Naturia Color (Farba do włosów)

Naturia Color

Cena już od 4,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd.
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 5

Nie do częstego stosowania

Farba bardzo tania, daje dobry efekt (ładny kolor), ale włosy po farbowaniu suche... Długo musiałam stosować rożne odzywki, zanim doszły do stanu sprzed farbowania. Daję 3 gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233391].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 64

Najlepsze z najtańszych

Za czasów farbowania włosów uwielbiałyśmy z koleżankami te farby, dają intensywne kolory i zawsze takie jak na opakowaniu. Cena jest bardzo niska, dostępne są niemal wszędzie, nawet w kioskach. Firma jest bardzo przyjazna, z Joanny polecam również maski do włosów. Jedynym minusem jest to, że kolor szybko zmywa, powiedziałabym, że dużo szybciej niż po innej przeciętnej farbie, ale jeśli się często zmienia kolor włosów to nie jest to problem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232298].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Świetny kolor, ale niestety niszczy włosy !!!

Świetny kolor, ale niestety niszczy włosy !!!
Używałam tej farby ok. roku, kolor piękny wreszcie mój odnaleziony, niestety zaczęły mi wypadać włosy w bardzo duzej ilości , z moich gęstych długich włosów zostały mi mocno wybrakowane włosy,
Po zapoznaniu się z wieloma opiniami wnioskuję,że problem wypadania włosów tkwi w tej farbie , ponieważ nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzało. Przestałam używać w/w farby, ale problem wypadania włosów nie zniknął , włosy wciąż wypadaja w duzej ilosci!!!
Proszę o kontakt Panie , które miały podobne doświaczenia .
Pozdrawiam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231746].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Dodanych produktów: 21

Napisanych recenzji: 97

Dobra

Przez kilka lat wracałam do niej po innych farbach. Używałam kolory ciemne, jak i aktualnie blond.
+naturalne kolory bez żółci, rudości, chyba, że nazwa na to wskazuje
+pokrycie moich naturalnie ciemnych odrostów
+mało inwazyjny zapach
+cena

-mało wydajna
-dostępność: markety, Hebe; nie wiem czy tylko u mnie są wybrane kolory?
-i niestety niszczy włosy. stają się szorstkie, delikatne,a końcówki spalone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194848].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Uff...dzięki!

Miałam na głowie pomieszanie z poplątaniem. Dosłownie, od ciemnego brązu, aż po jasny brąz z przebłyskami blondu. W końcu postanowiłam, że wezmę sprawy w swoje ręce. Chciałam mieć kolor, jak kiedyś - najbardziej zbliżony do naturalnych - mroźny, chłodny brąz.

Po najgorszej koloryzacji w życiu jaką sobie sama zafundowałam farbą L\'oreal Prodigy, wybiegłam niemalże z płaczem i czapką na głowie do pobliskiego sklepu. Wybór niewielki. Tylko Joanna. Myślę sobie: "Świetnie, nigdy nie używałam, do tego kosztuje 6 zł..."

Ojj jak się myliłam. Uratowało mój kolor i kondycję włosów po farbowaniu, po Prodigy od razu były suche i wyglądały na spalone. Joanna trochę je podratowała, ale co najważniejsze, ten kolor! Nie wiem, czy kiedykolwiek skuszę się jeszcze na farby droższe niż ona ;)

Jedynym minusem jest brak odżywki lub maseczki w opakowaniu, ale mam swoje sprawdzone produkty, które świetnie odbudowują moje włosy.

Polecam na ratowanie porażki koloryzacyjnej :)

Używam tego produktu od: Dzisiaj!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140316].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 16

dobra

Dobre farby za śmiesznie niską cenę. Jak dotąd używałam koloru - naturalny blond, słodkie cappuccino, mleczna czekolada. Najbardziej jestem zadowolona z faktu, że nie trzeba używać rozjaśniacza by zejść z mojego naturalnego średniego brązu do blondu.

Farba bardzo dobrze się rozprowadza na włosach, zapach amoniaku aż tak bardzo nie drażni. Włosy po farbowaniu mają bardzo ładny kolor, aż wiele osób dziwi się, że takie efekty są po farbie za ponad 5 zł.
Blond nie wyszedł żółty tak jak po wielu innych farbach.

Lekko na minus:
- ostatnio zauważyłam, że szybko spłukuje mi się z włosów (po około 3-4 tygodniach)
- lekko zaczęły mi wypadać włosy

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115166].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Produkt godny polecenia.

Muszę farbować włosy ze względu na siwe pasma w młodym wieku. Naturalny kolor to ciemny blond. Włosy mam lekko zniszczone, ale bez tragedii. Będąc w niedzielę w Netto kupiłam farbę Joanny srebrny pył 213. Kolor wyszedł super 20 min na odrosty i 10 na całość. Po zmyciu umyłam szamponem, nałożyłam swoją lepszą odżywkę. W opakowaniu nie jest dodana odżywka co jest dla mnie jedynym minusem. Jakość w stosunku do ceny jest niesamowita. Zapach super, włosy nie są jakoś sponiewierane. Do tej pory farbowałam Garnierem Oilia za ok 20 zł. Myślę, że pozostanę przy Joannie skoro efekt jest ten sam za 5-6 zł. Za zaoszczędzone 15 zł wolę kupić sobie dobrą odżywkę, która starczy mi na parę farbowań.

Używam tego produktu od: Użyłam go raz.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie (jedno farbowanie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111941].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 54

Piękny kolor kosztem spalonych włosów i częstego farbowania

Szlachetna Perła-
Długi czas byłam wierna właśnie temu odcieniowi, ale - niestety - musiałam z niego zrezygnować. Kolor wychodził bajeczny, po prostu zjawiskowy. Lekko beżowy, szlachetny (zgodnie z nazwą :)), nieprzesadnie chłodny. Ileż ja się komplementów na jego temat nasłuchałam :) Wiele razy uratował mi tyłek neutralizując żółć na włosach. I ta cena - 5,50zł w osiedlowej drogerii. Byłby to hit hitów, no ale...
Farba ta koszmarnie niszczy włosy :( Mimo, że wydawałaby się delikatna (moich ciemnoblond włosów nie była w stanie rozjaśnić dalej niż do rudego, musiałam używać rozjaśniacza) z miesiąca na miesiąc paliła mi włosy. Kruszyły się, były jak siano, nie chciały się układać - mimo krótkiego czasu trzymania na nich produktu.
Zniszczenia były też zapewne skutkiem musu częstego farbowania - farbka bardzo szybko się wypłukiwała do niezbyt atrakcyjnego koloru. Nie był to szczególnie brzydki odcień, ale po 2tygodniach miałam ochotę złapać już za nowe opakowanie.
Nie będę już pisać pierdół o braku odzywki i aplikatora bo jednak idzie to wybaczyc za taka cene ;)
Tak czy siak, chyba nie warto. Ale z pewnością polecam w sytuacjach awaryjnych, gdy pojawi się kurczak po rozjaśnianiu czy coś w ten deseń. Ja póki co ją odstawiam :(

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106331].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 46

Słaba

Kiedyś używałam tylko tych farb i kolor utrzymywał się długo a teraz niestety do około 3-4 myć. Farbowałam włosy jasne ciemniejszą farbą nie pamiętam już jakim kolorem. Kolor złapał dość ładnie. Nie pogorszył się stan włosów.
Kiedyś farbowałam wielokrotnie a to czarnym a to brązowym używałam też rozjaśniacza i było dobrze a teraz od ostatnich dwóch farbowań tą farbą kolor szybko się wypłukał

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104651].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

Przyzwoita

Na początku zaznaczę, że ów produkt stosowałam 2 razy. Chciałam obiektywnie ocenić jak na wcześniej pofarbowane tym produktem włosy, farba ponownie przyjmie.

Na pewno na duży plus zasługuje ilość produktu w opakowaniu. a moje włosy lekko za ramiona spokojnie starczyłoby jedno opakowanie.
Kolejnym plusem jest zapach - ie jest tak mocno drażniący jak w przypadku innych farb.
Zaznaczę również, że nie zrobiłam próby uczuleniowej. Natomiast nie wyskoczyło mi podrażnienie oraz w trakcie nie czułam pieczenia, swędzenia .
Łatwo się ją zmywa ze skóry.
Włosy są lśniące i miękkie.

Na pewno nie podoba mi się fakt, że w opakowaniu nie ma odżywki.
Ogromny minus zauważyłam przy drugiej koloryzacji - odrost owszem pokryty, ale ma jakby kasztanową poświatę, co niekoniecznie mi się podoba.
Zapach farby mimo użycia szamponu utrzymuje się dość długo na włosach.
Przy drugiej koloryzacji (miesiąc później) włosy w dotyku lekko tępe a podczas zmywania farby bardzo szorstkie.

Ilość zużytych opakowań: 4 całe - po 2 na każdą koloryzację

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087356].usefull || 0 }}% pomocna.