Eris, Pharmaceris N, Krem aktywnie nawilżający do skóry z problemami naczynkowymi

Używam od bardzo dawna i stwierdzam, że jest to najlepszy krem na dzień do cery naczynkowej. Świetnie się rozprowadza, łagodzi i koi cerę. Doskonale nadaje się pod makijaż (łatwo można rozprowadzić podkład). Nie podrażnia.

Zadna rewelacja

Mimo zapewnień producenta nie pomaga zmniejszyć zaczerwień i widocznych naczynek (nawet przy regularnym stosowaniu):nie:. Nie posiada filtrów UV, więc nie może być stosowany na dzień:(.Zapach nie koniecznie przyjemny. Jedynym plusem tego kremiku jest to, iz dobrze się wchłania i nawilża.

Aksamitny i skuteczny :)

Używam kremu w zmienionym już opakowaniu - śmiem przypuszczać że również w nieco ulepszonym składzie :D (mimo iż wcześniej nie używałam dokładnie tego kremu, używałam odżywczego - tamten wraz z opakowaniem zmienił skład (niestety moim zdaniem na mniej skuteczny...), stąd też moje przypuszczenie że ten również :P). Kremik pachnie nawet ładnie (w porównaniu do wcześniejszego doświadczenia z odżwyczym, który nawiasem mówiąc śmierdział - obecnie, po zmianie, również pachnie przyjemnie - lekko cytrynowo, świeżo), ślicznie wchłania się w skórę pozostawiając delikatniutki filmik, z pewnością nie nachalny i idealny pod makijaż. Fajnie nawilża, wygładza, koi cerę. Ale najważniejsze jest to, że po regularnym stosowaniu naczynka naprawdę bledną!!! :D :D :DMożna używać go zarówno na dzień, jak i na noc.Na marginesie dodam iż krem odżywczy jest tłusty, czy tam półtłusty, skutecznością nie dorównuje temu, lecz jest dobry na zimę :P

Bardzo dobry

Używam go dopiero 2 tygodnie, ale efekt jest naprawdę duży.Zaczerwienienia są znacznie mniejsze i "pajączki"też jakby mniej widoczne.Skóra w dotyku cud-miód.Zastanawiam się nad całą serią, ale poczekam jeszcze trochę bo efekt może okazać się chwilowy(co często zdarza mi się przy zmianie kosmetyku).

Makijaż Maybelline

słaby

Przede wszystkim trochę za mało nawilżający jak na potrzeby mojej skóry. Nie najlepiej się wchłania. Ale jest bardzo delikatny, nie powoduje podrażnień.

polecam

Całej serii PHARMACERIS N użwam od dawna - i polecam. Krem łagdzi, nawilża, odżywia i uspokaja twarz. Stosuję go na dzień pod makijaż - bardzo dobrze się wchłania. Jest niedrogi (ok. 20,- zł.)