Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu ocz `Wrażliwe okolice oczu`

Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu ocz `Wrażliwe okolice oczu`

Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Delikatne okolice oczu. Efektywnie usuwa wodoodporny tusz i makjaż oczu. Pielęgnuje rzęsy i wrażliwe okolice oczu. Przebadany dermatologicznie i okulistycznie

Jest świetny!

Nie jestem fanką kosmetyków Nivea. Czasami z ciekawości coś zakupię, lecz większość produktów tej marki próbowałam raz i potem już do nich nie wracałam. Ten płyn do demakijażu oczu poleciła mi koleżanka, zapewniając, że będę zachwycona. Nie sądziłam, że przyznam jej rację, ale... naprawdę jestem :).

Płyn genialnie radzi sobie z każdym makijażem oczu - zarówno lekkim, dziennym, mocniejszym, wieczorowym oraz wodoodpornym - i to bez pocierania! Wystarczy wstrząsnąć butelką, zaaplikować odrobinę płynu na płatek kosmetyczny i przyłożyć na około 10 sekund do oka. W wyniku tego makijaż zostaje usunięty!

Płyn nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienienia delikatnej okolicy oczu. Nie szczypie i nie sprawia wrażenia ściągnięcia skóry. Nie pięlęgnuje natomiast jakoś szczególnie, ale nie spodziewałam się tutaj cudów, gdyż nie takie jest jego przeznaczenie.

Posiada wygodne opakowanie, dzięki czemu kosmetyk łatwo zaaplikować na płatek kosmetyczny. Pachnie niezwykle delikatnie, niemal niewyczuwalnie i absolutnie nie jest drażniący. Jest wydajny i starcza na długi czas stosowania.

Będę do niego wracać! :)

Skuteczny i delikatny

Łatwo i szybko, bez pocierania zmywa wodoodporny makijaż. Wystarczy przyłożyć wacik do powieki żeby bez trudu usunąć tusz, więc zarówno jego skuteczność, jak i delikatna formuła sprawiają, że świetnie się sprawdza przy mojej wrażliwej skórze. Nie podrażnia skory i oczu, nie wywołuje zaczerwienień jak większość płynów dwufazowych, nie szczypie.
Formuła jest standardowo tłusta.

Pojemność jest moim zdaniem w sam raz - produktu używam tylko do zmywania oczu, a starcza na długo, więc nie widzę potrzeby żeby butelka była większa. Tym samym uważam produkt na wydajny. Samo opakowanie jest praktyczne i wygodne.

Z niebieskiej wersji nie byłam do końca zadowolona i o wiele bardziej polubiłam tą różową :) Mimo wszystko uważam, ze powinien być tańszy.

Zmywa najtrudniejszy mejkap

Produkt ten zakupiłam z przypadku - po prostu mój płyn do demakijażu aktualny się kończył, ale nie mogłam na niego nigdzie trafić - więc zagarnęłam do koszyka ten.
I bardzo dobrze.
Świetnie zmywa tusz i faktycznie jest delikatny dla moich alergicznych oczu.

Fajny

Niezły płyn do demakijażu, tani, łatwo dostępny, wydajny, radzi sobie z tuszem i kredką zwyklą, z wodoodporną już nie, ale tego się spodziewałam. Nie powoduje podrażnienia ani światłowstrętu. Warto spróbować. Nie wiem czy kupię ponownie, bo wolę jednak dwufazy naszej Bielendy.

Przyjemny i delikatny

Odkąd używam kosemtyków wodoodpornych takicj jak eyeliner i tusz do rzęs , poszukiwałam płynu do demakijażu nowej generacji. Dwufazowy płyn spełnił moje oczekiwania. Jest delikatny i bardzo wydajny. Po uzyciu jeszcze przez jakiś czas mam nawilżoną skórę w okolicach oczu i to mnie bardzo odpowiada. Nie zauważyła tylko jak płyn dba o rzęsy , jak zapewnia producent. Może dlatego ,że jestem wtrakcie pierwszego opakowania?

Fajny

Płyn bardzo dobrze zmywa mocny makijaż oczu i ust i nie podrażnia ich przy okazji - jedna obietnica producenta spełniona.
Niestety, zostawia film. Po użyciu tego kosmetyku od razu MUSZĘ użyć płynu micelarnego albo toniku. Nie jest to jednak jakaś jego wada, tylko cecha płynów dwufazowych. Nie spotkałam jeszcze takiego, który nie zostawiałby filmu.
Czy pielęgnuje rzęsy i okolice oczu? Nie wiem, nie zauważyłam, więc raczej nie, ale to nie jest jego zadaniem - przynajmniej według mnie, ale producent ma chyba inne zdanie. Ma zmywać makijaż i nie podrażniać oczu, a robi to bezbłędnie.
Zapach nie powala ani w jedną ani w drugą stronę, co jest zaletą, bo nie jestem fanką perfumowanych kosmetyków.
Na pewno jest wydajny, o ile stosuje się go tylko do demakijażu oczu/ust. Według mnie na całą twarz i tak się nie nadaje przez film, który zostawia.
Wcześniej używałam niebieskiej wersji tego płynu, ale ta chyba bardziej mi się spodobała. Na co dzień, gdy wykonuję lekki makijaż raczej używam płynu micelarnego, ale kiedy pomaluję się trochę mocniej lub bardziej trwałymi kosmetykami w grę wchodzi różowa Nivea. Uważam, że warto mieć taki produkt do zadań specjalnych, a ten jest naprawdę bardzo fajny i jak się skończy to od razu kupię kolejną buteleczkę.

Masz wrażliwe oczy, musisz zakupić ten produkt.

Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu `Wrażliwe okolice oczu` to prawdziwy hit, mogę spokojnie zmywać makijaż oczu i nie muszę się obawiać, że płyn, który dostanie się do oka spowoduje zaczerwienienie. Jednocześnie idealnie zmywa tusz wodoodporny. Warto go kupić w promocji za 8-9 zł, gdyż często takie promocje się pojawiają, bez promocji cena to ko. 15 zł.

100% delikatności i skuteczności

Ze względu na pozytywne odczucia przy używania niebieskiego poprzednika kupiłam ten różowy. Płyn naprawdę pielęgnuje rzęsy - nie pozostają żadne na waciku. Nie trzeba pocierać, a i tak płyn zmyje nawet bardzo mocny makijaż bez rozmazywania i wysuszania skóry. Naprawdę godny polecenia produkt.

Jedyna wada to zakręcana butelka, mogłoby być wygodniejsze zamknięcie butelki.

Najlepszy! ♥

Jest to mój faworyt zaraz po jego niebiesko-białym Braciszku. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy produkt do demakijażu oczu ba rynku. Co najważniejsze - usuwa idealnie cały makijaż oczu i brwii bez zbędnego pocierania (przede wszystkim wodoodporny tusz do rzęs i pomadę do brwi). Pięknie pachnie! Jak połączenie słodkich cytrusów z zapachem róży. Jest delikatny. Powieki po jego użyciu są nawilżone i przyjemnie odświeżone. Polecam go z całego serca nawet Dziewczynom, które posiadają wyjątkowo wrażliwe powieki.

XXX

Dokładny demakijaż, ale niestety mimo to nie zostanie on moim faworytem. Co prawda nie podrażnia oczu, jednakże pozostawia skórę bardzo natłuszczoną- co przy cerze mieszanej nie jest pożądane.

Taki sobie

Kupiłam z ciekawości. Zwykły płyn dwufazowy. Nie zauważyłam efektu pielęgnowania rzęs. Makijaż oczu zmywa średnio, muszę poprawiać, bo zostają smugi. Spokojnie można kupić płyn podobnej, a nawet lepszej jakości w niższej cenie.

Świetny dla mocniejszego makijażu!

Skutecznie domywa mocniej pomalowane rzęsy nie niszcząc ich. Nie szczypie w oczy. Plus za przystępną cenę, wydajność oraz dostępność.

Mały minus za odkręcaną buteleczkę zamiast klika co jest drobnym utrudnieniem.

10/10

Najlepszy jaki używałam. Nie szczypie w oczy,jak inne płyny. Dokładnie zmywa cały makijaż z oczu. Nie podrażnia. Dobrze radzi sobie z wodoodpornym tuszem do rzęs. Jest bardzo wydajny.