Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

Cena już od 5,02 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

Pierwszy i ostatni raz

Skąpstwo wzięło nade mną górę i zamiast u fryzjera powrócić z blondu do dawnego koloru, kupiłam dwa opakowania tej farby. Dobry deal, bo za kilkanaście złotych moje długie i w miarę gęste włosy były idealnie pokryte kolorem, bez prześwitów, równomiernie, farby starczyło w sam raz. To chyba jedyny plus, bo niestety to co wyszło na mojej głowie obok orzechowego brązu nawet nie leżało, kolor wyszedł ciemno-rudo-miedziany-niewiemcojeszczemożegoodzwierciedlić. W miarę szybko spłukał się do rudawego blondu, który jest jeszcze gorszy niż pierwotny efekt.
Włosy są strasznie suche, wręcz ich stan jest opłakany.
Brak pojemniczka do wykonania mieszanki i jakiejkolwiek odżywki też na minus, ale jednak cena swoje musi determinować ;) No i ma BARDZO INTENSYWNY zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274191].usefull || 0 }}% pomocna.

Gołębi popiel 214 - polecam!

Gorąco polecam!!!
Od bardzo długiego czasu chciałam mieć szare włosy. Żeby osiągnąć ten efekt musiałam rozjaśniać włosy 3 razy, aby zejść do bardzo jasnego blondu - wręcz platynowego. Trwało to długo, ponieważ nie chciałam bardzo zniszczyć włosów. Potem zafarbowałam je gołębim popielem. Wyszedł szary, jednak do pierwszych 2 myć miały niebieski pomłysk (co też było na swój sposób bardzo fajne :D). Po tych dwóch myciach miałam na głowie piękny siwy/szary kolor, o którym tak marzyłam!
Był to u mnie jednak kolor jednorazowy, ponieważ dalsze 'bycie siwym' wiązało się z rozjaśnianiem odrostów, a następnie farbowaniu ich na kolor 214 ;)
Po miesiącu jednak się wypłukał i był bardzo jasnym szarym, prawie białym kolorem (lekko 'brudnym').
Mimo wszystko, jeśli chcecie mieć szare włosy bardzo polecam wam tą farbę! Nie trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy, by u fryzjera zrobić siwy kolorek co sama sobie udowodniłam (a bardzo wątpiłam)! Trzeba tylko czasu - najpierw jasny blond, potem gołębi popiel ;)
Farba idealna także do wypłukiwania żółtego pigmentu z blondów lub ochłodzenia koloru.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251546].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do częstego stosowania

Farba bardzo tania, daje dobry efekt (ładny kolor), ale włosy po farbowaniu suche... Długo musiałam stosować rożne odzywki, zanim doszły do stanu sprzed farbowania. Daję 3 gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233391].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Najlepsze z najtańszych

Za czasów farbowania włosów uwielbiałyśmy z koleżankami te farby, dają intensywne kolory i zawsze takie jak na opakowaniu. Cena jest bardzo niska, dostępne są niemal wszędzie, nawet w kioskach. Firma jest bardzo przyjazna, z Joanny polecam również maski do włosów. Jedynym minusem jest to, że kolor szybko zmywa, powiedziałabym, że dużo szybciej niż po innej przeciętnej farbie, ale jeśli się często zmienia kolor włosów to nie jest to problem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232298].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny kolor, ale niestety niszczy włosy !!!

Świetny kolor, ale niestety niszczy włosy !!!
Używałam tej farby ok. roku, kolor piękny wreszcie mój odnaleziony, niestety zaczęły mi wypadać włosy w bardzo duzej ilości , z moich gęstych długich włosów zostały mi mocno wybrakowane włosy,
Po zapoznaniu się z wieloma opiniami wnioskuję,że problem wypadania włosów tkwi w tej farbie , ponieważ nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzało. Przestałam używać w/w farby, ale problem wypadania włosów nie zniknął , włosy wciąż wypadaja w duzej ilosci!!!
Proszę o kontakt Panie , które miały podobne doświaczenia .
Pozdrawiam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231746].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Przez kilka lat wracałam do niej po innych farbach. Używałam kolory ciemne, jak i aktualnie blond.
+naturalne kolory bez żółci, rudości, chyba, że nazwa na to wskazuje
+pokrycie moich naturalnie ciemnych odrostów
+mało inwazyjny zapach
+cena

-mało wydajna
-dostępność: markety, Hebe; nie wiem czy tylko u mnie są wybrane kolory?
-i niestety niszczy włosy. stają się szorstkie, delikatne,a końcówki spalone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194848].usefull || 0 }}% pomocna.

Uff...dzięki!

Miałam na głowie pomieszanie z poplątaniem. Dosłownie, od ciemnego brązu, aż po jasny brąz z przebłyskami blondu. W końcu postanowiłam, że wezmę sprawy w swoje ręce. Chciałam mieć kolor, jak kiedyś - najbardziej zbliżony do naturalnych - mroźny, chłodny brąz.

Po najgorszej koloryzacji w życiu jaką sobie sama zafundowałam farbą L\'oreal Prodigy, wybiegłam niemalże z płaczem i czapką na głowie do pobliskiego sklepu. Wybór niewielki. Tylko Joanna. Myślę sobie: "Świetnie, nigdy nie używałam, do tego kosztuje 6 zł..."

Ojj jak się myliłam. Uratowało mój kolor i kondycję włosów po farbowaniu, po Prodigy od razu były suche i wyglądały na spalone. Joanna trochę je podratowała, ale co najważniejsze, ten kolor! Nie wiem, czy kiedykolwiek skuszę się jeszcze na farby droższe niż ona ;)

Jedynym minusem jest brak odżywki lub maseczki w opakowaniu, ale mam swoje sprawdzone produkty, które świetnie odbudowują moje włosy.

Polecam na ratowanie porażki koloryzacyjnej :)

Używam tego produktu od: Dzisiaj!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140316].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra

Dobre farby za śmiesznie niską cenę. Jak dotąd używałam koloru - naturalny blond, słodkie cappuccino, mleczna czekolada. Najbardziej jestem zadowolona z faktu, że nie trzeba używać rozjaśniacza by zejść z mojego naturalnego średniego brązu do blondu.

Farba bardzo dobrze się rozprowadza na włosach, zapach amoniaku aż tak bardzo nie drażni. Włosy po farbowaniu mają bardzo ładny kolor, aż wiele osób dziwi się, że takie efekty są po farbie za ponad 5 zł.
Blond nie wyszedł żółty tak jak po wielu innych farbach.

Lekko na minus:
- ostatnio zauważyłam, że szybko spłukuje mi się z włosów (po około 3-4 tygodniach)
- lekko zaczęły mi wypadać włosy

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115166].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt godny polecenia.

Muszę farbować włosy ze względu na siwe pasma w młodym wieku. Naturalny kolor to ciemny blond. Włosy mam lekko zniszczone, ale bez tragedii. Będąc w niedzielę w Netto kupiłam farbę Joanny srebrny pył 213. Kolor wyszedł super 20 min na odrosty i 10 na całość. Po zmyciu umyłam szamponem, nałożyłam swoją lepszą odżywkę. W opakowaniu nie jest dodana odżywka co jest dla mnie jedynym minusem. Jakość w stosunku do ceny jest niesamowita. Zapach super, włosy nie są jakoś sponiewierane. Do tej pory farbowałam Garnierem Oilia za ok 20 zł. Myślę, że pozostanę przy Joannie skoro efekt jest ten sam za 5-6 zł. Za zaoszczędzone 15 zł wolę kupić sobie dobrą odżywkę, która starczy mi na parę farbowań.

Używam tego produktu od: Użyłam go raz.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie (jedno farbowanie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111941].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny kolor kosztem spalonych włosów i częstego farbowania

Szlachetna Perła-
Długi czas byłam wierna właśnie temu odcieniowi, ale - niestety - musiałam z niego zrezygnować. Kolor wychodził bajeczny, po prostu zjawiskowy. Lekko beżowy, szlachetny (zgodnie z nazwą :)), nieprzesadnie chłodny. Ileż ja się komplementów na jego temat nasłuchałam :) Wiele razy uratował mi tyłek neutralizując żółć na włosach. I ta cena - 5,50zł w osiedlowej drogerii. Byłby to hit hitów, no ale...
Farba ta koszmarnie niszczy włosy :( Mimo, że wydawałaby się delikatna (moich ciemnoblond włosów nie była w stanie rozjaśnić dalej niż do rudego, musiałam używać rozjaśniacza) z miesiąca na miesiąc paliła mi włosy. Kruszyły się, były jak siano, nie chciały się układać - mimo krótkiego czasu trzymania na nich produktu.
Zniszczenia były też zapewne skutkiem musu częstego farbowania - farbka bardzo szybko się wypłukiwała do niezbyt atrakcyjnego koloru. Nie był to szczególnie brzydki odcień, ale po 2tygodniach miałam ochotę złapać już za nowe opakowanie.
Nie będę już pisać pierdół o braku odzywki i aplikatora bo jednak idzie to wybaczyc za taka cene ;)
Tak czy siak, chyba nie warto. Ale z pewnością polecam w sytuacjach awaryjnych, gdy pojawi się kurczak po rozjaśnianiu czy coś w ten deseń. Ja póki co ją odstawiam :(

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106331].usefull || 0 }}% pomocna.