Rimmel, Nail Polish Remover, Nourishing

Rimmel, Nail Polish Remover, Nourishing

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Łagodny zmywacz do paznokci. Dokładnie zmywa pozostałości lakieru, jednocześnie nawilżając paznokcie. Zawiera gilcerynę i witaminę E.

Cena: 6,00 zł / 100 ml

Waniliowe zmywanie

Kupiłam za 2zł na straganie ulicznym, nie miał daty gwarancji więc pewnie był przeterminowany, ale akurat potrzebowałam zmywacza, bo wszystkie jakie miałam w domu nie działały.
Zmywacz spełnia idealnie swoją funkcję, szybko i bezproblemowo zmywa lakier, nie niszcząc przy tym płytki.
Do tego ma śliczny waniliowo-mleczny zapach.
Jak jeszcze gdzieś znajdę to pewnie kupię.

rewelacja

Zmywacz był dodatkiem do lakieru i od razu bardzo mi się spodobał. Ma świetny zapach-zupełnie jak nie zmywacz. Paznokcie maluję bardzo często, nie zauważyłam, żeby działał niekorzystnie na płytkę paznokciową, jest delikatny, ale usuwa też ciemne i brokatowe lakiery, wtedy trzeba jednak troche cierpliwości a wszystko ładnie schodzi. Jest wydajny, gdyż kupilm go na Walentynki, a dopiero teraz się skończył, a jak wspomniałam, jestem nałogowym "malowaczem paznokci" na dodatek bezbarwne lakiery u mnie na paznokciach nie goszczą :)
Jestem b. zadowolona, żaden nie podbił tak mojego serca :)

Swego czasu zakupiłam buteleczkę tego zmywacza i zużyłam ją w błyskawicznym tempie. Powód? Toż to woda pachnąca acetonem, której tony trzeba wylać, aby zmyć lakier z choć jednego paznokcia! Chociaż miał być nawilżający, lekko wysusza płytki paznokcia, matowi je. Naprawdę długo trzeba trzeć wacikiem po paznokciu, aby się pozbyć lakieru. Zmywacz jakby go rozpuszcza, ale wciera na nowo, nie zbierając z płytki.
Jedyna gwiazdka za miły zapach, który długo pozostaje na skórkach wokół paznockia. Ale poza tym... kolejny kosmetyczny bubelek.

Używam tego kosmetyku od 3 tygodni