Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu ocz `Wrażliwe okolice oczu`

Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu ocz `Wrażliwe okolice oczu`

Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Delikatne okolice oczu. Efektywnie usuwa wodoodporny tusz i makjaż oczu. Pielęgnuje rzęsy i wrażliwe okolice oczu. Przebadany dermatologicznie i okulistycznie

Super!

Pozytywnie mnie zaskoczył! Spełnia wszystkie obietnice producenta a to się rzadko zdarza. Płyn bez problemów usuwa makijaż oczu, nie podrażnia, nie powoduje łzawienia oczu, jest bezzapachowy, łatwo dostępny, nie pozostawia efektu tzw. "mgły" na oczach. Pielęgnuje rzęsy bo odkąd go używam nie zauważyłam na płatku wypadającej rzęsy (a nie używam żadnych odżywek do rzęs). Jedyne do czego mogę się przyczepić to zakrętka bo wolę kosmetyki do demakijażu z aplikatorem np. typu klik.

Fajny

Płyn dobrze zmywa makijaż oczu nie podrażnia nie pozostawia mgiełki na oczach jak niektóre podobne produkty. Jest wydajny wystarcza na długo. Ma wygodne opakowanie. Cena też spoko :)

nie specjalnie...

nie podszedł mi ten kosmetyk.
dwufazowy płyn okazał się dal mnie za "ciężki"
nie sprawdziłą się również formuła która miała dbac o rzesy, nic nie zauważyłam
moja cera jakos wydawala się obtluszczona a nie nawilzona po uzyciu.
No i demakijaż... ;/ no nie ... nie dał sobie rady bez pocierania...

Zadowolona

Polubiłam się z Nivea, Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Jest to płyn jakich wiele. Spełnia swoje zadanie. Dokładnie zmywa makijaż, nie ma z tym problemu, wystarczy przyłożyć na chwilę nasączony płynem wacik i gotowe- tusz sie rozpuszcza, zmywa. Z wodoodpornym tuszem też nie miałam większych problemów-poradził sobie. Płyn ten nie podrażnił moich oczu wiec z pewnością do niego wrócę. Jeśli ktoś zwraca uwagę na wygląd, to na pewno spodoba mu się mała, zgrabna buteleczka i piękna kolorystyka.

Fajny ale...

Tonik bardzo skuteczny. zmywa nawet makijaż wodoodporny. pozostawia lekki oleisty film, który łatwo się wchłania, więc nie jest problemem.
nie jest dobry dla bardzo wrażliwych oczu, podrażnia.
niestety testowany na zwierzętach, także nie kupię ponownie.

Skuteczny

Produkt nie pozostawia tłustej warstwy na skórze i jest bardzo delikatny dla oczu. Nie podrażnia ich przy zmywaniu makijażu, z którym radzi sobie bardzo dobrze. Wystarczy chwilę przetrzeć i wszystko ładnie schodzi. Poza tym płyn jest wydajny i starcza na długo. Polecam

Delikatny,ale i skuteczny

Płyn całkiem fajny,ale z małymi minusami.
Po pierwsze jest,to dwufazowa formuła,więc należy produkt dobrze wymieszać.
Płyn ma specyficzny zapach i dobrze usuwa makijaż.
Niestety pozostawia lekki film,który mi przeszkadza.
Na szczęście nie podrażnia i nie wywołuję alergii.

Jeden z lepszych

Do czasu, gdy kupiłam produkt dwufazowy Nivea, byłam wierna innej marce. Co mi się w nim spodobało najbardziej to fakt, że nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy na powiece i pod okiem. Nie trzeba mocno pocierać powieki, wystarczy przyłożyć wacik, odczekać chwilę i gotowe. Płyn nie podrażnia, jest bardzo delikatny, nie ma też problemu z mieszaniem się warstw jak w niektórych preparatach tego typu.

niestety...

Jako miłośniczka produktów dwufazowych firmy nivea myślałam, że ten produkt będzie się sprawdzał jeszcze lepiej niż jego zwykła wersja. Moje oczy są bardzo wrażliwe co spowodowało ze sięgnęłam po ten produkt. Jednak niestety oczy zaczęły mnie mocno piec po tym produkcie , makijaż schodził opornie i niestety zwykły tusz nie zszedł. Myślę że niestety nie polubiliśmy się z tym produktem i muszę pozostać przy tym niebieskim dwufazowym produkcie.

Rewelacja

Bardzo polubiłam ten produkt ,rzadko się zdarza aby kosmetyk był tak delikatny a zarazem tak skuteczny.Próbowałam nim zmywać niemal każdy tusz od zwykłego po wodoodporny i z każdym świetnie dawał sobie rady.Nie szczypie ,nie podrażnia oczu nie pozostawia na oczach mgły .Skóra wokół oczu jest nie tylko idealnie czysta ale i też lekko nawilżona .Rzęsy jakby delikatniej były zdrowsze ,rzadko mi wypadają ale odżywienie widać .Dobra cena jak za taką jakość .

Jest świetny!

Nie jestem fanką kosmetyków Nivea. Czasami z ciekawości coś zakupię, lecz większość produktów tej marki próbowałam raz i potem już do nich nie wracałam. Ten płyn do demakijażu oczu poleciła mi koleżanka, zapewniając, że będę zachwycona. Nie sądziłam, że przyznam jej rację, ale... naprawdę jestem :).

Płyn genialnie radzi sobie z każdym makijażem oczu - zarówno lekkim, dziennym, mocniejszym, wieczorowym oraz wodoodpornym - i to bez pocierania! Wystarczy wstrząsnąć butelką, zaaplikować odrobinę płynu na płatek kosmetyczny i przyłożyć na około 10 sekund do oka. W wyniku tego makijaż zostaje usunięty!

Płyn nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienienia delikatnej okolicy oczu. Nie szczypie i nie sprawia wrażenia ściągnięcia skóry. Nie pięlęgnuje natomiast jakoś szczególnie, ale nie spodziewałam się tutaj cudów, gdyż nie takie jest jego przeznaczenie.

Posiada wygodne opakowanie, dzięki czemu kosmetyk łatwo zaaplikować na płatek kosmetyczny. Pachnie niezwykle delikatnie, niemal niewyczuwalnie i absolutnie nie jest drażniący. Jest wydajny i starcza na długi czas stosowania.

Będę do niego wracać! :)

Znakomity!

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Nie drażni, nie piecze, doskonale usuwa makijaż z oczu, rzęs. Każda maskara ulega tej dwufazówce w sposób idealny. Demakijaż jest łagodny, skuteczny, dwufazówka w sposób dokładny rozpuszcza maskarę i ładnie zmyć to wszystko z rzęs. Wow! Jestem zachwycona.
Nie wiem czy jest pielęgnacja rzęs, ale nie wypadają mi od czasu, kiedy zaczęłam stosować ten kosmetyk. Dla mnie najważniejsze, że nie bolą oczy i nie mam podrażnień. Każdy micel odrzucałam, kiedy tylko zaczynał piec w oczy, tu ten problem nie występuje.