Prismagic Lip Gloss Wand

Prismagic Lip Gloss Wand

A co to ma być?

Temu błyszczykowi mówię zdecydowane nie. Mam kolor różowy, na ustach wygląda na bezbarwny. Ta zmiana koloru jest badzo słaba, wygląda to tak jakkby ktoś wlał odrobinkę benzyny do szklanki z wodą, coś się tam mieni, ale w zasadzie trzeba się dobrze przypatrzeć, a by coś wogóle zobaczyć.
Mały, drogi, cieżko utrafić w wykręcaną ilość, znika szybciej niż się go nakłada. Wyjątkowo nieudany produkt Revlonu - odradzam.

szybko znika

Posiadam odcień 01 - magic wand. Fajnie wygląda na ustach, jest delikatny, daje ładny efekt mokrych ust. Żeby jednak ten efekt utrzymac trzeba się co chwila poprawiać bo znika w ekspresowym tempie a jest go bardzo malutko... Kończy sie błyskawicznie. Jakieś tam refleksy są ale bardziej widoczne jak błyszczyk jest w opakowaniu niż na ustach. Sposob jego aplikacji jest niewygodny raz wyjdzie go za dużo raz za mało. Nie polecam.

ilość zużytych opakowań: 1

Niestety - nie polecam

Udało mi się zdobyc ten błyszczyk dzięki Tagrowisku na Wizażu. Wcześniej widziałam go na Allegro, ale jakoś nie mogłam się zdecydowac na zakup. W końcu sie go doczekałam z wielkim upragnieniem ;). Musze przyznać, że oczekwiałam naprawdę bardzo dobrego błyszczyka, który spełni moje oczekwiania. CHyba sobie za dużo nawyobrażałam ;) Okazało się, że błyszczyk jest po prostu kiepski, słaby. Na popracie tego co napisałam, wymienie moim zdaniem, jego główne wady, które powodują, że błyszczyk nie może być idealny!
Te błyszczyki nie mają drobinek. Oceniam kolor Magic Wand - różowy.
I tak na minus zaliczam mu:
Prismagics ma lejkowatą, rzadką konsystencję, przez co słabo trzyma się ust. O ile w ogóle się ich trzyma dłużej jak 20 min. :). Wylewa się poza kontury ust.
Mała pojemność (1.48 ml) i szybkie zużywanie się błyszczyka spowodowało, że nie mam go już z połowe,
a używam go od kilku dni. Wymaga notorycznych poprawek jeśli go chcemy mieć cały czas na ustkach.
KOMPLETNIE nie ma mowy o żadnych refleksach na ustach, zmianie barwy itp.! Błyszczyk jest po prostu zupełnie przeźroczysty, a jego obiecywana zmiana barw na ustach jest bajką i bzdurą.
NIe wiem też co to za konstruktor wymyślił opakowanie??? Aplikowanie tego cacka wiąże się z kręceniem nasadki, bo błyszczyk jest w formie mazaka z pedzelkiem. Raz sie wykręci za dużo, drugi raz trochę za mało. MNie jest ciężko trafić ile to niby razy mam kręcić tą skuwką, aby wydostać odp. ilość :sarcastic:
Smak - niby nie posiada, ale zapach sztuczny chemiczny, metalowy. MNie trochę cuchnie pod nosem.
Nie wiem ile będzie kosztował w sklepie (kupiłam okazyjnie), ale załóżmy, że więcej niż 25,oo zł, to wiem ze załowałabym nawet tej kwoty na niego, bo nie jest wart nawet 25,oo zł.

Na plus moge zaliczyć to, że ten pędzlek jest dość przyjemny. No i takim dodatkiem niech będzie jeszcze to, że przez ten krótki czas na ustach wygląda ładnie, kryształowo nabłyszcza usta.
Reasumując Prismagics wygląda lepiej na zdjęciach, niż w rzeczywistości, że o praktyce nie wspomnę.

Zostawiam 2 naciągane * *, na więcej nie ma szans.

Ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego i OSTATNIEGO mazaka.