Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Dobry dla początkujących

To farba dobra dla tych co pierwszy raz chcą zafarbować swoje włosy. Nie podrażnia,nie uczula,jest dużo odcieni do wyboru,szybko się farbuje włosy tą farbą,łatwo jest zmyć ją ze skóry. Ja nie wrócę już do nich ale miło je wspominam.

Kolor złoty piasek i

Mam piętnaście lat i postanowiłam zmienić swój kolor włosów. Stan moich kosmyków był wręcz nienaganny. Nie wypadały, były zdowe i silne, aż do czasu, kiedy postanowiłam nałożyć na nie kolor. Nie chodzi o to, że farba doszczętnie zniszczyła je, chociaż zauważyłam, że trochę są osłabione i wypadają. Jednak nie tak bardzo i na razie nie będę łysa. Nie przeszkadza mi to, ponieważ tak działa większość farb.
Barwa mojej czupryny była ciemna. Taki ciemny brąz. Nałożyłam na nie dwa opakowania tej farby i trzymałam ok 50-ciu minut. Od ciemnego brązu kolor przeszedł do ciemnego blondu, tak o 2-3 tony w dół. Kolor ten zawdzięczam utleniaczowi 6%.
Moim zdaniem, farba jest dobra. Za dwa opakowania zapłaciłam ok 13 złotych. Działa jak większość farb. Moich włosów nie przesuszyła, jedynie troszkę wypadają.

Fajne wspomnienia!

Używałam tej farby na początku przygody z farbowaniem włosów i byłam z niej bardzo zadowolona. Spełniała wszystkie moje oczekiwania. Bardzo ładnie farbowała włosy i długo utrzymywała wyrazisty kolor. Nie niszczyła włosów! Tak jak wspominałam na początku - używałam ją jakieś 7-8 lat temu. Miałam z niej kilka kolorów i każdy się sprawdził (Joanna posiadała bogatą gamę kolorów). Potem zmieniłam markę farby i nie wiem jak sprawdza się teraz ale słyszałam dużo niepochlebnych komentarzy na jej temat. Ja wiąże z nią fajne wspomnienia i byłam z niej bardzo zadowolona.

Większa obiętość włosów w 5 minut

Kiedyś tak, dziś już nie daje rady.

Kolor "PALONA KAWA". Kiedyś była to moja ulubiona farba, niestety od kiedy mam coraj więcej siwych włosów nie daje rady. Siwe odrosty farba koloryzuje na rudo. Reszta ładna, brązowa, odrosty rude - wygląda to fatalnie i już niestety to nie jest " moja farba". Plus za cenę, nie śmierdzi zbyt mocno, brak aplikatora, ale za tą cenę nie można zbyt wiele wymagać. Kolor w miarę trwały.

Fajna, szkoda, że bez odżywki.

Jedna z nielicznych farb, które kupuję nałogowo. Kolor trzyma się u mnie długo. Wolniej się spiera mimo czerwonych odcieni. Soczysta malina jest cudowna. Cena jest śmiesznie niska. Szkoda, że w opakowaniu nie ma odżywki :(

używałam i polecam

Używałam kilka razy odcienia 213- srebrny pył i byłam pozytywnie zaskoczona rezultatem- chłodny, bardzo jasny blond, bez żółtych odcieni, ale i bez niebieskich refleksów, dość częstych przy chłodnych blondach. Minusem dla mnie jest to, że farbę trzeba wymieszać w miseczce i nakładać pędzelkiem, czego osobiście nie lubię (ale może komuś innemu to pasuje). Przeszkadzał mi też brak odżywki oraz to, że na moje gęste sięgające do pasa włosy musiałam użyć aż trzy opakowania (nie jest więc to produkt mega wydajny). Niemniej pozytywy przeważają- farba ma bogaty wybór odcieni (każdy więc znajdzie coś dla siebie, ogromny plus za duży wybór blondów), nie niszczy włosów, dobrze pokrywa siwe pasma, a efekt kolorystyczny nie jest przykrym zaskoczeniem. Efekt udanej koloryzacji za niewielkie pieniążki murowany!

Dobra farba , za dobrą cenę

Bardzo dobra farba w bardzo niskiej cenie , naprawdę nie niszczy włosów, moja mama stosuje ją od lat i nie ma z nimi problemów, problem polega na tym, że jeżeli ktoś ma ogólnie włosy zniszczone koloryzacją innymi farbami to może mieć z nią problem i jakimś niekontrolowanym efektem ,który może być spowodowany interakcją jaka zajdzie na waszych włosach z połączenia dwóch róznych farb, wierność popłaca w takich przypadkach, oczywiście trzeba też włosy odpowiednio przygotować do koloryzacji: mycie, dobre oczyszczenie skóry głowy i włosów, podcięcie suchych końcówek czy np. użycie kwaśnego szamponu przed - efekt koloryzacji jest bardzo ładny, włosy są miękkie i lśniące. Koloryzacja siwych włosów jest dobra pod warunkiem odpowiedniego przygotowania włosów przed koloryzacją o czym mowa w powyższym zdaniu i nie ma wtedy problemu. Naprawdę warto kupić , szczerze polecam

Używa produktu od: próbka

Dziadostwo

kupiłam jako deskę ratunku nie było wyboru w sklepie
pomijam paskudny zapach
na szczęście nie uczuliła
ale brąz wyszedł jako czarny , płaski paskudny
a włosy wysuszone i sztywne ratowałam przez miesiąc
nigdy więcej

Bardzo fajna

Powiem tak. Jak za taką cenę to genialna. Było wiele droższych a gorszych. Co chwilkę kupuje i testuje jakieś nowości ale zawsze wracam do tej i nigdy mnie nie zawiedzie.

używam jej od dobrych kilku lat

Ta farba bardzo często gości na moich włosach. Jest tania, trwała - szczególnie ciemne odcienie. Zużyłam kilkanaście opakowań, różne odcienie - czerni oraz brązów natomiast moja mama -blondy. Farba w porównaniu do innych drogerynych farb zachowuje się podobnie ale nie mam po niej tak bardzo zniszczonych włosów. Wracam do niej często. Kolor nie płowieje szybko, utrzymuje się na włosach, włosy są błyszczące. Serdecznie każdemu polecam

Ok.

Farba nie niszczy włosów.Kolor po ufarbowaniu jest równomierny,włosy są lśniące.Farba nie spływa,podczas koloryzacji.Wystarcza na długie włosy.Paleta kolorów jest obszerna.Jednak kolor farby dość szybko się wypłukuje,nie jest za bardzo trwały.

Słabo

Farba nie pokryła równomiernie włosów, aktualnie jestem po drugim myciu, a kolor już praktycznie zszedł, z czego się ciesze, bo włosy przez nierównomierne pokrycie wyglądały paskudnie. Plusami jest cena i ładny odcień na niektórych pasmach włosów.