Avon Naturals, Peach & Almond Milk, Energising Face Cream (Odżywczy krem do twarzy `Brzoskwinia i mleczko migdałowe`)

Krem oparty na kompleksie Bioseed, zawierającym ekstrakty ziaren winogron, miodii indyjskiej i słonecznika, posiadających właściwości odżywcze, nawilżające, kojące oraz ochronne i antyrodnikowe. Zawiera ekstrakty brzoskwinii oraz mleczko migdałowe. Krem dodaje skórze energii
i witalności, odżywia zmiękcza i wygładza
oraz chroni przed działaniem antyoksydantów.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Petrolatum, PEG-32, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Cetyl Alcohol, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Disodium EDTA, Hydroxypropyl Methylcellulose, Parfum, Sodium Hydroxide, BHT, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Prunus Persica Extract, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis Extract, Helianthus Annuus Seed Extract, Melia Azadirachta Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Diazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, CI 15510, CI 47005, Limonene

Cena: 18,90zł / 125ml

Domowe SPA.

+ wydajny
+ duże opakowanie
+ pozostawia miłe uczucie świeżości na twarzy
+ nawilża, ale na krótki okres czasu

+/- delikatnie przesusza.

- konsystencja (dla mnie za rzadka)

Polecam na używanie tak "od czasu do czasu".
Na dłuższą metę się niestety nie sprawdzi.

Ilość zużytych opakowań: jedno (125ml)

Nie dla mnie:-/

Jestem bardzo zawiedziona tym kosmetykiem. Dobrze się wchłania, ma lekką konsystencję ale mam wrażenie że jest "przesiąknięty alkoholem" bo kwadrans po jego użyciu moja skóra woła "Wody! Wody!!". Aczkolwiek ma bardzo przyjemny zapach, który dodaje energii i poprawia humor. Opakowanie również duże, bardzo wydajne, cena atrakcyjna... No niestety ale kupowanie kosmetyku który przesusza mija się z celem, SZKODA:(

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Działa

Szczerze mówiąc nie zwróciłabym na ten krem uwagi gdyby nie to , że moja mama go zamówiła . Pierwsze wow było zaraz po otwarciu - zapach cudowny ! Jogurtowo - brzoskwiniowy . Konstystencja bardzo w porządku , nie jest za gęsty ale też nie jest zbyt lejący . Opakowanie przyjemne dla oka , raczej nie miałam nigdy problemu z zamknięciem czy otwarciem. Mam cerę mieszaną i kremy tupu nivea czy dove mnie zapychają . Byłam trochę uprzedzona do niego myśląc , że zrobi z moją skórą to samo , co poprzednie . A tu miłe zaskoczenie ! skóra jest mięciutka , nie wyskakują żadne pryszcze czy zaskórniki a do tego redukuje przebarwienia i przyspiesza gojenie zadrapań . Czasem zdarzało mi się przesuszenie na twarzyi szybko sobie z tym radził .
Moj Tż również uwielbia go za zapach :)
Podsumowując :
Cena : 5/5 ( kupuję w promocji za 6.99)
Dostępność : 3/5
Opakowanie : 5/5
Zapach : 5!/5
Nawilżanie : 4/5
Odżywianie : 4/5

Bordowe usta H&M

Bardzo dobry

Krem ma swoje plusy i minusy, aczkolwiek jest dobrym kremem.

+ dobrze się wchłania
+ dobrze się rozprowadza
+ wydajny
+ nie mam po nim przykrych niespodzianek typu wypryski
+ delikatny
+ lekki
+ nie jest tłusty
+ dosyć tani
+ dobrze radzi sobie z nawilżeniem skóry normalnej

- w miejscach gdzie skóra jest przesuszona muszę smarować się nim kilka razy
- słabo dostępny (jak wszystkie kosmetyki typu avon)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Fantastyczny!

Uwielbiam wszystkie kosmetyki avon z linii naturals, więc skusiłam się na ten kremik.Pierwsze co zauważyłam (poczułam) to CUDOWNY zapach,
mogłabym cały dzień go wąchać.Poza zapachem nie spodziewałam się zbyt wiele ale mile się zaskoczyłam.Krem wchłania się bardzo szybko, pozostawia skórę miękką i nawilżoną ale nie tłustą.Efekt nawilżenia utrzymuje się dość długo. Gwiazdkę odjęłam za to że zapach i efekt nawilżenia mógłby dłużej utrzymywać się na skórze.

Plusy:
+piękny zapach
+nawilża
+jest łagodny dla skóry
+szybko się wchłania
+nie pozostawia tłustej warstwy

Minusy:
-zapach krótko się utrzymuje

Nie mam się do czego przyczepić :)

Mi ten krem osobiście bardzo przypadł do gustu :)

+nie miałam po nim przesuszonej skóry, ani za bardzo zapchanej, czy przetłuszczonej
+sprawdzał się pod makijaż
+przyjemna konsystencja, dość szybko się wchłaniał
+jest naprawdę bardzo wydajny

nigdy więcej

Produkt skusił mnie do siebie przystępną ceną , ładnym zapachem i niestety na tym kończą się jego zalety. Po kilku dniach używania dostałam wypryski (podskórne). Twarz świeci się po nim bardzo ma za ciężka konsystencję dla mojej cery, używany tylko wieczorem, nie nawilża tylko zakleja pory na twarzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Ogółem jestem pozytywnie do niego nastawiona.

Przede wszystkim plus za pięknny zapach.
Konsystencja kremiku jest jakby płynna, co mi odpowiada, bo bardzo przyjemnie się go rozmarowuje na twarzy.
Po jego stosowaniu nie wyskoczyły mi żadne wypryski, a także nie zapychał mnie.
Cena też jest rewelacyjna, bo w promocji można go dostać już za 10 zł.
Do tego jego wydajność też jest niczego sobie - przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem starczył mi na jakieś pół roku.

Nie doszukałam się większych minusów niż jego skład, ale nie oszukujmy się za taką cenę można mu to wybaczyć.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Dobry krem za dobrą cenę

Nie mam żadnych problemów z cerą więc ten krem mi wystarczy. Nie znoszę uczucia, gdy wiem, że mam coś na twarzy, ale ten krem nie wzbudza moich ,,podejrzeń\'\'. Ma śliczny zapach, dobrą konsystencję i cenę. Dla mnie wystarczy, ale każdy ma inne predyspozycje.

Oh niee, tylko nie on!

Kremu używałam jakiś czas temu, jeszcze za czasów nastoletniości. Teraz przeglądając katalog, byłam ciekawa recenzji tego kremu. I jestem zaskoczona pozytywnymi opiniamii. Co prawda krem ładnie pachnie, i troche nawilża, ale na moją mieszaną cerę ze skłonnościami do wysypów podziałał zabójczo. Bardzo mnie zapchał, przetłuszczał cerę, i sądzę, że miał bardzo chemiczny skład, który również nie służył skórze...
Ale przeciez to tylko Avon. Ogólnie: jestem na nie.

Używam tego produktu od: przestałam

mega

u mnie się sprawdził, uwielbiam go za
zapach
cenę
wygodne opakowanie
konsystencję
wydajność
oraz za to że widzę, że moja cera się poprawiła.
Jedyny minus to taki, że nakładając pod makijaż lekko się świeciłam.
Ale i tak go uwielbiam! Polecam

świetny

Kupiłam ten krem za ok 8,90 w jakieś promocji. Na początku myślałam, że to będzie taki sobie o zwykły kremik nic ciekawego, jakie było moje zaskoczenie, gdy go dłużej poużywałam i zobaczyłam efekty.

Plusy:
*cena
*zapach
*konsystencja
*działanie- krem jest dość treściwy i trzeba dać mu chwilkę na wchłonięcie, jeśli chcemy go użyć pod makijaż :) ale nadaje sie do tego celu :ehem: ja go stosowałam zawsze rano i po jakis 3 ty zobaczyłam, ze moja skóra jest dobrze nawilżona, promienna i odzywiona :)
*wydajność- starczyl mi na przeszło 4 miesiace CODZIENNEGO uzywania :)
*nie podrażniał oczu ani nie zapychał porów :)

Minusy- nie zauwazylam :)

Nie mam zadnych zastrzezen :)

Używam tego produktu od: od czerwca do końca października