Systempflege, Feuchtigkeitsmaske (Quitte), Maseczka nawilżająca z pigwy

Systempflege, Feuchtigkeitsmaske (Quitte), Maseczka nawilżająca z pigwy

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Intensywnie nawilżająca maseczka z aloesem i ekstraktem z pigwy. Odświeża i wygładza skórę. Lekka, ochładzająca maseczka wyraźnie ożywia cerę. Wartościowe olejki roślinne i witamina E łagodnie ją odżywiają. Roślinny kompleks fito-protect chroni przed szkodliwym wpływem środowiska, główną przyczyną tworzenia się zmarszczek.

Skład: Aqua, Glycerin, Pyrus Cydonia, Aloe Barbadensis, Sodium Stearoyl Lactylate, Persea Gratissima, Glycine Soja, Olea Europea, Butyrospermum Parkii, Tri-C14-15 Alkyl Citrate, Hydrogenated Palm Glycerides, Perfum, Xanthan Gum, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopherol, Panthenol, Allantoin, Gellan Gum, Naringin, Rutin, Glucose, Sodium Ursolate, Sodium Oleanolate, Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride.

Cena: 4,90 zł za 2 zestaw dwóch saszetek, każda po 5 ml

bardzo przyjemna

Posiadałam kiedyś tę maseczkę i bardzo mile ją wspominam.Aplikowała się łatwo,posiadała bardzo przyjemny zapach ( czego nie można powiedzieć o innej maseczce z tej samej serii z rokitnikiem :-/ )wygładzała buzię i dobrze ją nawilżała.Zużyłam chyba tylko ze 2 opakowania i wiecej nie kupiłam sama nie wiem dlaczego,moze dlatego że nr 1 to dla mnie maseczka z glinki zielonej Argiletz,bez której obejść sie nie mogę...Ale zdanie o maseczce z pigwą mam jak najbardziej pozytywne i być może jeśli znów gdzies spotkam to zakupię.

Używam tego produktu od:to było ze 2 lata temu

Zdecydowanie polecam....

Po zesłorocznych wakacjach, moja skóra stała się wyjątkowo sucha, a zmarszczki mimiczne wokół ust i oczu wyraźnie widoczne, więc postanowiłam,że czas w końcu coś z tym zrobić. Pzypadkiem trafiłam na tą maseczkę nawilżającą i od razu byłam nią zachwycona. Skóra już po pierwszym użyciu została wyraźnie nawilżona oraz stała bardziej jędrna. Maeczka jest dosyć rzadka, po nałożeniu ma się wrażenie lekkiego przyjemnego schłodznia skóry. Stosuje ją już koło dziewięciu miesięcy i mogę tylko powiedzieć, że zmarszczki mimiczne wokół ust zupełnie znikły, a wokół oczu stał się mało widoczne. Moja skóra jest dobrze nawilżona i wyraźnie nabrała życia. Dodatkowa rada: nie proponuje zmywania ją letnią wodą, tak jak jest to napisane w instrukcji - lepiej zetrzeć ją zwykłą chusteczką, ponieważ pod wodą strasznie cieżko schodzi.

cudowny nawilżacz

Ta maseczka naprawdę nawilża: twarz robi się aksamitna, taka wygładzona, wspaniale nawilżona i taka pełna. Przebrawienia są niwelowane. Jednym słowem to najlepsza maseczka nawilżająca, jaką spotkałam. Efekt nawilżenia utrzymuje się długo i twarz pozostaje świeża.
Jedyny feler dla mnie to zapach - jest śliczny, ale jak dla mnie zbyt mocny. Dosłownie kręciło mi się w głowie jak miałam tą maske na twarzy, a zbyt mocno pociągnęlam nosem. Ale to jej jedyny minus.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Wątpliwa sprawa

Ech! Nie wiem co myśleć o tej maseczce? Ona naprawdę jest nawilżająca? Hmmm... no nie wiem. Zachęcona fajnym skladem maseczki - wygląda naprawdę obiecująco, zapychaczy nie zawiera - kupiłam z nadzieją dobrego nawilżenia a może i lekkiego odżywienia cery? Odczucia mam średnie. Zużyłam kilka saszetek, dokupując nowe, bo jakoś nie mogłam sobie zdania wyrobić. Pachnie przyjemnie. Fantastycznie opakowana - podoba mi się patent z opakowaniem dzielonym na pół (Mincer też takie ma :)). Tę połowę można z powodzeniem nałożyć na twarz i szyję. Na pewno nie zapcha porów. Ale czegoś mi tu brak - właśnie tego nawilżenia. Bo ta maseczka nie nawilża. Nałożona na skórę trochę wsiąka, trochę zastyga - i przy tym nieprzyjemnie ściąga skórę. Nie ma mowy o tym, by zostawić ją na skórze dłużej czy pójść w niej spać - uczucie dyskomfortu jest tu zbyt duże. Trzeba ją po prostu zmyć. A po zmyciu - czy to wodą, czy tonikiem, czy czymkolwiek innym - cera jest taka sama jak przed użyciem maseczki. Nie widzę efektów tego nawilżenia - nie mam tego uczucia napęcznienia skóry wilgocią, nic z tych rzeczy. Na upartego można się dopatrzeć może jakiegoś wygładzenia... Nie wiem, oceniam jako średni produkt. Raczej więcej nie kupię.

bardzo przyjemna

Ostatnio zmienilam troche rutyne kosmetyczna i kupilam kilka maseczek w saszetkach, ktore stosuje na zmiane (co okolo 5 dni): witaminowa Nivea i Doktorowa Pigwowa.
Maseczka ma bardzo przyjemny zapach, starcza na dwa uzycia (bo opakowanie jest podzielone na 2 czesci) - ilosc jest wystarczajaca ( a moze wlasciwie jej kremowa konsystencja na to pozwala) zeby ja polozyc i na twarz i na szyje, czego nie mozna powiedziec o Nivea.
Nie lubie , jak po kosmetycznych eksperymentach wyskakuja mi wypryski - na szczescie ta maseczka nie powoduje zatykania porow (zmywam ja woda z filtra).
Przyjemnie, owocowo pachnie.
Dobrze nawilza i takze lekko odzywia, cera jest ladna, gladka .
Miejmy nadzieje, ze dzieki m.in. tej maseczce, zmarszczki zawitaja do mnie z opoznieniem.
Chetnie kupilabym pelnowymiarowe opakowanie :)

Używam tego kosmetyku - niesystematycznie :( / ilość zużytych opakowań: okolo 5 czyli 10 uzyc

****

Skuszona skutecznością zestawu z melisy postanowiłam dalej zapoznawać się z Apothekerem. Ta pigwowa maseczka, podobnie jak jej poprzednik, spełniła wszystkie moje oczekiwania.
Maseczka ma białą, kremową konsystencję. Jest ona bardzo leciutka, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją aplikuje. Nałożona, częściowo wnika w skórę, a częściowo na jej powierzchni zastyga. Nigdy nie zmywam maseczek nawilżających w wyznaczonym czasie, tak więc i tę trzymam przynajmniej o 10 min. dłużej. Ale ten dodatkowy czas tylko pozytywnie odzwierciedla się w rezultatach jakie kosmetyk daje. Chociaż spłukuje się ją bardzo ciężko, to po osuszeniu twarzy można cieszyć się niesamowicie miękką, wygładzoną cerą. Jest cudownie aksamitna w dotyku, pory są zwężone, jej koloryt wyrównany. Podczas trzymania jej na twarzy doświadcza się uczucia schłodzenia, które zbawiennie wpływa na naczynka. Cera promienieje, jest rozjaśniona, wygląda wyśmienicie.
Komplet zawiera 2 saszetki maseczki, a każda wystarcza mi na 1 użycie. Zważywszy na to, że maseczke nawilżającą nakładam raz w tygodniu, to taka wydajność mnie satysfakcjonuje.
Maseczka ma również działania aromaterapeutyczne, pachnie apetycznie, owocowo. Zapach bez wątpienia relaksuje podczas zabiegu.

Używałam tego kosmetyku przez: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jak dotąd 1