Yves Rocher, Luminelle, Mascara séparateur (Tusz wydłużający)

Yves Rocher, Luminelle, Mascara séparateur (Tusz wydłużający)

Mascara z nowej serii Yves Rocher - Luminelle wydłuża i separuje rzesy, nie sklejając ich. Jest dostępna w kilku kolorach m.in. czarnym, granatowym i brązowym. Długa szczoteczka ułatwia aplikację. Tusz nie rozmazuje się.

Cena: 27 zł / 10 ml

Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu. Ładnie wydłużą,poczernia i przede wszystkim nie skleja! Przy dolnych rzęsach nie robi takich pajączyk nóżek tylko normalne ładnie podkreślone rzęsy:) Nie kruszy się, łatwo się zmywa. Jak najbardziej polecam;)

naturalny efekt

Bardzo lubię ten tusz, z racji tego, że daje naturalny efekt. Wydłuża i nie skleja rzęs. Miałam wersję brązową. Nie rozmazuje się ani nie kruszy, a przy demakijażu bardzo ładnie schodzi. Wygodne opakowanie i fajna szczoteczka. Starcza na długo i nie starzeje się szybko. Zapach neutralny. Niestety nigdzie już go nie mogę znaleźć

Śreeedniaczek

Właściwie to go nie kupiłam z własnej woli, tylko zostałam przymuszona przez wyjątkowo przedsiębiorczą ekspedientkę. Miał mieć tyleee zalet! Ale moim zdaniem, to nie ma w nim nic ciekawego. Ani nie wydłuża, ani nie pogrubia, nawet kolor jest jakiś taki mało intensywny. Mało wydajny. Jedynym plusem jest to, że faktycznie nie czuć go, jak się użyje

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie

WŁOSY lokówka

dotrzymane obietnice

Tak jak obiecuje producent rzesy sa ladnie wydluzone i oddzielone. Tusz nie rozmazuje sie i nie tworzy grudek. Efekt jest naturalny, czyli tak jak lubie. Rzesy nie sa sztywne jak po innych tuszach. Nie czuc go na rzesach :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

naturalny efekt

Spokojnie mogę dać 4 gwiazdki. Tusz rzeczywiście separuje rzęsy, daje bardzo bardzo naturalny efekt, właściwie tylko kolor, nie pogrubia, nie wydłuża. Bardzo go lubię, również za kształt buteleczki i wygodną szczoteczkę. Do tego wydajny - miałam go przez blisko rok, używałam codziennie i nic niedobrego się z nim nie działo - nie wyciekał z buteleczki i nie zasychał. Nie robił też pandy na oczach ani kserówek. Po prostu dobry.

Używam tego produktu od: blisko rok

mój tusz:)

Daje bardzo naturalny efekt, a o to mi właśnie chodzi. Rzeczywiście roizdziela rzęsy, delikatnie je wydłuża i podkreśla. Ne daje teatralnego efektu, to tusz 'na co dzień'. Naprawde warto go mieć w swojej kosmetyczce. I do tego nie jest drogi. :) Naprawde polecam.

Używam tego produktu od:roku

jest ok

Nie przepadam za kolorówką Yves Rocher a ten tusz został wciśnięty przez sprzedawczynię mojej mamie, mama dała go mnie. I bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zgodnie z obietnicą producenta rozdziela rzęsy i delikatnie je pogrubia i wydłuża. Mam go już prawie rok (nie maluję codziennie rzęs) a nadal jest jak nowy. To ważne dla osób, które, tak jak ja, nie zużywaja dużo tuszu i przez to muszą nieraz wyrzucać niewykorzystane maskary. Nie rozmazuje się. Lubię go i napewno jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od:rok

klapa

wyrzuciłam ten tysz kilka dni temu z wielką ulgą gdy kupiłam inny
tusz długo wysycha,jest mało trwały, robią się grudki,rozmazuje się - wygląda to potem jakby się miało podbite oczy
dałam **bo faktycznie nie skleja i rozdziela rzęsy
efekt mascary był praiwe niewidoczny, zato podkówki zauważyli wszycy dookoła i pytali co mi się stało

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

tak jak lubie ;)

Ten tusz jest na prawdę godny polecenia. Podchodziłam do niego dosyć sceptycznie, tak zresztą jak do całej serii "Luminelle" ale w tym wypadku jak najbardziej się pozytywnie rozczarowałam:).

Delikatny, dziewczęcy, nie skleja rzęs (czego szczególnie niecierpię!), tylko delikatnie podkreśla ich urodę i naturalne piękno. Rzeczywiście rozdziela rzęsy i to prawie jedna od drugiej;). Świetny do codziennego makijażu jak i na wieczór (dwie warstwy).

Nie osypuje się, nie tworzy efektu "pandy" - po prostu fajny. Niestety wąska gama kolorystyczna (czarny już mi się znudził; a gdzie szarości i granaty?). No i fajnie by było jak by był wodoodporny.

Właśnie zważywszy na tą wąską gamę kolorystyczną będe poszukiwać jakiegoś fajnego tuszu w ciekawych odcieniach, a jak zatęsknie za czernią i nie znajdę nic lepszego to zapewne do niego powrócę;).

ilość zużytych opakowań: 1

całkiem, całkiem:)

Dla mnie doskonały, nie osypuje się i nie skleja rzęs, bardzo delikatny, jeden z bardzo niewielu tuszy, ktore nie robią mi podkówek pod i nad oczami. Całkiem trwały.

Spełnia swoje zadanie

Robi dokładnie to, co ma robić - rozdziela rzęsy. Doskonały do naturalnego, dziewczęcego, codziennego makijażu. Dla tych, które chcą usłyszeć - jakie masz piękne oczy, a nie - jaki masz ładny makijaż. Ładnie podkręca rzęsy, mogę nim też wytuszować dolne rzęsy (z natury dość długie). Przy innych maskarach fundowałam sobie podkówki pod oczami. Mój egzemplarz się nie kruszy, jest trwały. Po 6 miesiącach użytkowania nie stracił swoich właściwości. Wymienię go zapewne tylko ze względu na higienę oczu. Dla soczewkowców też się nadaje. Amatorki makijażu teatralnego zapewne będą zawiedzione, ale mi odpowiada. Używam ładnego odcienia brązu. W promocji warto go kupić.

NATURALNY EFEKT :)

Tusz ten dostałam od siostry i muszę powiedzieć, że jestem nim mile zaskoczona.:) Nadaje rzęsom ładny, głęboki kolor (mam wersję Black), wydłuża je, dodaje nieco objętości, po użyciu zalotki rzęsy utrzymują podkręcenie...;) Tusz jest wydajny, nie zasycha w opakowaniu, nie skleja rzęs, nadaje im sprężystość i połysk. Kosmetyk daje naturalny efekt, doskonały dla młodych dziewcząt na co dzień.:) Co ważne, tusz nie osypuje się i jest do tej pory jedynym, po użyciu którego nie muszę rozczesywać rzęs...choć i przy nim, czasem mi się to zdarza...jednak to już chyba bardziej kwestia przyzwyczajenia, niż konieczności...;) Co prawda będę szukać jeszcze swojego idealnego tuszu, ale ten mogę z czystym sumieniem polecić...;)