Crema per capelli alla lanolina (Krem do włosów z lanoliną)

Crema per capelli alla lanolina (Krem do włosów z lanoliną)

Ochronny krem do włosów z lanoliną. Nie przetłuszcza włosów, zapewniając im połysk, miękkość i maksymalna ochronę. Regeneruje włosy zniszczone, łamliwe, rozdwajające się.

TŁUSZCZ W TUBIE!!

Kosmetykami Farmavit jestem bardzo przyjemnie zaskoczony- w ciemno zamówiłem karton różnych specyfików i niemal wszystkie się sprawdziły, ale niestety ta odżywka to totalna klapa...

MINUSY:

- konsystencja- gęsta, tłusta masa niczym schłodzona wazelina od razu zapowiada utrudnienia w nakładaniu,

- tłustość- to jakaś masakra, włosy są po niej tłuste, płaskie, równie dobrze można je polać olejem słonecznikowym, efekt jest szokujący bo podobno ma pozostawia włosy lekkie.

- ciężko to zmyć, musiałem 3 raz myć włosy a i tak były tłuste i kilka dni miałem fryzurę do d....y z powodu tego produktu. Dodam że raczej borykam się z problemem suchych włosów więc to tym bardziej dziwne.

PLUSY:

- pogłębia kolor

- zapewne odżywia włosy ale jakim kosztem!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

niezły

Kupiłam go na allegro, bo moje długie, farbowane włosy - mają tendencję do zniszczonych i rozdwojonych końcówek. Zaczęłam go stosować razem z ciekłymi kryształkami tej samej firmy i stan mojej czupryny bardzo się poprawił. Krem z lanolina stosowałam częściej (2-3 razy w tygodniu), więc jego zasługa jest chyba większa :)
Krem ma wygodne opakowanie, jest bardzo wydajny. Konsystencja i zapach kojarzą mi sie z gęstym kremem do rąk i czasem je mylę :) Po perwszym zastosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta - przeraziłam się! Miał nie obciążać włosów, a tymczasem po nałożeniu na mokre włosy - miałam strączki, mokrą czy raczej tłustą Włoszkę! :0 Może to ta lanolina...? Byc moze odrobina kremu nie da takiego efektu...Ja teraz robię zupełnie inaczej - nakładam na suche włosy parę godzin przed myciem lub basenem, godząc się na strączki. Po umyciu - włosy sa puszyste i wyraźnie odzywione.