Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Wella, Wellaflex 24-godzinna objętość, Spray do stylingu do włosów cienkich i delikatnych

Mocne i jednocześnie elastyczne utrwalenie fryzury do 24 godzin. Stworzona na potrzeby włosów delikatnych formuła, która stabilizuje strukturę włosów i zwiększa objętość fryzury na długi czas, ochronę włosów przed nadmierną wilgotnością
powietrza.
Maksymalną objętość fryzury uzyskamy poprzez suszenie włosów w pozycji z opuszczoną w dół głową.

cud !!!- odmienił moje życie

Od zawsze żyłam z moimi cienkimi i klapniętymi włosami, pogodziłam się nawet z faktem że nic się na naturę nie poradzi i wtedy w moim zyciu pojawił się ON :)
W minutkę, no może dwie mam ułożoną fryzurę "jak prosto od fryzjera", robi się to łatwo, szybko i bez użycia dodatkowej szczotki (wiadomo że trudno się tak gimnastykować samemu).
Jak dla mnie nastąpił w moim zyciu przewrót!!!
Dodatkowo włosy nie są posklejane, po prostu wyglądają jakby było ich więcej z natury i tyle :)
I ta objętość trwa... do następnego mycia :), myję włosy co drugi dzień, dodam że mam krótkie.
Spsikuję nim tak "od nasady" nie po wierzchu, bo tak podpatrzyłam u fryzjerki, potem suszę podnosząc nieco palcami i już.
Z całego serca- polecam, bo moje życie odmienił :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe

Porządny

Fajny ten sprey. Ładnie "napusza włosy", nie robi z nich siana tylko sprawia, że dłużej zachowują świeżość i ładny wygląd. Lekko usztywnia. Tylko uwaga - łatwo z nim przedobrzyć. Mając długie włosy wystarczyło mi 3-5 psiuknięć. Ma ładny zapach.