Estee Lauder, MagnaColor Maximum Intensity Mascara (Tusz pogrubiający)

Estee Lauder, MagnaColor Maximum Intensity Mascara (Tusz pogrubiający)

Maskara, która:
* nadaje pełny, nasycony kolor
* pogrubia rzęsy nawet o 300%;
* dzięki szczoteczce Speed-Meter Brush równomiernie pokrywa rzęsy od nasady po same końce.
Specjalne polimery zapewniają aż o 30% bardziej intensywny odcień z pięknym połyskiem. Maskarę wzbogacono o nawilżającą formułę i specjalny kompleks barierowy chroniący przed łamliwością rzęs.
Maskara nie osypuje się ani nie rozmazuje. Efekt ten został osiągnięty dzięki połączeniu wyjątkowo pogrubiającego kompleksu Expander oraz szczoteczce wykonanej ze specjalnego włókna, dzięki któremu nakładanie tuszu jest proste, a rozprowadzenie równomierne.

Cena: 90 - 115 zł / 9 ml

Fantastyczny ale z bazą.

Tusz kupiłam na lotnisku w zestawie z bazą i kremem pod oczy.
Najpierw uzyłam samego tuszu i owszem rzęsy są po nim bardzo wyraziste i widocznie pogrubione (po kilku pociągnięciach) ale efekt nie jest jakiś porażający.

Natomiast w duecie z bazą otrzymujemy teatralny efekt firanek ,co zaliczam na plus. Tusz idealnie pokrywa białą bazę, lekko skleja rzęsy i pogrubia. Nie kruszy się i całkiem łatwo zmywa. W duecie ta mascara to fantastyczna sprawa, sam tez jest dobry ale tusze Maybelline też a kosztują dużo mniej.

Zaznaczam, że nie wiem czy kupie ponownie bo sam tusz bez bazy nie jest wart takich pieniędzy. Jeśli znów złapie gdzieś zestaw promocyjny wówczas się zastanowię.

****

Extra czarny!
To był mój pierwszy i jak na razie ostatni pogrubiający tusz.Kupiłam go z przeznaczeniem na imprezy i nie myliłam się,bo faktycznie pogrubia ,a w połączeniu z tą głęboką czernią sprawia,że rzęsy są na prawdę mocno widoczne.Pokuszę się nawet o stwierdzenie ,że nadaje on efekt sztucznych rzęs,co jednak nie bardzo mi odpowiada.
Niemniej jednak tusz wywiązuje się ze swoich zadań.

Używam tego produktu od:już nie
Ilość zużytych opakowań:jeszcze go mam

Moze byc

Kupilam go wczoraj w mojej ulubionej perfumerii
Tusz ma czarny intensywny kolor, tylko
tak jak okreslila moja poprzedniczka 2-3 raszy tzeba pociagac rzeby aby uzyskac wyrazny kolor i pogrubienie poniewaz za pierwszym pociagnieciem nie ma zbytniego efektu , utrzymuje sie na rzesach dlugo.W sumie rzeczy nie ma sie czego czepiac zasluguje u mnie na 4 gwiazdeczkiUżywam tego produktu od:06.7.2006
Ilość zużytych opakowań:

Max Factor 3

Dobry, chociaż nie rewela

Kupiłam kolor rózowy już jakiś czas temu. Używam jej rzadko. Po kilku miesiącach jeszcze nie wyschła, jej konsystencja się nie zmieniła. Idealna na lato, ponieważ dostępna jest w wielu ciekawych, wyrazistych kolorach. Długo trzyma się na rzęsach, trzeba pociągnąć nią rzęsy 2-3 razy, aby uzyskać wyraźny kolor. Nadaje się także do malowania samych końcówek rzęs. Jestem bardzo zadowolna z tej maskary, jednak szczoteczka mogłaby być inna - dlatego 4 a nie 5 gwiazdek.