Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Świetna!

Użyłam koloru zimny blond aby uratować moje włosy po rozjaśnieniu.
Miałam żółtko na głowie.
Trzymałam farbę na włosach 25 zminut po tym czasie zmyłam produkt, wysuszyłam włosy i otrzymałam PRZEPIĘKNY chłodny odcień jasnego - ale nie bez przesady - blondu ! :)
Z ręką na sercu polecam tą farbę.

Całkiem w porządku

Farba ta była jedną z pierwszych, która została przeze mnie kupiona. Kusiła przede wszystkim ceną. Niecałe 6zł to cena, którą warto było zapłacić. Mocno kryje ale i ma mocno nieprzyjemny zapach ( w sumie czego oczekiwać od farby do włosów.) Po kilku latach farbowania włosów często do niej wracam. Miałam już wiele odcieni z tej serii. Nie jest moim faworytem ale i nie jest całkiem najgorsza.

Jest OK

Pamiętam tą farbę kiedy postanowiłam pierwszy raz farbować włosy. Zawsze dobrze kryła ,jest łatwa w aplikacjii i nie uczula. Jednak troche przesuszała włosy,nie wiem czy skład jest lepszy bo może coś się zmienilo,jest wydajna i starcza na średnią długość włosów, jednak bardzo dobrze ją wspominam.

Dobry

Kupiłam pierwszy raz tę farbę pod wpływem desperacji po nieudanym zabiegu rozjaśniania ,niestety w naszym kiosku była tylko taka .I powiem tak krzywdy mi w żaden sposób nie zrobiła nie podrażniła i nie uczuliła a byłam po zabiegu rozjaśniania.O dziwo pięknie wyrównała kolor włosów dodała im intensywnego odcienia i nawet nie wysuszyła specjalnie włosów .Kosztuje 5 złotych a więc śmieszne pieniądze,bałam się że produkt za taką cenę morze być gorszej jakości ale myliłam się .Jeszcze kilka razy po tym zabiegu jej użyłam i jestem bardzo zadowolona.Jednak intensywny kolor nie utrzymuje się na włosach długo po około 2 tygodniach kolor blaknie .

Ta farba mnie nie zachwyciła

Produktów firmy Joanna używam od wielu lat ze zmiennym szczęściem.
Oprócz peelingów i produktów do stylizacji włosów najczęściej stosowanymi przeze mnie produktami tej marki są farby do włosów.
Miałam okazję używać farb z kilku serii Joanny między innymi również i tej, która w ofercie marki jest od wielu wielu lat.

Obecnie w gamie farb Naturia Color inspirowanej kolorami natury znajdziemy 24 odcienie o różnej barwie i nasyceniu koloru.
Mamy tu do wyboru między innymi:
- ciepłe i zimne blondy jak np. gołębi popiel, złoty piasek i srebrny pył
- odcienie rude jak płomienną iskrę i jesienny liść
- kuszące brązy - dziki kasztan, mleczna czekolada, palona kawa
- ponętne czerwienie - czerwona porzeczka dojrzała wiśnia
- odcienie burgundu i fioletu - głęboki burgund, śliwkowa oberżyna, leśna jagoda
- czarny bez

Kolory są niezwykle kuszące i przyciągające uwagę - przynajmniej na opakowaniu bo rzeczywistość jest niestety inna
Producent obiecuje głęboki i soczysty kolor, długotrwały efekt i perfekcyjne pokrycie siwych włosów. A także wyjątkową pielęgnację podczas farbowania ze względu na zawartość ekstraktu z brzoskwini i protein mlecznych.

Osobiście używałam trzech odcieni tej farby - czekoladowego brązu, burgundu i bakłażana. Odcienie jak to zwykle bywa w przypadku farb drogeryjnych wychodzą dużo ciemniejsze niż na opakowaniu. W dodatku wszystkie wypłukują się w ekspresowym tempie, a włosy po farbowaniu nie zachwycają kondycją - są przesuszone i sianowate.
Do tego wszystkiego farba bardzo podrażnia skórę głowy, która na przemian swędzi i piecze. Dobroczynnego działania ekstraktu z brzoskwini i mlecznych protein też się nie dopatrzyłam.
Po dwóch, trzech tygodniach od farbowania na włosach pozostaje bardzo nieciekawy efekt farbowania - sprany i wypłukany kolor.
Zdarza się również, że po farbowaniu uzyskujemy odcień bardzo odbiegający kolorystycznie od zamierzonego.
Produkt zupełnie mnie nie zachwycił i to w żadnym stosowanym wariancie kolorystycznym i nie chciałabym wracać do niego już nigdy więcej

Niestety nie dla mnie

Używałam tej farby jako pierwsze do koloryzacji moich włosów i niestety z przykrością muszę powiedzieć że farba mnie uczuliła głowa swędziała okropnie porobiły mi się rany na głowie do tego kolor zmywał się z każdym umyciem głowy. Nie mówię że każdy tak musi mieć to jest wyłącznie mój przypadek i moja ocena . Plus to niska cena i duża paleta kolorów każdy znajdzie coś dla siebie

Nie kupiłabym ponownie

Kilka lat temu kupiłam farbę tej firmy i nie zrobiłabym tego ponownie. Kupiłam odcień delikatny jaśniutki rudy a wyszłam z włosami czerwonymi kompletnie inne kolory wychodzą niż te na opakowaniu nigdy więcej.

Moc koloru

Niska cena i wysoka jakość idą ze sobą w parze. Początkowo używałam rudej farby, po zmianie koloru odcieniu czarny bez. W obydwóch przypadkach byłam zadowolona z trwałości koloru oraz tego, że farba od razu zmywała się ze skóry po koloryzacji. Dodatkowo farba nie obciążała włosów - za co wielki plus.

Bubel

Farbowałam odcieniem orzechowy brąz. Farba kładziona na sprany jasny brąz. Efekt? Odrost zafarbowany na rudo-czerwono, wtf? Reszta przyciemniona z rudą poświatą. W trakcie trzymania mieszanki na włosach swędziała mnie skóra głowy. Zauważyłam też wzmożone wypadanie włosów i ich przesuszenie.

Dobra farba za dobrą cenę

Jak w tytule. Dobra farba, która moich włosów nie wysusza i zawsze po koloryzacji wydają mi się ładniejsze ;) Jest stosunkowo tania, a nie krzywdzi włosów ani ich nie przesusza. Farbowanie jest proste, nie śmierdzi jakoś wyjątkowo nieprzyjemnie, odżywka za to ładnie pachnie. Nadaje ładny kolor i połysk. Polecam.

bardzo dobra

Powróciłam do tej farby po bardzo długim czasie i w sumie nie wiem, dlaczego od niej odeszłam :(. Jest to bardzo fajna farba, często dostępna w cenie ok 5 zł, co dla mnie jest bardzo dużym plusem (farbuje włosy regularnie raz na miesiąc). Uwielbiam odcień palonej kawy... mój ulubiony. Łatwa w aplikacji, nie zmywa się zbyt szybko (myję włosy codziennie) co miało miejsce w przypadku zdecydowanie droższych produktów. Zapach nie jest przyjemny, ale coś kosztem czegoś. Jestem bardzo zadowolona.

Dobra farba!

Moje włosy maja łatwość nabierania koloru a potem oddają ten kolor. Nie wiem jak miałabym to lepiej sformułować. Ta farba jest dobre, nie wysusza i nie niszczy włosów. Bardzo łatwo się ją nakłada i co najważniejsze jest taka lekka. Nie miałam takiego odczucia przy innych farbach. Ja nigdy nie chciałam drastycznie zmienić koloru włosów a raczej go pogłębić i ta farba była cudem. Jedynym minusem jaki zauważyłam to to, że z czasem schodzi? Przynajmniej na moich włosach ale ja mam do tego tendencję. Byłam bardzo zadowolona, nie dość że dobrałam kolor nie wyróżniający się od moich naturalnych to jeszcze nadawał im miękkość i blask! Cudo!