21 Skin Balm (Baza pod makijaż/ korektor)

21 Skin Balm (Baza pod makijaż/ korektor)

Jednocześnie korektor - (świetny jako korektor naczynek - tuszuje je i matuje), podkład (baza) pod podkład (dobrze się na nim rozprowadza podkład) - tylko trzeba uważać i nakładać cienką warstwę, aby nie przebijała spod makijażu (bo cera będzie za blada, lub, nie daj Boże, zielona - jak u nieboszczyka) i balsam lub maseczka - łagodzi i wycisza zaczerwienienia. Używam go od lat. Polecam wszystkim którzy mają problem z naczynkami.

niezbyt

uzywałam wiele lat temu jak nic nie było na rynku ,przez okres kilku lat, do czasu az się przekonałam do pielęgnacji aptecznej. Mam tłustą cerę więc nie użyłabym go jako korektora , bo sie nie wchłaniał. Używałam go jako maseczki i nakładałam grubą warstwą na około godzinę. Niestety widocznych efektów nie zuważyłam. Jezeli chodzi o skuteczność odpada w konkurencji z Avene lub Biodermą.
Plus -jest bardzo wydajny, mi starczał na około 6 miesięcy.
Minus- drogi i trudno go kupić, chyba tylko w salonach LD.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

polecam

Używam go jako bazę pod makijaż - jest świetny. Tuszuje naczyka, rumień i przebarwienia. Na to nakładam podkład i sypki puder. Trzeba używać umiejętnie - bo inaczej sie wygląda jak nieboszczyk. Bardzo wydajne - użwam codzinnie (czasami rano i wieczorem - jak gdzieś wychodzę)- starcza na ponad rok. Ostatnio kosztowało ok. 40,- zł.