Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu ocz `Wrażliwe okolice oczu`

Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu ocz `Wrażliwe okolice oczu`

Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Delikatne okolice oczu. Efektywnie usuwa wodoodporny tusz i makjaż oczu. Pielęgnuje rzęsy i wrażliwe okolice oczu. Przebadany dermatologicznie i okulistycznie

Bardzo dobry

Płyn zamknięty jest w niewielkiej, poręcznej buteleczce z plastiku. Ma odkręcaną nakrętkę pod którą znajduje się niewielki otwór dozujący odpowiednią ilość specyfiku.
Zapach jest praktycznie niewyczuwalny.
Zaskakująco dobrze przedstawia się skład produktu. Nie jest ideałem, ale nie ciągnie się w nieskończoność i nie obfituje m.in. w parabeny. Całkiem nieźle jak na tę markę.
Forma jest oczywiście dwufazowa. Przed aplikacją należy wstrząsnąć butelką, aby otrzymać jednolitą konsystencję.
Jak oceniam jego działanie?
Płyn bardzo dobrze radzi sobie zarówno z dziennym, delikatnym makijażem jak i z kosmetykami wodoodpornymi. Przy tym nie rozmazuje ich po całej twarzy. Więcej chyba nie muszę dodawać.
Płyn pozostawia na powiekach delikatną, tłustą warstewkę, ale wystarczy przetrzeć je wodą i dyskomfort mija.
Nie zauważyłam wprawdzie działania pielęgnacyjnego, ale przyznam szczerze, że nawet mi specjalnie na nim nie zależy. Dodam za to, że płyn nie podrażnia moich oczu, nie powoduje ich pieczenia czy łzawienia

wspaniały Płyn

Rewelacyjnie zmywa mascare i cienie do powiek pozostawiając okolice oczy dobrze oczyszcone i nawilzone. Jest delikatny i nie powoduje żadnych podraznień. Dla mnie rewelacja i na pewno kupie go ponownie.

mój ulubieniec

Jeżeli chodzi o płyny do demakijażu to mam dwóch ulubieńców: biodermę oraz do oczu nivea. Mam oczy wrażliwe, noszę soczewki... po użyciu tego płyny nigdy nie miałam problemów z pieczeniem lub łzawieniem. Świetnie zmywa nawet najmocniejszy makijaż oczu oraz trwałe pomadki matowe do ust. Uwielbiam go i nie wyobrażam sobie, żeby mogło zabraknąć mojej toaletce.

Jedyny w swoim rodzaju

Płyn jest bardzo dobry. Dobrze usuwa tusz nawet wodoodporny z rzęs, nie trzeba mocno pocierać aby tusz zszedł z rzęs. Rozpuszcza maskarę i pielęgnuje rzęsy, które nie wypadają mi tak jak wcześniej. Nie wiem czy go nie wycofali bo ostatnio w Rossmanie na jego miejscu widzę ten w niebieskim kolorze, a po opiniach czytałam, że jest gorszy od tej wersji

Świetny

Uwielbiam mocno podkreślone oczy, najlepiej wodoodpornym tuszem... Moje oczy jednak są bardzo wrażliwe i większość kosmetyków do demakijażu zwyczajnie je podrażnia. Ten jest mega skuteczny, wystarczy połączyć dwie warstwy nałożyć na wacik i położyć na oko. Nie trzeba nic trzeć, ten kosmetyk sam rozpuszcza tusz.

Dobry ale nie mójulubieniec

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu firmy Nivea to bardzo fajny kosmetyk i jeden z lepszych w tej kategorii. Ja jednak oddałam serce płynom z Bielendy i to one skradły moje serce. Natomiast ten zajmuje miejsce zaraz za nimi.
Butelka z dwukolorowym płynem bardzo ładnie się prezentuje. Preparat bardzo dobrze oczyszcza wrażliwe okolice oczu z makijażu i innych zanieczyszczeń. Dobrze radzi sobie z cieniami, tuszami, eyelinerem - nawet tymi wodoodpornymi. Rzeczywiście jest delikatny dla wrażliwej skóry powiek i wokół oczu. Oczy nie szczypią i nie łzawią po jego użyciu. To kolejny bardzo udany produkt Nivei

Jak dla mnie super !

Płyn bez problemu zmywa mój mocny makijaż oka (cienie, eyeliner, tusz, kredka). Nie szczypie w oczy, jest dość wydajny jak na płyn dwufazowy. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Skuteczny

Płyn do demakijażu oczu jest skuteczny. Radzi sobie świetnie nawet z najtrwalszym makijażem, bez zbytniego tarcia. Świetnie usuwa cały makijaż w okół oczu nie podrażniając ich i nie powodując zaczerwienień, Płyn jest rzadki, bardzo wydajny i starcza na długo. Ma przyjemny, delikatny zapach, poręczne i praktyczne opakowanie. Nie oddziałuje na rzęsy, bo nic takiego nie zaobserwowałam. Cena trochę jest wysoka i może niektórych odstraszać.

Jest ok

Płyn do demakijażu oczu kupiłam na promocji, uważam że cena regularna jest zbyt wysoka.
Płatki nasączone produktem przykładam do powiek i daje mu chwilę na działanie, następnie przecieram. Ogólnie jestem zadowolona, produkt ładnie zmywa nawet mocny makijaż, nie podrażnia. Nie zauważyłam za to pielęgnacyjnego działania na rzęsy czy skórę wokół oczu. Zmywa jak wiele innych tego typu produktów, więc te hasła O pielęgnacji to chyba tylko mają zachęcić do kupna.
Podsumowując jeśli znajdę go na dobrej promocji to pewnie kupi, ale nie jest to jakiś mój niezbędny produkt.

Może być,ale miałam lepsze.

Z mocnym czarnym eyelinerem i tuszem owszem daje sobie rade,ale nie aż tak szybko jak to według mnie robił wersja niebieska.
Nie podrażnia.
Nie pozostawia tłustej,oleistej warstwy na oczach.
Zapach średni...
Jest znacznie bardziej wydajny od starszej wersji.
Według mnie rzeczywiście pielęgnuję rzęsy mam wrażenie,że są bardziej pełne i gęściejsze.
Cena to ok 9 zł.

Najlepszy do każdego makijażu

Płyn świetnie radzi sobie nawet z makijażem wodoodpornym. Dzięki niemu demakijaż to czysta przyjemność i trwa bardzo krótko. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić go wszystkim, którzy na codzień wykonują makijaż oczu.

Dobry, delikatny produkt!

Płyn przeznaczony jest na wrażliwe okolice oczu, ma usunąć nawet najbardziej wodoodporny makijaż i tusz. Do tego obiecana jest pielęgnacja rzęs i wrażliwych okolicy oczu. O dziwo z opisem zgadzam się w 100%. Płyn jako jeden z niewielu, wcale nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia, nieprzyjemnego uczucia tłustości. WOW, WOW!

Makijaż wodoodporny, jest zmyty w dosłownie 3 sekundy i nic nie zostaje pod dolną powieką. Rzęsy są domyte, nic na nich nie zostaje. 2 fazy łączą się ze sobą bez większego problemu, wystarczy delikatne wstrząśnięcie. Opakowanie zamykane jest szczelnie, nic się nie wylewa, nie wydostaje poza buteleczkę. Dobry i delikatny produkt!