Prévention Soleil, Sztyft ochronny SPF 30

Prévention Soleil, Sztyft ochronny SPF 30

Nawilżający sztyft ochronny przeznaczony głównie dla dzieci. Technologia "Magic Blue" pozwala na dokładne pokrycie skóry filtrem. Wodoodporny i nieperfumowany.

niebieski zart

no tak, moje dzieci uznaja ochrone sloneczna tylko w postaci sztyftu. Jako ze rynek nie obrodzl w tgo typu produkty, skusilam sie na ow niebieski sztyft YR. Szczerze mowialc spodziewalam sie ze niebieski kolor ma sluzyc li i jedynie rownomiernemu rozprowadzeniu filtra, i ze po jakims czasie znika - podobnie jak w znanym mi z reklamy i probki niebieskim kremei nivei. Ale on nie znika. I moje dzieci ku uciesze wlasnej i gawiedzi, biegaja po okolicy z niebieskimi buziami. Kolor jest owszem, ladny - szafirowy - i polyskuje przyjemnie, ale niestety wydaje mi sie ze nie nadaje sie na kazda okazje.
Poza tym ochrona przed promieniowaniem UVA jest slaba - sztyft zawiera tylko malo stabilny parsol. Stad producent zaleca reaplikacje co dwie godziny co czyni produkt malo wydajnym. Jedynymi atutami sa dla mnie cena - ale tylko w promocji, i forma sztyft u(sztyft Biodermy kosztuje duzo wiecej, innych nie znalazlam).
Byc moze produkt jest ciekawa alternatywa dla teatrow ulicznych, jako ze w przeciwienstwie do szminki teatralnej nie wysusza skory ;-).