Mincer Pharma, Vita C Infusion, 70 mg/ml Przeciwstarzeniowe serum olejkowe Nr 606

Nadzwyczajnym składnikiem aktywnym tego serum jest witamina C. W serum No 606 zastosowano niezwykle stabilną, wyjątkowo odporną na oksydację i wysokie temperatury witaminę C TETRA w bardzo dużym stężeniu 70mg/ml. Ta unikalna odmiana witaminy C jest rozpuszczalna tylko w olejach. Jej doskonałe właściwości są konsekwencją wysokiej stabilności oraz rewelacyjnej wchłanialności. To z kolei przekłada się na skuteczną ochronę przed działaniem promieni UVA/UVB, przedwczesnym starzeniem, niedoskonałościami, przebarwieniami, rozszerzaniem naczyń krwionośnych i „zmęczeniem” skóry. Przeciwstarzeniowe serum olejkowe gwarantuje zastrzyk energii dla skóry, przeznaczone jest do wszystkich typów cery. Można używać na dzień i na noc.
Skóra jest zregenerowana, wzmocniona, napięta, wypoczęta, promienna i pełna energii. Zmarszczki i przebarwienia zredukowane, naczynka wzmocnione, koloryt skóry ujednolicony. Przy regularnym stosowaniu wygląd skóry ulega wyraźnej poprawie. Uwaga: chronić przed działaniem światła i promieni słonecznych.

Bardzo dobry - polecam!

Fantastyczny produkt pełen witaminy C! Jestem bardzo zadowolona z tego olejkowego serum. Doskonale odżywia i rozświetla cerę. Witamina C jest dla skóry zbawienna i działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Niweluje przebarwienia i ziemistość cery. To serum jest doskonałej jakości. Witamina C jest w dużym stężeniu rozpuszczona w olejku który zapobiega jej rozpadowi. Produkt działa!

godny polecenia - z małym ale...

Serum na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo dobre, jednak gdy bliżej mu się przyjrzymy, to można dostrzec pewne minusy.
Zdecydowanym plusem jest poprawienie kondycji cery. Rozpoczęłam używanie tego serum w momencie, gdy moja cera była naprawdę w złym stanie. Miałam mnóstwo krost, pryszczy, pozapychanych porów, przebarwień i blizn. Serum pomogło w poprawie wyglądu cery, rozjaśniło wszelkie przebarwienia i zaczerwienienia. Dostrzegam również, że delikatnie ujędrniło skórę twarzy. Dodatkowo dość dobrze, w moim przypadku się wchłania. Oczywiście, jak każde serum ma dość tłustą konsystencję, ale również lejącą i wodnistą. Mimo to, moja cera przyswaja ten produkt na tyle dobrze, że używam go również pod makijaż, jednak w mniejszej dawce niż wieczorem. Co więcej, serum stosuję również na szyję i uważam, że zdecydowanie zmniejszyło zmarszczki i ujędrniło skórę na tej partii ciała. Nie mogę również przejść obojętnie obok samego opakowanie, ponieważ uważam, że produkty z pipetą są bardzo higieniczne.
Minusy jakie dostrzegam to niedostateczne nawilżenie. Zdarzyło mi się, że serum stosowałam na noc samodzielnie, jednak rano moja skóra nie była odpowiednio nawilżona. Zatem najczęściej po wchłonięciu nakładam jeszcze krem na noc. Drugim minusem jest wydajność. Używam produktu ok. 2 tygodni, a nie mam już ponad połowy.
Reasumując, uważam, że jest to dobry i ciekawy produkt, godny polecenia i uwagi. Nie mniej jednak, ja nadal będę szukać produktu jeszcze lepszego z witaminą C.

Dobry ale nie bardzo dobry

Zakupiłam serum pod wpływem pozytywnych opinii na jego temat. Mam plamy pigmentacyjne chyba z opalania na czole i nie mogę sobie z nimi poradzić. Myslalam ze uleczy je to serum. Zużyłem jedno opakowanie i trochę przybladły lecz nie zniknęły. Obecnie poszukuje lepszego serum z wit c

Dość dobry

Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę cery, dość dobrze działa , zmniejsza zmarszczki, wyrównuje koloryt.
Konsystencja dość tłusta, dobrze współgra z kremem.

Tłuste, ale rozjaśniło piegi

Serum nie jest zupełnie przyjemne w stosowaniu - tłuste jak olej słonecznikowy, który się nie wchłania i zostaje na skórze. Znalazłam jednak sposób - nakładam na esencję hialuronową.

Jeśli chodzi o działanie, to po 40 dniach stosowania zauważyłam rozjaśnienie piegów. Będę więc skłonna kupić wersję z jeszcze większą dawką, którą oferuje firma.

Bezzapachowe, dostępne w drogeriach sieciowych.

średniak.

Serum mocno zachwalane i polecane, niestety, u mnie nie wywołało zachwytu.
Nie był to zły produkt, ale też nie na tyle dobry, żeby ponownie udać się do drogerii i go zakupić.

Serum delikatnie nawilża, rozświetla i lekko wyrównuje koloryt skóry. Nie radzi sobie z przebarwieniami i jakoś szczególnie nie zauważyłam, żeby stan mojej cery znacznie się poprawił podczas jego używania. Po prostu, kosmetyk jakich wiele. Nie wyróżnia się niczym specjalnym. Lepiej sprawdzi się stosowany od czasu do czasu niż "jednym ciągiem" każdego wieczora, bo wówczas już kompletnie nie widać pozytywnych rezultatów jego stosowania.
Opakowanie nie zdaje egzaminu przy końcówce produktu, bo żeby go wydobyć, trzeba aplikować bezpośrednio z buteleczki i zapomnieć o pipecie.

Nie kupię ponownie.

NIJAKIE SERUM

Stosowałam je już dosyć dawno,ąle pamiętam że nie byłam zadowolona ponieważ jak na serum do twarzy ma dosyć ciężką konsystecję.Ale najważniejsze jest to,że nie działa tak,jak obiecuje producent

Ani nie nawilża, ani nie redukuje zmarszczek, nijakie mazidło

Nie podoba mi się ten produkt, ponieważ nie robi dla mojej cery nic.
Ani nie nawilża, nie redukuje zmarszczek, nie rozświetla, jest zupełnie nijaki.
W dodatku rano (serum stosuje na noc) skóra ma po nim nieprzyjemny zapach, przypomina mi on zapach rąk po obieraniu ziemniaka.

rewelacyjny

Nie byłam przekonana do stosowania takich oleistych produktów, gdyż mam cerę mieszaną, która przetłuszcza się w strefie T, jednak gdy zaczęłam używać serum mincer moja skóra "odżyła". Zmniejszyła się ilość wyprysków, skora była odpowiednio nawilżona, a niewielkie przebarwienia zniknęły.
Latem stosowałam serum na dzień, dobrze współgrał z makijażem, natomiast zimą używałam go na noc.
Plusy:
+działanie
+wydajność
+zapach
+konsystencja
+opakowanie (szklana buteleczka z pipetką)
Minusy:
- brak.

Rozjaśnia plamy po trądziku

Zdecydowanie to serum działa rozjaśniająco na przebarwienia. Już po kilku dniach widzę duże zmiany i mniejsze przebarwienia. Zwłaszcza te potrądzikowe. Cera jest przyjemna, miła w dotyku, ale też gładka. Z tym, że serum nie wchłania się do końca. Zostaje po nim olejkowy film, który lubi się ruszać, nawet jak damy na nie krem. Na szczęście nie zapycha.

Opakowanie jest bardzo praktyczne, a dozownik dokładny. Można co do kropli wyciskać produkt. Na całą twarz starczą 2-3 małe krople.

Fajny, ale...

Mam cerę mieszaną, atopową. Serum jest fajne, ma ładny zapach i fajną, lekko tłustą konsystencję. Niestety mnie zapchał lub wystąpiła reakcja uczuleniowa na zapach. Rano budzę się z małymi czerwonymi krostkami na policzkach i nawet na czole, co u mnie występuje bardzo rzadko. Szkoda, bo zapowiadał się bardzo fajnie. Skóra po nim jest taka promienna. Może będę go używać raz na kilka dni.

Wypróbowany

Moja cera - mieszana, ze skłonnością do przesuszeń i zapychania się.
Po pierwszych użyciach byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nakładałam na noc, pod sprawdzony krem. Rano cera była wyciszona , a zaczerwienienia zminimalizowane.
Wydaje mi się, że z czasem moja skóra przyzwyczaiła się do tego produktu. I to bardzo szybko. Serum przestało robić cokolwiek na twarzy, więc poszło w zapomnienie. Mimo niedługiego okresu stosowania, niewiele zostało w buteleczce, więc jak na taką cenę produktu, jego wydajność i działanie jest znikome.