Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Schwarzkopf Essence Ultime, Caviar + Hair Renew, Intensywna maska do włosów

Schwarzkopf Essence Ultime, Caviar + Hair Renew, Intensywna maska do włosów

Intensywna maska Caviar+Hair Renew z ekstraktem z kawioru i z esencją perły odbudowuje komórki włosa i przywraca 5 zalet młodych włosów: siłę, elastyczność, sprężystość, giętkość i zdrowy połysk. Efekt zregenerowanych i odbudowanych włosów. Produkt powstał przy współpracy z modelką Claudią Schiffer.

Ta maska to guru całej serii

Uwielbiam każdy kosmetyk z serii Caviar i z każdym miałam do czynienia. Zwlekałam z zakupem maski, bo zawsze używałam szamponu + odżywki. W końcu zdecydowałam się wypróbować maskę i już wiem, że długo się z nią nie rozstanę.

Całkiem dobry produkt

Pierwszym plusem maski jest opakowanie. Nie lubię tych w tubkach, bo często nie da się wykorzystać produktu do końca. W tym wypadku mamy do czynienia z ładnie wyglądającym odkręcanym pudełkiem, z którego bez problemu możemy nabrać dłonią odpowiednią ilość produktu.

Maska (jak to zazwyczaj z maskami bywa) jest bardzo gęsta, ale świetnie rozprowadza się na włosach. Produkt ma bardzo jasno różowy odcień. Minusem jest dla mnie jej zapach, który jest dosyć duszący i męczący. I niestety utrzymuje się na włosach do kolejnego mycia.

Czy sprawdzają się zapewnienia producenta? Włosy po stosowaniu maski są znacznie bardziej nawilżone, miękkie, błyszczące. Moje naturalnie falujące włosy stały się po niej faktycznie bardziej sprężyste. Suche końcówki wydają się bardziej wygładzone i mniej "kujące". Niestety, maska dosyć mocno obciąża włosy, które znacznie szybciej się przetłuszczają.

Wydajność produktu jest dość dobra. Przy moich bardzo długich włosach wystarcza na około 2 miesięcy (przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu). Cena dosyć przystępna.

Najlepsza maska drogeryjna

Maski tej używam już od roku przynajmniej. Jeśli chodzi o maski drogeryjne bije na głowę wszystkie pozostałe. Mam wysokoporowe, długie, blond włosy. Farbowanie niestety je bardzo niszczy i wysusza. Mało co odpowiada moim włosom, a ta maska od razu przypadła im do gustu. Puch został ujarzmiony, piękny połysk, nie mam problemu z rozczesaniem i do tego ten cudny zapach.

Salon fryzjerski

Bardzo dobra maska

Jedna z lepszych masek jakie miałam. Jej zapach to dla mnie bomba- podczas jej stosowania czuje się jakbym siedziała w jakimś profesjonalnym salonie fryzjerskim. Dodatkowo zauważyłam, że rzeczywiście ta maska działa na moje włosy- są one wygładzone, sypkie i dobrze się rozczesują. Lekko prostuje moje włosy, ale mi się ten efekt podoba.

genialny produkt

Na ta maske trafilam w akcie desperacji i rozpaczy. Mam wysokoporowate wlosy, suche na koncach, puszace i podatne na uszkodzenia. Kiedys rozjasnialam, meczylam je prostownica i nie stosowalam urozmaiconej pielegnacji. No coz ...teraz place za te bledy. Pomimo olejowania, picia drozdzy moje wlosy staly sie strasznie suche i polamane. Jak zobaczylam ich stan przypomnialam sobie jak martretowalam wlosy lalek w dziecinstwie... Szczota i to taka po przejsciach. Kupilam ta maske sugerujac sie opiniami i to byl strzal w 10! Miekkie, sypkie, wygladzone i pieknie dociazone. Efekt spektakularny. Dosc wysoka cena, ale mysle, ze stosowana 2 razy w tyg nie zrobi dziury w budzecie. Jest genialna, a to najwazniejsze. Zapach i konsystencja zdecydowanie duzy plus!

Brak efektów

Po użyciu maski nie widzę żadnej poprawy w kondycji bądź wyglądzie włosów, nie pomaga mi nawet zbytnio w rozczesywaniu niezależnie od tego ile trzymam ją na włosach. Ma też ładny zapach, lecz jest on bardzo intensywny i lekko mdły; czuję go na włosach przez cały dzień.

Nie sprawdziła się

Maska zamknięta jest w plastikowym słoiczku z którego wygodnie można wydobyć odpowiednią ilość produktu. Jest gęsta i wydajna. Dobrze rozprowadza się na włosach, nie spływa z nich. Ma tez ładny, lekko kwiatowy, delikatny zapach, który jest długo wyczuwalny na włosach, nawet już po ich wyschnięciu. Maska odrobinę ułatwia rozczesywanie włosów i nic poza tym. Nie zauważyłam żadnych właściwości regenerujących, nawilżających czy wygładzających. Nie zrobiła szkody, ani tez w żadne sposób nie wpłynęła pozytywnie na moje włosy. Nie polecam.

Ot, taka tam, nic nie robiąca maska

Jak na maskę, słabo jest z właściwościami odżywczymi. Odżywka z tej samej serii kładzie ją na łopatki pod każdym względem. Od razu zaznaczę, że mam wysokoporowate z natury włosy, a szczególnie problematyczne są farbowane końce – suchość, matowość i puch – oto właśnie one. Może gdyby wymagania były mniejsze, maska dałaby radę...

Działanie: ot, taka tam, średnio udana maska. Trochę kondycjonuje, troszkę dociąża, ale tak czy siak działa głównie w ten sposób, że ułatwia rozczesywanie i ujarzmia elektryzowanie, nadając przy okazji trochę miękkości dzięki antystatykom. W składzie są tez jakieś proteiny i nie przeczę, że są rodzaje włosów, które ,,zauważyłyby” ich obecność, ale nie moje – nie widzę więcej połysku czy sprężystości. Jeśli porównywać maskę z włosami na które nic nie nałożono, nie da się zaprzeczyć, że różnica jest, natomiast gdyby wziąć przypadkowa maskę, często można trafić lepiej. Plus jest oczywiście taki, że ciężko obciążyć nią włosy. Rozprowadza się dobrze, pachnie bardzo mocno, więc może się podobać, ale działanie nie jest spektakularne, niestety.

Na plus:
-ułatwia rozczesywanie włosów
-ujarzmia elektryzowanie się
-zmiękcza włosy i je wygładza
-nie obciąża
-dobra wydajność (gęsta i nie wsiąka we włosy)
-wygodny słoik

Na minus:
-zabójczo mocny zapach (można uznać go za ładny, ale męczy tak, że już 5 minut z maską ciągnie się wiecznie)
-słabe właściwości odżywcze – nie przysłuży się poprawieniu stanu włosów

Niby nie ma wielu minusów, ale moim zdaniem maska to maska, a jeśli już działa jak Kallos, powinno też mieć podobną do niego cenę.

Nic specjalnego

Nie rozumiem zachwytów na temat tej maski. Niestety na moich włosach nie spisuje się dobrze - po użyciu włosy są przesuszone i bardzo się puszą (przypominają puszyste sianko). Jedyny pozytyw to faktycznie łatwiej się rozczesują i tutaj koniec. Dodatkowo bardzo drażni mnie intensywny i chemiczny zapach maski, który utrzymuje się na włosach długo po umyciu...

dobra

Maskę używam zamiennie z serum z tej serii. Włosy błyszcza się, nie puszą się, idealnie się rozczesując oraz układają. Opakowanie poręczne, konsystencja oraz zapach zdecydowanie na plus.Nie zauważyłam żadnych minusów.

Swietna podczas stosowania

Swietna maska ale tylko wtedy gdy sie ja stosuje pozniej niestety wlosy wracają do poprzedniego stanu no ale cóż zwykle.tak bywa .Plusy
-zapach
-wizualnie poprawia stan włosów
-ładne opakowanie
-gęsta
Minusy:
-cena
-po skonczonym opakowaniu wlosy wracaja do poprzedniego stanu niestety

świetna

Mam cienkie, miękkie włosy, ze skłonnościa do puszenia i sianowości ;) Po masce sa miękkie, nie elektryzują się, nie sklejają w strąki. Wyglądają świeżo. Nie sprawia, że szybciej sie przetłuszczają, są gładkie, gładko się rozczesują.