Lumene Light Reflect [Rozświetlacz]

Lumene Light Reflect [Rozświetlacz]

Rozświetlacz Lumene jest odbijającym światło korektorem, nadającym ostateczny szlif idealnemu makijażowi. Dojrzałe kobiety mogą używać go do tuszowania linii mimicznych, zmarszczek, cieni pod oczami. Cera stanie się odmłodzona i bez skazy. Młode kobiety mogą używać tego kosmetyku do podkreślania rysów twarzy, lub jako rozświetlacza do łuku brwiowego.

Cena: 70 zł

naprawdę świetny (nowa wersja), rozjaśnia, wygładza, rozświetla. piekny kolor

Mam ciemną karnację, więc dla mnie rozświetlacz to zmora. Niemal każdy nie rozświetla, ale tworzy jasną plamę (białawą, żółtawą, a nawet... różowawą, horror). Ten kosmetyk nie tylko cudownie rozświetla uniwersalnym, ciepłym kolorem, takim pastelowym szampańskim :D. Oczywiście to metafora, bo to rozświetlacz, a nie puder czy cień, ale kolor jest cudny i sądzę, że pasuje do niemal każdej karnacji poza bardzo jasną, porcelanową, "białą". Mało, że rozświetla to jeszcze wspaniale wypełnia zmarszczki mimiczne, nie pakuje się do zmarszczek pod oczami. Naprawdę super. Dlaczego więc nie pełne 5 gwiazdek? Bo rzeczywiście opakowanie to zmora! Ale o tym już w opinii poniżej :) Ale ja jestem łaskawsza, bo ten rozświetlacz (wypełniacz) wygląda naprawdę prześlicznie. Acha, jest dużo tańszy niż w opisie, pewnie o połowę (w nowej wersji).

zawartosc swietna opak. NIE

Producent zmienil opakowanie (teraz jest bezowe) i nazwe teraz nazywa sie Touch of Radiance Highlighter i tej nowej wersji dotyczy moja opinia. Jest dostepny tylko jeden odcien idealnie dopasowany do jasnych karnacji. Jesli chodzi o moje odczucia to korektor bardzo dobrze radzi sobie z rozswietleniem, kryje cienie (zaznaczam, ze mam naprawde niewielkie),dobrze stapia sie z podkladem, jest niewidoczny, a jednak widac, ze spojrzenie jest jakby wyrazniejsze i ´´wypoczete´´. Trzyma sie caly dzien. Jedyne zastrzezenie mam do tego opakowania.Aby wydobyc korektor musimy przekrecac pisak kilka razy i za kazdym razem wychodzi go za duzo, nic nie daje pokrecenie raz czy dwa, bo wtedy nic nie wychodzi. No i co potem zrobic z nadmarem korektora? Zasycha na pedzelku wtedy. Druga wada, ze nie da sie go nalozyc wlasnie tym pedzelkiem pod oczy wlasnie z powodu tego, ze wychodzi na pedzelek zdecydowanie za duzo produktu. Nabieram potrzebna ilosc na palec i wklepuje pod oczy-innego rozwiazania nie ma, a reszta kosmetyku na pedzelku sie marnuje i zasusza. Generalnie produkt bardzo dobry, ale odejmuje gwiazdki za to koszmarne opakowanie. Ta nowa wersja nie jest chyba dostepna w Polsce, jak kupuje w Finlandii. Nie wiem, czy kupie ponownie, bo mam teraz po dlugiej przerwie YSL Touch Eclat, a chcialabym wyprobowac tez inne korektory.Polecam jesli komus nie przeszkadza opakowanie.

Używam tego produktu od:ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

Bubel

Szukalam czegos rozswietlajacego pod oczy.Nie mam zbyt wielkich sincow,raczej delikatne,ale bardziej zalezalo mi na rozswietleniu okolic oczu.Przypadkiem trafilam w sklepie na Lumene-rozswietlacz w pisaku.Powiem tyle-ten kosmetyk to totalna scieema,bo nie spelnia podstawowego dzialania-nie rozswietla.Probowalam wklepywac,rozcierac...Nie wspomne juz o tym,jak ciezko sie wydobywa,trzeba przekrecac tym pisakiem i sie gimnastykowac,zeby cos ta znalazlo sie na pedzelku.Jednym slowem-bubel nie nadajacy sie do niczego.

Używam tego produktu od:dwoch lat
Ilość zużytych opakowań:jedne nie do konca...bo sie nie nadawalo do uzycia

Eris film 1

placebo

wydaje mi sie, ze to jest lumene odpowiednik touche eclat czy cos. jak dla mnie to takie kosmetyczne placebo - nie robic nic, moze co najwyzej poprawic humor, jak ktos wierzy w jego dzialanie;) probowalam nim, tak jak to zaleca producent, modelowac rysy twarzy, niestety zadnych wlasciwosci rozswietlajacych nie widze. korektor jest wodnisty, bardzo przejrzysty, jedyne co robi to na chwile rozjasnia (nie rozswietla) skore by zaraz sie w nia wtopic bez sladu. probowalam rowniez nakladac go na zmarszczki mimczne, ale efekt zaden.
a skoro nie widac zadnej roznicy, to po co przeplacac? )

Magia, czy co?!

:czytaj:

Efekt działania tego kosmetyku jest powalający! Maskuje wszystko- cienie pod oczami, zmarszczki mimiczne, nawet pryszcze (ale wtedy kładziemy go pod podkład). Wszystkie skazy znikają z twarzy. Nie wiem, jak to się dzieje, ale tak jest. Nakładałam go pod oczy, na powieki, pod skrzydełka nosa, pod i nad usta, na tzw. lwie zmarszczki. Photoshop się chowa. Buzia idealnie wypoczęta, gładka i promienna.
Rozświetlacz ma idealną, płynną konsystencję, wygodnie się go używa. Nie podkreśla suchych skórek, nie zbiera się w zmarszczkach.
Szkoda, że kosztuje 70 zł, ale jak będę miała luźne pieniądze, to znowu kupię ten kosmetyk :).
Pocieszeniem jest jego duża wydajność.
Polecam, bo warto spróbować.