Festival Color, Szampon koloryzujący

Festival Color, Szampon koloryzujący

Bardzo dobry, delikatny szampon koloryzujący,z dużym wybore kolorków, w opakowaniu ułatwiającym aplikację. To jedyny szampon, który mnie nie szczypie w skórę głowy podczas nakładania, na dodatek ładnie pachnie, a włosy są miękkie, puszyste. To też jedyna firma, która ma kolorek czarny bez żadnych niebieskich, czy fioletowych połysków, dlatego wychodzi bardzo naturalny kolor. Polecam.

nie dla mnie

Nie dla mnei z bardzo prostego powodu :wywołał u mnie objawy uczuleniowe,mimo że nie farba to a szampon.Wprawdzie rzecz miała miejsce ze 3 lata temu,ale błędu kupna nie ponowiłam i nie zamierzam.Kolor był całkiem ladny,jakiś tam brąz,nawet dość długo się utrzymał na włosachale co z tego,tej swędzącej skóry głowy mu nie zapomnę.

Używam tego produktu od:3 lata temu

4 -

Po wypróbowaniu palette i welli przyszedł czas na polska firmę.
Był to strzał w dziesiątkę.
Kolor wyszedł jak na zdjęciu, długo sie utrzymuje. Włosy są pełne blasku.

13.04.2008 Kupiłam kolejny kartonik farby i niestety ale się zwiodłam. Odejmuję dwie gwiazdki. Kupiłam ten sam kolor co wcześniej i niestety wyszedł beznadziejny. Jaśniejszy i jakiś taki mdły.

cena adekwatna do jakości

Użyłam szamponu w kolorze czerwieni, wyszedł w sumie dokładnie taki, jak na opakowaniu (na naturalnym kolorze ciemny blond). Intensywna czerwień wyblakła po kilku myciach, a po dwóch- trzech tygodniach aż do dzisiaj (a farbowałam ok. 4 miesięcy temu) został po prostu rudy.

Kolor NIE SPIERA SIĘ DO KOŃCA! - Ja niestety spodziewałam się, że zejdzie ;)

Moich włosów nie zniszczył.

Zakładając, że ktoś chce stale farbować włosy - nie polecam. Cena jest co prawda niska ale kolor się b szybko spiera (ale nie schodzi). Używam tego produktu od:4 miesięcy

depilacja opóźnianie porostu włosów

uwielbaim

Wlasnie zuzylam czwarte opakowanie. Najpierw mialam piekna czerwien, ktora na moich ciemnych wlosach wyszla rowniez ciemniej, ale kolor byl intensywny, a wlosy blyszczace. Potem braz na wyplowialy w lecie kolor. Ostatnio kupilam blond z nadzieja, ze jakos wyzloci mi wyzarte rozjasniaczek pasemka (chlip), ale niestety nie bylo po blondzie zadnego efektu. A dzis znudzona pasemkami kupilam inny odcien brazu i znowu cudo mmm. Nie wiem, czy to zasluga faby czy odzywki, ale mam cudowne wlosy po zastosowanie Joanny - sa proste, gladkie, miekkie, sypkie. Kolor stopniowo blaknie, ale nigd do konca sie nie spiera. Szampon jest bardzo tani. Brakuje mi odcieni ciemny blond.jasny braz.

Używam tego produktu od: ponad rok

Super kolor :)

Kupiłam ten szampon koloryzujący, gdyż wella i palatte nie spełniły swojej roli. Ciągle kolory wychodziły za ciemne.
Postanowiłam kupić szampon koloryzujący z Joanny i... efekt był dla mnie fantastyczny!!
Kolor, który mi wyszedł (czekoladowa pokusa) wyglądał tak samo jak ten ze zdjęcia :)
Kupiłam także szampon korzenny brąz i również spełnił swoje zadnie!!
Dodam, że teraz zmieniło sie opakowanie produktu cena tego cuda to 6 - 7 zł.

nie polecm

Uzylam go po farbowaniu loreal casting dlatego pewnie tak sie rozczarowalam.Myslalam ze joanna to dobra firma ale teraz wole kupic drozszy casting niz tania polska joanne.Fakt ze nie niszczy wlosow az tak jak farba bo nie ma amoniaku, jednak wlosy i tak sa twarde i szorstkie.W koncu zawiera az 6% wody utlenionej!

ilość zużytych opakowań: ...1

super, ale szybko blaknie

Uzywam tylko jednego koloru-132. Kolor niesamowity-dla moich włosów z czarnymi pasemkami ten kolorek burgundu- jakby stworzony dla mnie. Nie zauważyłam zadnych efektów ubocznych po częstym stosowaniu tego szamponu (moja fryzjerka również). Włosy są błyszczące i miękkie.. a ze końcówki suche? Tak sie dzieje po prostu po kazdym farbowaniu obojetnie czym.
Jedynym minusem jaki znalazłam to, to że strasznie szybko się zmywa, ja myję włosy co 2 dzień, więc kolor blaknie już po 2 tygodniach:(
Denerwuje mnie też długie czekanie zanim włosy nabiorą koloru podczas farbowania (30-40 min).
Ale za to cena jest śmieszna... ponad 6 zł;)

Używam tego kosmetyku od roku
ilość zużytych opakowań: dużo

HMMMM

Kupiłam raz kolor czekoladowy brąz, włosy były prześliczne, miękkie, pachnące... rewelacyjne... nie wiem jakby to bylo z innymi kolorami, ale pewnie jeszcze kiedys go kupię ;)

Ku przestrodze!!!!

Nigdy więcej takiego koszmaru, który trwał dwa lata! Tyle bowiem czasu musiałam cierpliwie odczekać, by odrosły zdrowe, moje włosy po zastosowaniu tegoż szamponu. Nie pomogły regeneracje, maseczki, balsamki, oliwki...słowem cudeńka, za pomocą których czupryna odzyskuje witalność i złudzenie zdrowia. Dzięki takim wynalazkom jak w/w, zaczynamy cenić sprawdzone marki i stopować się w pogoni za nowościami; w moim przypadku nauka z tego traumatycznego zdarzenia nie poszła w las, ale jakim kosztem- by jakoś wyglądać, moje piękne, lśniące niegdyś, czarne włosy drastycznie skróciłam- wyłam z bólu i cięłam. Wierzcie mi, najgorszemu wrogowi nie życzyłabym podobnej męki. Ilość zużytych opakowań: dwa na jedną aplikację długich włosów.

kiepski

kiedy wypróbowałam pierwszy raz można powiedzieć,że wyszedł mi całkiem przyzwoity kolor(jeden z czerwieni).jednak przy każdej następnej próbie spotkało mnie już tylko rozczarowanie.nie kupię już nigdy więcej!

Warto wypróbować

Ja używam koloru czarnego i jestem zadowolona. Włosy ładnie wyglądają i są błyszczące.Nie wysusza ich. Kolor dość długo się nie zmywa.Nakładanie szamponu nie stanowi żadnego problemu gdyż ma wygodny aplikator.