Skin-So-Soft, Płynny talk do ciała

Skin-So-Soft, Płynny talk do ciała

Zgodnie z katalogowym opisem odświeża i matuje ciało. Jak dla mnie REWELACJA! Spełnia swoje zadanie cały dzien, nie mam już problemu z tłustawym dekoltem po całym dniu.

taki sobie

Dobrze matowi skórę i sprawia, że jest gładka w dotyku, ale niestety na krótko. Nie zapobiega poceniu. Po kilku godzinach nie czuć już jego działania na skórze. Śliczny, kwiatowy zapach.

zbędny

Kupiłam go kiedyś z czystej ciekawości, ale okazał się zupełnie zbędnym dla mnie kosmetykiem. Nie pocę się zbytnio, ale nie o to chodzi. Przede wszystkim zbyt intensywnie pachnie i wcale nie jest to zapach ładny. Nadaje się tylko pod białe ubrania, bo zostawia straszne ślady, wysusza skórę, zbyt wyraźnie czuć w nim alkohol. Jakoś nie jestem nim zachwycona.

fajny

ślicznie pachnie, zapach cały dzień utrzymuje się na ciele, tylko trochę wysusza skórę..

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

gdyby nie zapach

Dzialanie fajne- wygladzajaco wysuszajace (taki talk na gorace dni jest super.Zapach jednak w caej tej serii nie jest zbyt mily. W tym talku jest lagodniejszy niz np w kremie do rak. jednak jest i gryzie sie lekko z innymi zapachami (perfumy itp)I to jego najwieksza wadaOpakowanie poreczne i ladne, cena przystepna

Ujdzie..

Spodziewalam sie po nim czegos wiecej... Od razu jak go dostalam zdziwilo mnie ze nie ma zadnego dozownika!:( nie wiem czy tylko mi sie dostalo taki feler czy ogolnie ten talk jest produkowany w butelce bez dozownika. W efekcie nakladanie go to nie lada klopot:( Kolejne zdziwienie to ten potworny zapach alkoholu:( na szczescie czuc go tylko w butelce, na ciele sie jakos ulatnia..:P Sam talk jest OK, wchlania sie blyskawicznie, nie nawilza skory, ale sprawia ze jest dosc gladka. Chlodzi i matuje na baaaaardzo dlugo:) Wlasciwie to nadaje sie tylko na lato..musze odjac jeszcze 1 * bo nie mam juz cierpliwosci... myslalam ze sie poprawi ale nic z tego:( rozprowadza sie nierownomiernie i tworzy na ciele biale smugi ktore trzeba zmyc woda wiec caly talk diabli biora:( no i strasznie brudzi ubrania! Ilość zużytych opakowań: 1

zwyczajny

Rzadki, pachnie podobnie jak cała seria, tylko subtelniej, niektórzy lubią ten zapach, inni nie. Mi jest obojętny bo i tak po chwili się ulatnia. Dobry dozownik, wydobywa się odpowiednia ilość. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, nie zostawia po sobie śladu. Lekko chłodzi, skóra jest gładka, chłonie wilgoć.

ok

jestem ogólnie zadowolona- zwłaszcza z zapachu- rzeczywiście nie dośc że przyjemny to na dodatek bardzo trwały- do tego efekt pochłaniania potu jest również zauważalny/ problemem jest jednakże uzytkowanie talku- trzeba uwazac zeby dokładnie go rozetrzec inaczej ( jesli posmarujemy np ramiona) bedą widoczne smugi pudru. Ponadto ostrzegam przed zakładaniem ciemnych rzeczy czy choćby braniem czarnej torebki "do kompletu" z talkiem - upaćkamy się wtedy jak mąką. Używam więc talku tylko wtedy gdy zakładam białą bieliznę i jasne ciuchy, Zdziwiła mnie opinia recenzentek że talk zapobiega powstawaniu krostek. Mi po na poczatku własnie na dekoldzie powyskakiwały krostki, ponieważ skóra została podrażniona przez alkohol. Teraz jest jednak już w porządku. fakt że talk jest bardzo brudzący w moim przypadku rekompensuje piękny trwały zapach , który się bardzo podoba mężczynom...:-)

bardzo ok

Podeszłam do niego dość sceptycznie, ale okazał się doskonały. Gdy robi się ciepło smaruję nim kluczowe miejsca, np deklod i przez cały dzień mam spokój, zapobiega powstawaniu krosteczek itp. Tuż po aplikacji daje wyraźne (i przyjemne!) uczucie chłodzenia, matuje świetnie. Jedyna rzecz, jaka mi się nie podoba, to zbyt intensywny, kwiatowy zapach. Szkoda, że nie proponują go w innych wersjach zapachowych.

Margarita

Nawet Avon potrafi czasem pozytywnie zaskoczyc ;) Bardzo milutki kosmetyk, konsystencja emulsji wygodnie rozprowadza sie po ciele. Po chwili skora jest odswiezona, jedwabiscie gladka, a problem potu znika. Przyjemnie pachnie. Z przyjemnoscia polecam :)

cudo...

Nie wiedziałam, że jest aż tak dobry! Czemu nie wypróbowałam go wcześniej.... Ale teraz już pewnie na długo zagości w mojej łazience. Jest po prostu rewelacyjny, skóra posmarowana tym talkiem pozostaje sucha i pachnąca przez cały dzień. I nic a nic nie jest spocona...POLECAM!!!kosmetyk zawiera alkohol i nałożenie go podrażnioną skórę troszkę piecze. Ale i tak daję 5 gwiazdek, bo naprawdę warto się w go zaopatrzyć. Tym bardziej, że zbliża się lato....

Świetny

Jedyny ze znanych mi kosmetyków, który NAPRAWDĘ pozwala przetrwać upały. Po całym dniu skóra jest idealnie sucha, jedwabista w dotyku i pachnąca. Jedyna wada, to ze kosmetyk zawiera dużo alkoholu i nieco podrażnia, ale tylko jeśli mam uszkodzoną skórę. Poza tym jest naprawdę rewelacyjny.

coś wspaniałegp

Sprawdził sie w te upalne dni na 6! Poniewaz czasmi na deklodzie robia mi sie jakies krosteczki to dzieki temu talkowi juz mi sie nie robią. A talk utrzymuje sie na ciele cały dzień, az miło sie dotknąć.