Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

używam jej od dobrych kilku lat

Ta farba bardzo często gości na moich włosach. Jest tania, trwała - szczególnie ciemne odcienie. Zużyłam kilkanaście opakowań, różne odcienie - czerni oraz brązów natomiast moja mama -blondy. Farba w porównaniu do innych drogerynych farb zachowuje się podobnie ale nie mam po niej tak bardzo zniszczonych włosów. Wracam do niej często. Kolor nie płowieje szybko, utrzymuje się na włosach, włosy są błyszczące. Serdecznie każdemu polecam

Ok.

Farba nie niszczy włosów.Kolor po ufarbowaniu jest równomierny,włosy są lśniące.Farba nie spływa,podczas koloryzacji.Wystarcza na długie włosy.Paleta kolorów jest obszerna.Jednak kolor farby dość szybko się wypłukuje,nie jest za bardzo trwały.

Słabo

Farba nie pokryła równomiernie włosów, aktualnie jestem po drugim myciu, a kolor już praktycznie zszedł, z czego się ciesze, bo włosy przez nierównomierne pokrycie wyglądały paskudnie. Plusami jest cena i ładny odcień na niektórych pasmach włosów.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie kryje równomiernie, nie radzi sobie z siwymi włosami

Niestety jestem niezadowolona z ekeftu koloryzacji - mówię o chłodnym brązie, czyli odcieniu 237. Farba na każdej długości włosów dała zupełnie inny odcień, a odrost, który naturalnie był dość ciemny, rozjaśniła(!!!) i "zrudziła". W ogóle nie pokryła siwych włosów, jak dla mnei totalny niewypał.

Naprawdę dobra farba

Przez lata z naturii próbowałam wielu kolorów, kasztanowych, rudych, ale "słodkie cappuchino" to najpiękniejszy kolor jaki miałam na włosach, moja fryzjerka nie umiała uwierzyć, że ich kolor to dzieło farby z drogerii za 6zł nałożonej samodzielnie w domu :)
Kolor wychodzi równomierny, włosy po farbie nie niszczą się, nie stają się matowe, farba nie ściera się i nie wypłukuje, nie blaknie z czasem.
Nie mam pojęcia jak zachowuje się przy siwych włosach bo jeszcze ich na szczęście nie mam ;)
Jedyny minusik za brak odżywki, no ale przy takiej cenie nie można mieć wszystkiego :)
Kiedy farbujemy się w domu nie potrzeba nam nic więcej, jest to świetne rozwiązanie dla posiadaczek dużej ilości włosów - kupno dwóch czy trzech opakowań nie zrujnuje naszego budżetu a zdecydowanie spełni nasze oczekiwania :)

Fajna farba w dobrej cenie.

Lubię te farby we względu na ich niską cenę. Mam gęste, grube włosy, ciężkie do farbowania długość do "cycka" więc trochę opakowań schodzi żeby wszystko dobrze pokryć dlatego farby z Joanny sa dla mnie idealne pod względem ceny.
Jednak i jakościowo też się sprawdzają, nie palą mi włosów, nie szczypią w głowę, dobrze kryją. Niestety szybko się wypłukują ale to już urok moich włosów i wszystkie tak szybko niby trwałe farby schodzą.

237 chłodny brąz

Od zawsze farbowałam włosy na ciemne zimne brązy, w momencie gdy pojawiły mi się złote refleksy zafarbowałam tą farbą i pomimo kilku niedociągnięć "wysp' przez niedociągnięte pasemka efekt mi się podobał. Wyszedł trochę czarno na początku ale to się spłukało do brązu. I tak chodziłam przez około pół roku i dalej był dość intensywny kolor. Ale pojawiły się odrosty więc postanowiłam że odświeżę kolor na całej długości wraz z odrostami. Odrost był w kolorze takiego siwego średniego brązu. Farbę nałożyłam i trzymałam jak zawsze, po wysuszeniu okazało się że odrost jest rudawy i uwaga jaśniejszy niż wcześniej!!! reszta włosów wyszła z dziwnym rudawym blaskiem, tak jakby ta farba zamiast zadziałać zrobiła mi dziwne dodatkowe plamy i odkryła jakieś rudości spod spodu. Więcej nie wrócę do tej farby pomimo tego że wcześniej poleciłabym każdemu. Teraz przerzucam sie na farby fryzjerskie, droższe niewiele a kolor można lepiej dobrać i przewidzieć skutek koloryzacji.

Naprawde polecam

Opisuje kolory: 212 Szlachetna perla i 213 Srebrny pyl.
Uzywam mieszanki powyzszych odcieni w proporcji 1:1.
Farby te polecila mi kiedys sprzedawczyni w drogerii, bo akurat mieli na nie promocje. Wybralam powyzsze odcienie. Po ufarbowaniu wlosow bylam naprawde mile zaskoczona tym, ze tak tania, "sklepowa farba" jest w stanie dac taki rezultat. Od tamtej pory minelo juz ladnych pare lat, a ja nadal wracam do Joasi, bo tylko ona jest w stanie dac mi wymarzony kolor. Kiedy jestem w Polsce, robie sobie zawsze odpowiedni zapas tych odcieni.
Zalety:
+ idealnie pokrywa siwe wlosy,
+ nie niszczy wlosow,
+ nie wysusza wlosow ani skory glowy,
+ nie szczypie w skore,
+ jest naprawde trwala,
+ pielegnuje i wzmacnia wlosy w trakcie farbowania,
+ wlosy po farbowaniu sa lsniace i dobrze sie ukladaja,
+ kolor nie jest "plaski",
+ niska cena za naprawde dobry produkt.

Wady: brak

Ok

Farba jest w miarę dobra, zawsze byłam zadowolona z niej, ładnie kryje, i kolor jest trwały. Przy dłuższym trzymaniu na włosach zaczyna piec skóra. Ale i tak polecam.

Jestem zadowolona

Oceniam orzechowy brąz.
Farbuje od ponad dwóch lat więc sporo opakowań zużyłam. Farba nie zmywa się i nie splukuje jak szamponetki. Skóra głowy nie swędzi trzymam 30 min. Niema siana na głowie, zawsze dodaje kilka kropel olejku arganowego. Uzyskuje dzięki temu większy połysk i nawilżenie. Bez problemu miesza się z inną farbą w moim przypadku to schwarzkopf brillance. Chodzi mi o odcień jaki w ten sposób uzyskuje, mam zielone oczy wydobywam ich kolor.

Jak dla mnie bardzo dobra farba, kolor trwały, nie zmywa się po tygodniu ani dwóch. Tania i świetna. Mnie nie zawiodła, jeśli chodzi o moje włosy i kolor.

Istna katastrofa

Zazwyczaj farbuję włosy u fryzjera, jednak tym razem postanowiłam przyoszczędzić i odświeżyć kolor jakąś tanią, drogeryjną farbą. Niestety nie wyszło mi to na dobre.

Mam włosy o długości za łopatki, zdrowe, w odcieniu średniego brązu. Kupiłam 2 opakowania Joanny w kolorze mleczna czekolada. Farby było dużo, spokojnie wystarczyło mi na pokrycie całych włosów. Jednak już po nałożeniu nie podobały mi się dwie rzeczy. Farba prawie wcale nie ciemniała na włosach, a ponadto zaczęła mnie swędzieć skóra głowy, co nigdy mi się nie zdarzało, ani przy farbach drogeryjnych, ani profesjonalnych.

Joannę trzymałam na włosach dość długo, bo miałam wrażenie, że kolor nie do końca chwyta moje włosy. Po zmyciu okazało się, że miałam rację. Na długości kolor był delikatnie odświeżony, jednak farba kompletnie nie pokryła mi odrostów. We włosach wybijał się mocno czerwonawy, a w silnym oświetleniu nawet rudy pigment. Wyglądało to źle, bardzo źle.

Kolejnego dnia po prostu pokryłam włosy inną, sprawdzoną już farbą. Na szczęście udało mi się wyrównać kolor odrostu i zniwelować okropne, rudawe refleksy. Moje włosy jeszcze nigdy nie przeżyły aż dwóch farbowań a w ciągu doby. Jakimś cudem nie zauważyłam, żeby odbiło się to na ich kondycji.

To była pierwsza tak bardzo nieudana koloryzacja odkąd farbuję włosy, czyli od prawie 3 lat. Joanno, nigdy więcej!