Gosh, Quattro Eye Shadow (Poczwórny cień do powiek) (stara wersja)

Gosh, Quattro Eye Shadow (Poczwórny cień do powiek) (stara wersja)

Poczwórny cień do powiek z nowej kolekcji wiosennej 2005 Gosh - Kiss Me Candy.
Quattro eye shadow to cztery kolory połączone w piękną mozaikę, która pozwala na stworzenie wielu różnych odcieni. Dostępne dwie wersje: Marshmellow i Wine Gum.

lipa

Te cienie wyglądają zachęcająco,ale niestety tracą przy bliższym poznaniu...Miałam 3 paletki,wszystkich się pozbyłam.
\\nSą kiepsko napigmentowane,niekomfortowe w aplikacji i wogóle nie warte swojej ceny.
\\nCo ciekawe mam sporo innych kosmetyków Gosha,i z większości jestem zadowolona,widać akurat cienie nie są mocną stroną tej marki!

BEZNADZIEJA

Szczerze nie polecam.
Oceniam kolor 052 violet nigt.
Wady:
 mało wydajne, po kilku aplikacjach widać dno,
 bardzo twarde, trudno je nałożyć, trzeba się trochę natrzeć,
 słabo napigmentowane kolory,
 i nietrwałe, znikają szybko, praktycznie po wyjściu z domu,
 kolory - poza różowym, który jest piękny - zgaszone, burawe.
Słowem szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od: przez rok

raczej nie polecam...

Kupiłam cienie Gosha zachęcona innymi produktami tej firmy, ktore bardzo lubię. Cóż... wydaje mi się, ze zamierzonym efektem producenta był dość soczysty i intensywny kolor... to raczej mija się z rzeczywistoscią. Daję 1,5 gwiazdki bo coś nie coś na oku widać ale to nie to czego szukam. W szczegolności byłam zainteresowana żółtym cieniem, ten kolor z założenia chyba powinien być intensywny żeby był efekt ale niestety nie jest...

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Rozczarowanie

Kupiłam zachęcona opinią pani w sklepie i już po pierwszym użyciu doznałam ogromnego rozczarowania. Jedynymi zaletami są: solidne opakowanie, ciekawe kolory i miękkość cieni.
Minusy:
- bardzo nietrwałe, cienie za 3 złote utrzymują się dłużej na moich powiekach
- mało intensywne kolory po nałożeniu, w sumie szarości zlewają się w jedną maź i wygląda to potwornie
- cienie które miały być perłowe NIE SĄ takie, na palcu widać drobinki, ale na powiece nie

Podsumowując, NIE polecam, to najgorsze cienie jakie udało mi się dotychczas kupić oprócz avonowskich twardzieli. A do tego jeszcze nie groszowa cena.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i idą do kosza

jest ok

Cienie są wydajne. Mam zestaw szaro-czarnych. W zalerzności od użytego podkładu zbierają się w załamaniach powiek. Mam wrażenie, jakby ten czarny był mniej trwały od pozostałych. Po całym dniu jakby trochę ich wyparowało, staja się jaśniejsze...
Oczekiwałam chyba lepszego efektu.

Używam tego produktu od: długo

Piekne kolory

Na poczatku zaznacze, ze bardzo lubie ta firme, gdyz ma ciekawa palete kolorystyczna i dobre ceny.

Posiadam zestaw Platinium.

Cienie sa miekkie, latwo sie nakladaja, kolor najjasniejszy ma bardziej widoczne polyskujace drobinki, reszta ma polysk satynowy, dyskretny. Latwo sie nakladaja, moze ciemniejszy trudniej, ale to normalne, bo ciemniejsze kolory z reguly trudniej rozprowadzic. Zestwaiwenie jest bardzo eleganckie, ale z ciemniejsza krecha nada sie na impreze.

Trzymaja sie w porzadku, ani jakis rekordowy czas, ani tez sie nadmiernie sypia, mam wrazenie, ze ten najjasniejszy z najweikszymi drobinkami opada najszybciej. Utrzymuja sie jak na dobre cienie przystalo, a latwo sie naklada.

Pudelko jak pudelko raczej minimalistyczne, nie sa zbyt wygodne, ale nie wyslizguje sie z reki. Aplikator ok, ja uzywam raczej rzadko, bo mam pedzle, a dobry pedzel jest podstawa makijazu.

Sa wydajne.

Wydaje mi sie, ze skusze sie na jakis jeden zestaw jeszcze i pare pojedynczych.

Używam tego produktu od: dawna

(:idealne:)

Wkurzona nietrwałością innych tanich cieni do powiek postanowiłam kiedyś zainwestować w Gosha. Moja mama je miała i zawsze jak jej podkradałam byłam zdumiona trwałością tych cieni. Kupiłam poczwórne w kolorze brązów i beżu żeby używać na co dzień. Jestem bardzo zadowolona bo nawet po całym dniu cienie zostają na powiece. Nie osypują si na policzki po aplikacji. W dodatku są twarde, nie kruszą się, nie tłuką, opakowanie bardzo estetyczne, solidne i wygodne, z aplikatorem, który można przechowywać środku i używać tak, żeby kolory cieni nie mieszały się na nim. Cienie mam rok, używam niemal codziennie, a wciąż jest ich tyle, że chyba starczy jeszcze na 2 lata;) Cena nie najniższa, ale bardzo się opłaca. Warto zainwestować:) Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

całkiem ok

Mam wersję turkusowo fioletową: głęboki morski, przygaszona miętowa zieleń, jasny turkus i śliwkowy. Kolory są cudowne. Cienie są dobrze napigmentowane więc kolor na powiece jest identyczny jak w opakowaniu. Aplikacja łatwa. Cienie nie osypują się, ale po upływie kilku godzin kolor delikatnie bleknie i czasem cienie gromadzą się w załamaniach powieki - ale to dopiero po ok 5 godzinach a zwykle nie trzymam tyle cieni na oku. Dla tych pięknych kolorów jestem w stanie się z tym pogodzić. Kolor jest przepięknie matowy, bez żadnych drobinek. Cienie są niesamowicie wydajne - nie sądze żebym je prędko zużyła. Opakowanie estetyczne i trwałe, załączona pacynka również trwała i przydatna. Polecam.

Nie wiem czy kupię następne opakowanie, bo cienie są raczej trudno dostępne, ale chętnie przetestowałabym inne kolory.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niespecjalne

Mam odcień Driftwood - 4 odcienie brązu

beż używałam jako rozświetlacz do kącików oczu i pod brwi, toffi jako baza pod cienie, średni opalizujący brąz na ruchomą część powieki, ciemny brąz do dolnej powieki

kolory są bardzo delikatne rozmyte, czasem lubię taki efekt, ale nie tego oczekiwałam kupując je

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

piękne i nietrwałe

Obecnie poczwórny cień do powiek Gosh występuję w więcej niż tylko dwóch zestawach odcieni, przynajmniej w UK, gdzie mieszkam. Kupiłam zestaw nr 02, pięknie współgrające ze sobą odcienie, ale ...bardzo nietrwałe.Nie rolują się, nie osypują, ale znikają, blakną po ok. 3-4 godz. i trzeba poprawiać makijaż. Rozprowadzają się dość dobrze, mają wygodny aplikator i pudełeczko. Na powiece odcień jest tak samo piękny i intensywny jak w pudełeczku, naprawdę szkoda,że na tak krótko... Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

solidne ale....

Skuszona opiniami zakupiłam kolor 21 baroque.Maja fajna konsystencje,niestety zle sie je rozciera.Na mnie czy to z baza czy bez nie trzymały sie długo.W opakowaniu wygladały na nasycone,na powiece jednak były blade.A ja kocham jednak soczyste kolorki.
Moje cienie poszły w inne ręce:)

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

czy ja wiem ?

Czwórkę Gosha kupiłam po wielu testach innych cieni. Zależało mi na idealnym dobraniu cieni, które nie mają wielkich brokatowych drobinek, ale nie są też matowe. Do tego potrzebowałam czegoś w chłodnej tonacji. Miały się nadawać do mocnego makijażu wieczorowego oraz lżejszego, odpowiedniego na dzień, a ponieważ na wymarzone cienie Diora akurat nie mogłam sobie pozwolić, wybór ostatecznie padł na Q 24 Platinum.
Niestety jestem z nich średnio zadowolona.
Kolory w paletce są dobrane perfekcyjnie, łączą się ze sobą idealnie. Z łatwością można nimi wymodelować oko, niestety problem pojawia się przy rozcieraniu, tj. ciężko rozetrzeć granicę pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Próbowałam zarówno pacynką (czego normalnie nie robię) jak i pędzelkami. Do tego cienie niestety ścierają się - jestem posiadaczką opadającej górnej powieki i w miejscu, gdzie dotyka ona dolnej cienie znikały po 2-3h. Na pozostałej części oka trzymają się jednak dzielnie przez cały dzień.
Makijaż nimi wykonany jest bardzo elegancki, połyskujące drobinki są na tyle delikatne, że bez obawy można stosować do makijażu dziennego.
Cienie faktycznie są nieco twardawe (wolę taką bardziej kremową konstystencję), ale przy aplikacji (poza trudnościami w rozcieraniu granic) nie sprawiają większych problemów. Z samej powieki nie osypują się, jednak w trakcie nakładania trzeba bardzo uważać, bo jeśli nadmiar (zwłaszcza najjaśniejszych perłowych odcieni) osypie się na policzek to klapa. Nie zmatowimy tego ani pudrem, ani nie usuniemy chusteczką :(
Nie blakną na powiece, nawet stosowane bez bazy i wygląda na to, że będą bardzo wydajne.
Do tego są stosunkowo tanie i łatwo dostępne.
PS nie zauważyłam by miały tendencje do zbierania się w załamaniach powiek.
Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej paletki