwalny.
Zaskakująco dobrze przedstawia się skład produktu. Nie jest ideałem, ale nie ciągnie się w nieskończoność i nie obfituje m.in. w parabeny. Całkiem nieźle jak na tę markę.
Forma jest oczywiście dwufazowa. Przed aplikacją należy wstrząsnąć butelką, aby otrzymać jednolitą konsystencję.
Jak oceniam jego działanie?
Płyn bardzo dobrze radzi sobie zarówno z dziennym, delikatnym makijażem jak i z kosmetykami wodoodpornymi. Przy tym nie rozmazuje ich po całej twarzy. Więcej chyba nie muszę dodawać.
Płyn pozostawia na powiekach delikatną, tłustą warstewkę, ale wystarczy przetrzeć je wodą i dyskomfort mija.
Nie zauważyłam wprawdzie działania pielęgnacyjnego, ale przyznam szczerze, że nawet mi specjalnie na nim nie zależy. Dodam za to, że płyn nie podrażnia moich oczu, nie powoduje ich pieczenia czy łzawienia