Trendy Nails, Lakier do paznokci z odżywczą lecytyną

Trendy Nails, Lakier do paznokci z odżywczą lecytyną

Lakiery do paznokci niezwykle trwałe, w bardzo szerokiej i ciekawej gamie kolorystycznej.

Kocham:)

Mam kilka lakierów z tej serii:
-Wiśniowy(klasyk) nr 129
-Bladoróżowy z intensywnym złotym połyskiem nr 117
-Jasnobrązowy z drobinkami numerek mi się starł
-Jasny fiolet ze srebrnymi drobinkami(chyba brokatem) też numerek się starł.
Miałam też wiśniowy z metalicznym połyskiem nr 127, ale mi się skończył...
Cena jest świetna, wybór kolorów bardzo dobry-są kolory delikatne, intensywne, matowe, z połyskiem, metaliczne. Jest w czym wybierać:)
Lakiery mają bardzo wygodne, uniwersalne pędzelki-nie są za szerokie, ani za wąski-idealne dla paznokci małych oraz dużych. Konsystencja lakierów jest idealna-gęsta, nie leje się na boki płytki, ale też nie jest zbyt gęsta-emalia równomiernie rozprowadza się na płytce.
Aby uzyskać pełne krycie to tak:
a)w przypadku jasnego fioletu z drobinkami musiałam zastosować 4 warstwy aby nie było prześwitów
b)jasny brąz z drobinakmi krył idealnie już jedną warstwą
c)reszta standardowo-2 warstwy
Schnie dosyć szybko, choć jeszcze przez jakiś czas lakier pozostaje miękki.
U mnie trzyma się jakieś 4 dni, czyli dobrze. Jasny fiolet jest rekordzistą-wytrzymał tydzień w stanie idealnym, wytrzymałby jeszcze pewnie sporo czasu, ale po prostu go zmyłam-znudził mi się.
Bardzo łatwo je zmyć zmywaczem, nawet lakier jasnofioletowy ze srebrnym brokatem.
Lakiery mam już od dawna, a mimo to nie zgęstniały, nie rozwarstwiły się-mają się bardzo dobrze. Wiśniowy tylko troszeczkę zgęstniał, ale nadal mi dzielnie służy:)
Lakiery świetne, cena niska, kolory ciekawe-idealnie:)

Używam tego produktu od: dawna:)
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte i 4 w trakcie

Podsumowując szczerze mogę polecić lakiery, niska cena i klasyczne kolory. Odejmuje pół gwiazdki za

Używam lakierów Sensique od prawie dwóch lat w kilku kolorach. Obecne kolory to: 127 (winna czerwień), 115 (ciemny zgaszony róż) 114 (jasny róż z metalicznymi drobinkami) i 117 (złoty).

PLUSY:
- bardzo wydajny
- nie robi smug
- dwie warstwy wystarczą na pokrycie paznokci
- winną czerwień używam na stopach i wytrzymuje tam dośc długo (ok 3tyg) nie odpryskuje tylko odrosty widać
- pędzelek mały ale łatwo się nim maluje i nie wypadają z niego włoski
- łatwo się zmywa

MINUSY:
- nowe opakowanie jest mniejsze za tą samą cenę co wcześniej (stare 10ml a nowe 8ml)
- w zlotym lakierze zauwazyłam, że gdy zbyt długo go nie używam oddzielają się od siebie składniki kosmetyku

Ilość zużytych opakowań: ok 10

klasyka w świetnym wydaniu

Moja kolekcja lakierów ogranicza się do zawledwie kilku podstawowych kolorów toteż nie mam większego rozeznania w markach, niemniej jednak ten lakier jest naprawdę godny polecenia. Mój kolor to nr 144 a więc klasyczna, intensywna czerwień bez dodatku brokatu, cudownie lśniąca na płytce paznokcia.

+ super wydajność - mam go dobre 3 lata, zużycie minimalne - mniej więcej 1/4 zawartości a wciąż nie wysechł :)
+kolor jest bardzo klasyczny więc jestem przekonana że jeszcze mi się nie znudzi przez następnych 5 lat :)
+ pierwsza warstwa zasycha względnie szybko
+ spokojnie utrzymuje się na paznokciach 3-4 dni (potem usuwam ze względu na niezbyt estetyczne odrosty)
+ dwie warstwy wystarczą by pokryć ładnie całą płytkę
+nie odpryskuje
+ świetna cena jak za taki dobry produkt
+ łatwy w obsłudze pędzelek - nawet taki laik jak ja daje sobie z nim radę :)

- żeby umalowac paznokcie tym lakierem zarezerwujcie sobie min. 2 godziny czasu (tyle schną dwie warstwy, ja po godzinie poszłam spać a i tak miałam odbitą pościel) dlatego też drugą warstwę maluję zazwyczaj dopiero na drugi dzień.
- ma tendencję do robienia smug (nie są zbyt widoczne ale...)

-/+ tandetne opakowanie, troszkę jak z bazaru, złoty napis bardzo szybko się starł no ale grunt że zawartość całkiem dobra :)

Polecam szczególnie odcień tej czerwieni, pięknie prezentuje się na paznokciach, idealny zarówno na wieczór jak i na co dzień. Ten odcień to absolutny must have nic więc dziwnego że był to pierwszy kolor jaki zdecydowałam się kupić :D

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Jeden z pierwszych;)

Zaczęłam malować paznokcie bardzo późno - w okolicach matury i były to (konkretnie 3) moje pierwsze lakiery.
Posiadałam jasny, perłowy beż (112?), przyjemny odcień "angielskiej róży" (125) i czekoladę (138).

Perłę oddałam koleżance po zużyciu 1/4 buteleczki, różę zużyłam dziś do końca, brąz wciąż ze mną jest;).

Kolory: 1,5 roku temu, kiedy kupowałam moje buteleczki, Natura miała średnią ofertę - kolory w założeniu miały być klasyczne, bardziej kojarzyły mi się z babcinymi... Ale weszła nowa szata graficzna i ostatnio miałam wrażenie, że sporo się poprawiło.

Pigmentacja: standardowa w kierunku dobrej. Nie jest to jednowarstwowiec, ale dwie średnie warstwy całkowycie pokrywają płytkę.

Trwałość: Znów starndardowa w kierunku dobrej;) Średnio lakier trzyma się u mnie dokładnie 3 dni, te 3-4, kiedyś chyba nawet wytrzymały 5...

Schnięcie: Tutaj niestety wypadają kiepsko. No bo, żeby pomalować paznokcie ok. 18, użyć szybkoschnącego top coatu i przyspieszacza wysychania i obudzić się z odbitą pościelą?...

Zapach - standardowy śmierdziuszek. No, ale raczej każdy się liczy z tym, że lakiery za pięknie nie pachną...

Gęstnienie w buteleczce - mój róż zgęstniał po ok. 5/6 opakowania, co jest całkiem niezłym wynikiem;)

Podsumowując - są to lakiery da osób cierpliwych, ze względu na czas schnięcia, stonowanych/ uczących się / pracujących w obsłudze klienta ze względu na gamę kolorystyczną, zaczynających malować paznokcie ze względu na cenę. W tej chwili nie wiem, czy do nich wrócę, ale mogę je "raczej" polecić...

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, 1/3 innego, trzecie w toku

Zaskakująco dobry produkt. +foto

Z tej serii malowideł do paznokci posiadam 3 sztuki:
#144 - klasyczna, świeża czerwień
#104 - perłowy, blady róż
#127 - metaliczne, czerwone wino

Przeważnie na moich paznokciach lakier trzyma się słabo, są krótkie i łamliwe. Ten lakier jednak tolerują dość dobrze :)

Zalety:
*konsystencja jest dość rzadka, dlatego unikamy wrażenia sztucznej, grubej warstwy na paznokciach, wygląda w miarę naturalnie
*w przypadku dwóch odcieni czerwieni, które posiadam wystarczą dwie warstwy lakieru, by uzyskać głębię koloru
*dość cienki pędzelek ułatwia nakładanie, a lakier nakłada się równomiernie, nie ma smug (z wyłączeniem bladej perły)
*trwałość na plus - u mnie trzyma się 2-3 dni, a to już jest sporo na moje paznokcie
*jeśli pojawią się odpryski, łatwo można je zamalować, \'zaklejone\' łatki nie odznaczają się
*niska cena
*jasny kolor zmywa się bardzo łatwo
*lakier ma odpowiedni połysk przez cały czas noszenia, wygląda świeżo i fajnie się błyszczy (w przypadku klasycznej czerwieni - świetny połysk, lakier przez cały czas wygląda jakby był przed momentem nałożony)
*szybko schnie - około 10 minut
*wydajny, wystarcza na bardzo długo
*ma długi termin przydatności, jeden z nich mam już ponad rok i nie stracił nic ze swoich właściwości

Wady:
*niestety w przypadku jasnego, perłowego różu na paznokciach zostają ogromne smugi, widać każde pociągnięcie pędzelkiem mimo nałożenia kilku warstw lakieru
*kolor różowej perły jest tylko w słoiczku - mimo nałożenia kilku warstw lakieru, kolor to tak naprawdę biała perła
*przez dość rzadką konsystencję łatwo pobrudzić sobie palce, okolice paznokcia podczas nakładania lakieru
*opakowanie lakieru wygląda dość tandetnie i bazarowo, napisy szybko się ścierają
*ciemne kolory ciężko się zmywa, rozmazują się i barwią skórę palców (a próbowałam bardzo różnych zmywaczy)

Neutralnie:
*dostępność - można kupić je tylko w Naturze, a tam niestety nie zawsze jest mi po drodze

Ogólnie rzecz biorąc, są to bardzo dobre lakiery za małe pieniądze. Warto zwrócić uwagę na ten produkt.

Moim faworytem jest klasyczna czerwień, której nie mogłoby zabraknąć w mojej kolekcji. Ciemnej, bordowej czerwieni używam najczęściej na eleganckie, wieczorne wyjścia, ponieważ na paznokciach prezentuje się bardzo dostojnie. Nie dla mnie jest jedynie ta perła, to lakier jakby z innego worka, w ogóle mi nie odpowiada.

Reasumując - polecam kolory ciemniejsze, co do jasnych nie jestem przekonana.

Dodaję kilka zdjęć trzech moich lakierów tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

daje radę

mam dwa kolorki nie wiem jakie nr ale jeden to taki perłowy kremowy, a drugi jak by brąz ze złotymi drobinkami

kolory którymi nie da się pokryć paznokcieć żeby nie było prześwitów
no niestety po jednej warstwie są smugi
ale kolorki ładne delikatne
dość długo się utrzymuje i nie odpryskuje raczej tylko ściera. jak na tą cenę dobry :)

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

jest ok

Nie pamiętam numeru kolorku który posiadałam, w każdym razie był to brudny, ciemniejszy róż.

+ cena
+ wydajność
+ lejąca konsystencja
+ nie odpryskuje nawet do 4-5 dni, a dla mnie to dużo
+ dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa
+ szybko schnie
+ poręczny pędzelek

- dla mnie zbyt mało "ciekawe" kolory
- dość szybko zgęstniał i nadawał się wtedy do kosza (po około 4-5 miesiącach)

Jeśli wynajdę znów jakiś ciekawy kolorek to na pewno kupię.
Dobry lakier w niskiej cenie... Polecam!!

Używam tego produktu od: około 5 miesiący
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa jednej buteleczki

Super

Mam dwa kolorki, jasny róż i jasna czerwień.
Troche przeszkadza mi "brokat" ale nie są to jakieś nachalne drobinki.
+cena , zapłaciłam w naturze 4,99
+ trwałość, na stopach trzyma mi sie nawet dwa tygodnie
+na dloniach trzyma sie około po czym zaczera się (uwaga!) ścierać na koncówkach, lecz nie odpryskuje czy sie kruszy płatami
+ fajny pędzelek, troche mały, ale dobrze rozprowadza lakier na płytce paznokcia
+ dwie warstwy pokrywają odpowiednio
+ nie robi zacieków
+ super szybko schnie, nie ma z nim żadnych problemów
+ wydajne

Daje tylko 4 gwiazdki, bo kolory nie są jakoś specjalnie nowoczesne i przebojowe.

Ilość zużytych opakowań: nie zuzylam jeszcze zadnego do konca

Za taką cenę - dobry.

Mam 3 lakiery z tej serii - bordową perłę, wino i czekoladkę. ;) Jak dla mnie te lakiery za taką cenę są naprawdę dobre. U mnie na pazurach trzymają się 3-4 dni bez żadnego odprysku. Dopiero potem zaczynają się ścierać. Szybko schną, kolory bardzo intensywne, nie trzeba malować 2 razy, aczkolwiek ja i tak to robię - kolorek jest wtedy głębszy. Duża buteleczka, lakier dobrze się rozprowadza, niezły pędzelek.
Daję 4 gwiazdek, bo za 5 złotych nie kupicie lepszego lakieru, ale z drugiej strony mogłoby być więcej kolorów. ;))

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie.

i tak i nie

Po pierwsze - piękne kolory, połysk, dobry pędzelek. Paznokcie są już ładnie pokryte kolorem za pierwszym pomalowaniem.

ALE po jednym dniu użytkowania ;) już odpryskuje. Kolor piękny, trwałość słaba.

Ale za taką cenę ... ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo fajny lakier

Posiadam nr 130.

Jak dla mnie bardzo fajny lakier. Idealna konsystencja pozwala na rozprowadzenie bez smug i denerwowania się. Dosyć szybko wysycha i bardzo długo utrzymuje się na paznokciach. Bardzo się błyszczy (nie używam żadnych top coat\'ów lub innych tego typu rzeczy).

Za taką cenę i jakość skuszę się na kolejny kolor

Bardzo miłe zaskoczenie

Mogę śmiało powiedzieć, że te lakiery warto kupić. Wcześniej znałam firmę Sensique z innych produktów, które były takie sobie. Spodobały mi się kolory tych lakierów, więc postanowiłam przekonać się, czy będą dobre. I były! Mam kolory nr. 141 i nr. 125. Bardzo długo trzymają się na paznokciach. U mnie 6 dni, były minimalne odpryśnięcia, ale wybaczam mu to, bo i tak długo wytrzymał. 4,99 to nic za tak dobry lakier.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie (nr. 141 i nr. 125)