Mincer Pharma, Vita C Infusion, 70 mg/ml Przeciwstarzeniowe serum olejkowe Nr 606

Nadzwyczajnym składnikiem aktywnym tego serum jest witamina C. W serum No 606 zastosowano niezwykle stabilną, wyjątkowo odporną na oksydację i wysokie temperatury witaminę C TETRA w bardzo dużym stężeniu 70mg/ml. Ta unikalna odmiana witaminy C jest rozpuszczalna tylko w olejach. Jej doskonałe właściwości są konsekwencją wysokiej stabilności oraz rewelacyjnej wchłanialności. To z kolei przekłada się na skuteczną ochronę przed działaniem promieni UVA/UVB, przedwczesnym starzeniem, niedoskonałościami, przebarwieniami, rozszerzaniem naczyń krwionośnych i „zmęczeniem” skóry. Przeciwstarzeniowe serum olejkowe gwarantuje zastrzyk energii dla skóry, przeznaczone jest do wszystkich typów cery. Można używać na dzień i na noc.
Skóra jest zregenerowana, wzmocniona, napięta, wypoczęta, promienna i pełna energii. Zmarszczki i przebarwienia zredukowane, naczynka wzmocnione, koloryt skóry ujednolicony. Przy regularnym stosowaniu wygląd skóry ulega wyraźnej poprawie. Uwaga: chronić przed działaniem światła i promieni słonecznych.

Fajny, ale...

Mam cerę mieszaną, atopową. Serum jest fajne, ma ładny zapach i fajną, lekko tłustą konsystencję. Niestety mnie zapchał lub wystąpiła reakcja uczuleniowa na zapach. Rano budzę się z małymi czerwonymi krostkami na policzkach i nawet na czole, co u mnie występuje bardzo rzadko. Szkoda, bo zapowiadał się bardzo fajnie. Skóra po nim jest taka promienna. Może będę go używać raz na kilka dni.

Wypróbowany

Moja cera - mieszana, ze skłonnością do przesuszeń i zapychania się.
Po pierwszych użyciach byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nakładałam na noc, pod sprawdzony krem. Rano cera była wyciszona , a zaczerwienienia zminimalizowane.
Wydaje mi się, że z czasem moja skóra przyzwyczaiła się do tego produktu. I to bardzo szybko. Serum przestało robić cokolwiek na twarzy, więc poszło w zapomnienie. Mimo niedługiego okresu stosowania, niewiele zostało w buteleczce, więc jak na taką cenę produktu, jego wydajność i działanie jest znikome.

Rozjaśnienie przebarwień

Stosuję codziennie na noc od miesiąca, od dwóch tygodni razem z peelingiem i maską z tej samej serii (co drugi dzień). Jestem zachwycona. Serum nie jest tłuste, szybko się wchłania, powoduje, że skóra jest miękka, bez suchych skórek, zmniejsza przebarwienia i świetnie nadaje się jako baza pod maskę czy krem na noc.

Jestem bardzo zawiedziona

Kupiłam ten olejek, ponieważ kremy z tej serii oraz nawilżająca mikrodermabrazja sprawdziły się. Postanowiłam uzupełnić pielęgnację o ten olejek właśnie. Niestety dla mojej cery okazał się najgorszym kosmetykiem z serii. Olejek jest bardzo rzadki, co utrudnia aplikację. Nie przynosi nawilżenia, a spore wysuszenie. Po dwóch miesiącach używania, nie zauważyłam wyrównania kolorytu, ani zminimalizowania przebarwień. Jak za taką cenę jest to naprawdę słaby kosmetyk.

Strzał w 10

Moja skóra ma skłonności do szybkiego przetłuszczania. Często pojawiają się na niej również niedoskonałości. Wiele kosmetyków też ją zapycha. Jednak to serum okazało się strzałem w 10! Nakładam je na noc, a rankiem skóra jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i ujednolicona.
Już po pierwszym tygodniu stosowania zauważyłam, że twarz wygląda na bardziej wypoczętą i promienną. Zniknęły też wypryski i nie pojawiają się nowe. Przebarwienia również uległy redukcji. Serum jest bardzo wydajne, ale na jednym opakowaniu na pewno się nie skończy:)

Agnieszka

Szok!

Olejek kupiłam z myślą o bliznach, które powstały mi w wyniku długoletniej walki z trądzikiem. Na początku bałam się, że olejek będzie mi zatykał pory i znowu dostanę "wysyp". Ale nic z tych rzeczy. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma lekką, niezbyt tłustą i przyjemną konsystencję. Nie zatyka porów a świetnie sobie radzi z przebarwieniami na skórze. Bez obaw stosuję go codziennie na noc i nie boję się, że rano obudzę się z niemiłą niespodzianką w postaci krostek.
Dziś minął równy miesiąc od kiedy zaczęłam go używać i różnica jest ogromna. Niektóre blizny zniknęły całkowicie, a te głębsze są zdecydowanie jaśniejsze. Poprawiła się również kondycja mojej skóry. Jest jaśniejsza i delikatniejsza Dla mnie jest wart każdej ceny.

Rewelacja

Dawno nie trafiłam na tak fantastyczny produkt do twarzy. Stosuję codziennie rano i wieczorem pod krem nawilżający. Po użyciu skóra jest cudownie nawilżona i miękka.
Polecam!

Nic nie robi

Miałam, zużyłam, zapomniałam - tak mogę zrecenzować zwięźle ten produkt. Nie zrobił z moją twarzą absolutnie nic, nawet jej nie nawilżył w minimalnym stopniu. Nie liczyłam na cuda, ale myślałam, że choć trochę poprawi kondycję skóry, może nawet wzmocni naczynka. Nic z tego.
Serum ciężko się wchłaniało, zostawiało tłustą warstwę, więc stosowałam je tylko na noc. Zapach ładny, cytrusowy, ale po jakimś czasie trochę męczył.
Cena zdecydowanie za wysoka w połączeniu z marną jakością, nawet w promocji jest za drogie. Nie polecam.

Przereklamowane

Niestety, serum jest dla mnie straszna wydmuszka. Same ochy i achy, więc i ja się skusilam, ale w środku, to takie takie puste, nijakie....
Na początku używałam razem z kremem intensywnie nawilżającym na dzień- serum na noc, krem za dnia, ażeby wzmocnić efekty.
O ile po kremie widziałam jaki taki efekt- świetna baza pod makijaż, i to byłoby na tyle, o tyle po serum nie zauważyłam nic, oprócz wysuszenia twarzy.
Dałam mu druga szansę. Kolejne opakowanie, tym razem dokupilam też krem na noc, żel "mikrodermabrazja".
Znowu nic, a liczyłam najbardziej na efekt rozjaśnienia skóry, przebarwien. Niestety...

Nie radzi sobie totalnie z przebarwieniami, śladami, etc.
Nie niweluje żadnych zmarszczek, nawet tych najdrobniejszych.
Nie poprawia elastyczności skóry oraz jej jedrnosci.
Nie nawilża, wręcz przesuszyl mi cerę.

Jedynie łagodzil stany zapalne. Podczas kuracji rzeczywiście znacznie rzadziej coś mi wyskakiwalo.

To tyle. Absolutnie z moją cera nie zrobił Mincer nic. Reszta serii również podobna, nic nie zdziałała.

Poprawne serum

Nie robi cudow ale nawilza, lekko natluszcza i rozswietla. Kupione w promocji jest warte swojej ceny. Doskonale na zimowe przesuszenia, na lato bedzie zbyt ciezkie.

Genialne!

Moje ulubione! Efekty są świetne, zauważalne u mnie już po 1 użyciu. Cera jest niesamowicie wygładzona i promienna, a niedoskonałości są mniej widoczne. Zauważyłam znaczne rozjaśnienie blizn potrądzikowych. Serum ma bardzo przyjemny zapach, a jego konsystencja jest wręcz idealna - bardzo fajnie się wchłania i nie pozostawia skóry tłustej. Dużym plusem jest wygodna aplikacja - pipetka jest świetnym rozwiązaniem dla takiego produktu.

Fenomenalne!!!

Kosmetyki marki Mincer królowały w moim miejscu pracy-klientki naprawdę je kochały.
Gdy usłyszałam od przedstawiciela, że do sprzedaży wchodzi seria z wit.C, bez wahania ją zamówiłam.
Serum otrzymujemy w kartonowym pudełeczku, na którym mamy wszystkie niezbędne informacje o działaniu, sposobie użycia, składzie itd.
Sam produkt jest, jak wspomniałam, zamknięty jest w szklanej buteleczce z pipetką-szkło jest ciemne, aby chronić cenną i niestety, niezwykle ulotną witaminę C. Konsystencja-olejek, lekki, ale pozwalający wykonać niezbędny masaż anti-age. Zapach-przyjemny, jak całej serii, lekko cytrusowy, rześki. Produkt nie zapycha porów, nie podrażnia skóry i nie uczula.
Serum zamawiałam w dwóch stężeniach-70 mg/ml oraz 150mg/ml.
Cena jest wysoka, fakt-65 oraz 135 zł, ale ten produkt jest tego wart.

Stosowałam go w okresie jesienno-zimowym, nie wyłączając oczywiście ochrony przeciwsłonecznej-zresztą, filtry stosuję cały rok, to jeden z ważniejszych kroków w profilaktyce przeciwstarzeniowej.
Serum stosowałam na noc, pod krem przeciwzmarszczkowy z tej samej serii.
Pierwsze efekty, które zauważyłam, to wyrównanie kolorytu, rozświetlenie oraz wygładzenie-przyszły po mniej więcej 4 tygodniach stosowania i co ważne, były (i są!) trwałe. Serum stosowałam przez okres 4 tygodni, zrobiłam 2 tygodnie przerwy i od nowa, tym razem z wyższym stężeniem. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania-wszelakie ślady po egzemie, suche placki, skórki, zmęczona skóra odeszły w niepamięć.
Cera była w tak fantastycznym stanie, że spokojnie mogłam odpuścić sobie nakładanie podkładu-na mojej ciemnej cerze otrzymałam efekty w postaci wypoczętej, rozświetlonej skóry i równym kolorycie, zwężone pory, doskonałę nawilżenie oraz gładkość. Pod oczami również serum zdziałało cuda-niemal całkowicie zniwelowało wstrętne cienie. Zmarszczek nie posiadam-mam 25 lat, ale z racji AZS mam niestety świadomość, że moja skóra wymaga troskliwej pielęgnacji. Jednakże, z relacji moich klientek-a były to panie w wieku od 20-60 lat, mamy mojej przyjaciółki oraz mojej ciotki wiem, że znacząco poprawia wygląd cery dojrzałej-spłyca zmarszczki, niweluje przebarwienia, napina, regeneruje i wyrównuje koloryt, dzięki czemu skóra wygląda na młodszą i wypoczętą.

Wydajność-starcza na ok.6 tygodni, stosowane raz dziennie, na noc-na twarz, szyję oraz dekolt.
Dostępność-Rossmanny, mniejsze drogerie, sklepy internetowe, tak więc nie jest źle.
Polecam, to co robi to serum, to istna magia! Magia witaminy C!