Lyslait Demaquillant au Lys Blanc [Cleasing Milk with White Lily] (Mleczko do demakijażu z białą lilią)

Mleczko marki sisley jest przeznaczone do cery suchej lub wrażliwej. Odżywcze łagodzące mleczko do demakijażu. Kremowa konsystencja zapewnia usunięcie makijażu oraz zanieczyszczeń twarzy, pozostawiając skórę oczyszczoną, odświeżoną i odprężoną

mleczko
z pompką, w butelce
>100ml

SUPER!

Plusy;
+wydajne
+wygodne opakowanie
+ładny zapach
+przyjemne w użyciu (aksamitna konsystencja)
minusy:
-w sumie tylko jeden a mianowicie,że zostawia taka warstewkę filmu a ja mam mieszaną skórę i mam wrażenie "tłustej skory"

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Nie ma wad...

Słowem nie mam się do czego przyczepić:)Mleczko nie podrażnia nawet mojej wrażliwej cery, a nawet mam wrazenie, że ją uspakaja i łagodzi. Radzi sobie z usunięciem każdego mojego kosmetyku, robię ni m też demakijaż oczu i ...zero podrażnień.Ms
a bardzo funkcjonalne spokojne kolorystycznie opakowanie. Minus to...cena 295 zł za 250 ml tego cuda to jednak dużo.Ale...dostaję je od Męża, więc nie narzekam:) No i jest wydajne.

bardzo dobre

Bardzo dobrze oczyszcza, wygladza, zapach - coz ..naturalny ;) troszke moze przeszkadzac komus kto lubi perfumowane mleczka.
podoba mi sie rozwiazanie z pompka- wydziela dokladnie taka ilosc mleczka ktora wystarcza na demakijaz .Dobrze radzi sobie z kazdym rodzajem makijazu.Dobrze odswieza, nawilza(oczywiscie jak na mleczko)
Nie widze zadnych wad- procz.... ceny:) lekko zaporowa

Anna Małecka masaż twarzy

nie za ta cene

Mleczko bezproblemowo oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, niestety troszkę szczypią mnie po nim oczy, pachnie standardowo roślinkami jak to w przypadku sisleya:) ładnie pielęgnuje i delikatnie nawilża cere nie podrazniając jej przy tym, nie zatyka porów, niestety cena 270zł jest zaporowa i dlatego daje tylko 3 gwiazdki, myślę że mozna kupic produkty o takim samym działaniu które nie są gorsze od tego za dużo duzo nizszą cenę.
Szczerze powiedziawszy chyba za duzo spodziewałam sie po tym produkcie.