Body Aktiva Time to Relax, Pampering Rich Body Cream (Bogaty krem do ciała)

Body Aktiva Time to Relax, Pampering Rich Body Cream (Bogaty krem do ciała)

Bogaty krem do ciała do wszystkich typów skóry, doskonały do skóry suchej. Wyjątkowo bogaty, luksusowy, nawilżający krem do ciała rozpieszcza skórę, czyniąc ją miękką już od pierwszego zastosowania. Czysty luksus dla całego ciała. Pielęgnująca mieszanka olejków i substancji bioaktywnych z lasów Finlandii troszczy się o Twoją skórę. Ekstrakt z liści brzozowych pobudza i wzmacnia krążenie, sok brzozowy nawilża i chroni, a olejek canola skutecznie zmiękcza, pielęgnuje i koi skórę. Relaksujący zapach daje poczucie tzw. `well-being`. Testowany dermatologicznie. Może być stosowany jako krem do masażu.

extra działanie !

Zgadzam sie ze wszystkim co napisala wizażanka allia o tym produkcie, może za wyjątkiem zapachu, dla mnie za mało trwały, no i specjalnie mnie nie zachwyca, ale nie odejme mu za to gwiazdki, bo ma wspaniale dzialanie pielęgnacyjne: wystarczy niewielka ilość, żeby skóra była super gładka i rzeczywiście dopieszczona. Bardzo leciutka konsystencja i niesamowite natychmiastowe wchłanianie, co jest bardzo wygodne rano. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z preparatem do ciala, który by sie tak fantastycznie wchłaniał. Wydaje sie być wydajny, ja stosuję go tylko na dzień i bardzo mi sie podoba....

K*W*C*

Bajka! To, co mi robi ten krem, to po prostu cud :-P

Skórę miewam co prawda okresowo (zima, wrrr...) mocno suchą, ale za to gładką, co jest całkiem miłym uczuciem, więc specjalnie nie narzekam. No ale po tym kremie moje ciało osiągnęło absolutne apogeum gładkości :-D
Skóra po kilkukrotnej wieczornej aplikacji jest jak jedwab, aksamit i wszystkie inne szlachetne tkaniny świata razem wzięte ;-)

A ten komfort użytkowania! Obłędny, relaksujący, długotrwały zapach; puszysto-kremowa konsystencja, wchłanianie bez śladu. Efekt: nawilżone, gładziuśkie i wypieszczone ciało. A ponieważ krem ten idealnie nadaje się też do masażu (sprawdzone!), wypieszczenie może mieć również charakter bardziej dosłowny :P "Well-being" w pełnym tego słowa znaczeniu!