Pro-Rétinol 100% Végétal, Eau démaquillante express visage-yeux-lévres (Płyn do demakijażu)

Rewelacyjnie oczyszcza i nawilża twarz, nadaje się również do demakijażu oczu, kosmetyków wodoodpornych. Pompka ułatwia dozowanie kosmetyku, szkoda że nie rozpyla tylko aplikuje "porcje", ale i tak jest świetny.

bardzo fajny

Spodobał mi się. Jestem wprawdzie znaną maniaczką płynów do demakijażu(nie lubię mleczek) i wszystkie płyny mają u mnie conajmniej jedną gwiazdkę gratis, tak a priori, ale ten mnie naprawdę urzekł swoją jakością.Jest bardzo delikatny, zmywałam nim także makijaż oczu, raz nawet mi się dostał do oka przez nieuwagę i nic, tylko delikatnie zaszczypało,równie dobrze mogłabym wlać kropelkę wody i odczucie byłoby to samo.Przy tej delikatności jest skuteczny.Zmywa makijaż porządnie, ma taki fajny poślizg, nie jest to taka tepą woda-jak niektóre płyny, ale trochę tłustsza ciecz(minimalnie, tak akurat). Dzięki temu nie trzeba trzeć.Nie lepi się, nie pozostawia żadnej warstwy, a jedynie uczucie czystości.Będę na pewno do niego wracać, bo w promocji nie wypada tak drogo, przyjemnie się go używa, ładnie pachnie,jest po prostu dobry. No i jest płynem. :D

Tak!

Nie chciało mi się już męczyć z płynem rumiankowym YR, sięgnęłam więc do moich kosmetykowych zapasów i wyciągnęłam "zielony" płyn YR. Dodam tylko, że nienawidzę płynów, przy których muszę mocno trzeć oczęta, by cokolwiek zmyć. A w tym przypadku wystarcza tylko przyłożyć do oczka nasączoną płynem watkę i chwilę poczekać - makijaż dosłownie się rozpuszcza :) Nic nie szczypie, nie podrażnia :) Cosik mi się widzi, że zostanę przy nim na dłużej.
Jedyny minus (i za to o jedną gwiazdkę mniej) - wydaje mi się, że raczej nie jest zbyt wydajny.

18.02.2005. - dodaję mu gwiazdkę :D Wybaczam tę kiepską wydajność - zmywam nim tylko oczy :D I sprawdza się genialnie, najlepiej ze wszystkich płynów, które miałam. Niestety - przynajmniej dla mnie - nie będzie można go już kupić, bo wycofują z produkcji. Dla mnie to straszne, bo znowu będę musiała eksperymentować na ślepkach :cry:

Dla mnie bomba :)

Szukałam czegoś dobrego do demakijażu oczu, bo szczerze mówiąz znudziło mi się już mleczko Avonu. Najpierw zakupiłam próbkę (w zestawie) i byłam zachwycona. Poczekałam na promocję i zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie.
Używam tego produktu w zasadzie tylko do demakijażu oczu, bo na "co dzień" nie wykonuję pełnego makijażu, a maluję tylko oczy.

Wygodna buteleczka z pompką, nie podrażnia oczu, dobrze zmywa makijaż, lekki, wspaniały zapach, nie pozostawia uczucia "tłustości" na powiekach, nie zasnuwa oczu mgłą jak mleczko Avonu, wydajny (dwa, trzy "pompknięcia" na płatek wystarczy do zmycia jednego oka) - dla mnie idealny.

Manicure z chmurkami

?!

jest taki ... dziwny. Niby tonik a jednak nie tonik, niby zmywacz a nie zmywa ... Fajnie pachnie, ale zeby cokolwiek zmyc trzeba uzyc bardzo duzo tego produktu. Lubie kosmetyki ekspresowe, uwielbiam YR a szczegolnie te serie z retinolem - ale ten plyn byl rozczarowaniem. Nie spelnia zadania, do tego malo wydajny i dosc drogi.

Bubel

Plyn ten nie zmywa makijazu oczu, tylko go rozmazuje. To najgorszy preparat do demakijazu jaki mialam. Na twarzy pozostawia lepka warstewke i po jego uzyciu ma sie ochote znowu umyc twarz.Opakowanie ladne i wygodne, ale jakosc plynu tragiczna. Nie polecam !

drogo i bez sensu

To płyn do demakijażu, którego ja używam tylko do zmywania oczu. Ładna butelka, z pompką - opadkowanie na 5*, ale sam produkt tylko na 2.Płyn w zasadzie nie zmywa zwykłego, delikatnego makijażu oka, jest pod tym względem gorszy niż woda z mydłem.Z drugiej strony nie szczypie i nie podrażniałby, gdyby nie fakt, że trzeba go wetrzeć w skórę żeby zadziałał.Odradzam - to faktycznie przerost formy nad treścią.

bardzo fajny!!

No ja go w takich ilosciach nie zuzywam, moze dlatego ze nie robie sobie takiego makijazu, ktory musialabym dlugo zmywac. Mam go od Wielkanocy chyba i mam jeszcze 1/4. Fakt ze jest to płyn to dla mnie jest plusem bo nie lubie ciężkich mleczek lub olejków do demakijażu. Spełnia swoje zadnie uwazam w 100% i kupie jeszcze raz.

mało wydajny

Płyn - nie jest to najszczęśliwsza dla mnie postać, jeśli chodzi o kosmetyk do demakijażu. Makijaż zmywa się bardzo długo, płyn słabo działa po prostu. Ale, co gorsze, jest bardzo mało wydajny - na jeden demakijaż zużywałam tyle płynu, że po kilkunastu dniach po prostu się skończył. Jak to się mówi - przerost formy nad treścią ;)