Farmavit, Cristalli liquidi ai semi di lino (Ciekłe kryształki do włosów z siemienia lnianego)

Ciekłe kryształki regenerują strukturę włosa, nadają puszystość, blask. Do włosów zniszczonych, łamliwych, rozdwajających się. Zawierają esencję z lnu i witaminę F.

testuję...

Miałam kiedyś podobny produkt innej firmy, znacznie droższy, postanowiłam zatem przetestować i ten. Olejek jest wydajny, rzadszy, niż ten, który pamietam, no i biały, nie żółty. Dość przyjemny zapach. Jesli w niewielkiej ilości - nie przetłuszcza włosów ( mam długie, farbowane). Nakładam go na całej długosci ( poza skórą głowy) na włosy suche, za bardzo puszące się. Przygładza, nie nabłyszcza jakos rewelacyjnie. Stosowałam go razem z kremem z lanoliną więc nie wiem, który zasłuzył się bardziej, ale moje włosy, mimo regularnego moczenia na basenie - naprawdę się wzmocniły. Zdecydowanie poprawił sie stan końcówek, mniej się rozdwajają. Kupiłam go na allegro.