Talia Fitness, Balsam wyszczuplająco-modelujący antycellulitowy

Talia Fitness, Balsam wyszczuplająco-modelujący antycellulitowy

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała. Szczególnie polecany do stosowania w miejscach narażonych na nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej i powstawanie cellulitu, takich jak; ramiona, brzuch, pośladki, uda. Zawarte w balsamie mikroelementy i algi morskie odżywiają skórę i wzmacniają jej strukturę. Starannie dobrane ekstrakty roślinne z nostrzyka, bluszczu, guarany, arniki, imbiru i słodkich traw skutecznie wspomagają redukcję cellulitu oraz proces zapobiegania jego ponownemu powstawaniu. Delikatnie rozgrzewają ciało, pobudzając naturalny metabolizm skóry i zwiększając jej dotlenienie. Są doskonałym aktywatorem procesu spalania zbędnej tkanki tłuszczowej i eliminacji toksyn z organizmu. Kompleks nawilżający dba o odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Regularne stosowanie balsamu zmniejsza objawy cellulitu, poprawia kondycję i wygląd skóry. przywraca jej naturalna miękkość i jedwabistą gładkość. Skóra staje się elastyczna, sprężysta i nabiera pięknego kolorytu.

Cena: ok. 11-12 zł / 200 ml

świetny nawilżacz

Mam chyba nowsza wersje, bo opakowanie jest inne :) Balsam cudownie pachnie, nawet mój mąz mi podbiera :) dobrze nawilza i szybko sie wchlania, ale czy wyszczupla ? w kazdym razie jestem zadowolona, w tej cenie nie ma sensu oczekiwac rewelacji :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

całkiem całkiem

O ile Masaż wyszczuplająco-modelujący z tej serii pozostawił niemiłe wspomnienia o tyle Balsam bardzo sobie chwalę choc używam dopiero kilka dni.Mam nową wersję-w zmienionym opakowaniu.Wg mnie jest to dobry kosmetyk w widoczny sposób ujędrniający i odżywiający skórę.W kwestii ujędrniania faktycznie "coś" robi.Sam z siebie oczywiście nie wyszczupli i nie zredukuje cellulitu,przyjemnie się rozsmarowuje,wchłania bez tłustego filmu.Szkoda,że podczas apilkacji wcale nie czuję uczucia ciepła "typowego dla preparatów zawierających imbir,naturalny aktywator redukcji cellulitu"(?)Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Odżywia skórę, zamiast...

walczyć z cellulitem i wyszczuplać.Gdyby nazywał się odżywczy, to naprawdę zasługiwałby nawet na 4*.Jest kremowy, nawet zapach przypomina staroświecki krem.Bardzo dobrze się wchłania,odżywia i ujędrnia.Jest niezbyt wydajny-na 2 tyg,ale cena niska.Zdecydowanie powinien być sprzedawany pod inną nazwą.

Używam tego produktu od:2 tyg.

Makijaż Maybelline

Bez zachwytu...

Balsam nawilża skórę, odżywia. Podczas regularnego używania można zauważyć właściwości ujędrniające, jednak wspominana przez producenta redukcja cellulitu, choćby w najmniejszym stopniu, to obietnica bez pokrycia... Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:2 pakowania

Po prostu odżywczy balsam

Jego niewątpliwą zaletą jest cena, ale wybierając tego rodzaju kosmetyk zwykle spodziewamy się czegoś więcej. To bardzo odżywczy dla skóry balsam. Zawiera wiele wartościowych składników, dzięki czemu dobrze nawilża i odżywia skórę. Na pewno ją też uelastycznia - dlatego polecam go osobom odchudzającym się, bo pomaga utrzymać skórę w dobrym stanie. Łatwo się wsmarowuje i dosyć dobrze się wchłania. Producent obiecuje, że balsam "wyraźnie zmniejsza objawy cellulitu" - z tym się nie zgadzam - mimo odpowiedniej diety i aktywności fizycznej stosowanie tego balsamu praktycznie niczego nie zmienia jeśli chodzi o cellulit. Na pewno może działać wspomagająco, razem lub pomiędzy skuteczniejszymi środkami. Sam w sobie wiele nie zdziała oprócz zalet wymienionych na początku. Polecam osobom młodym, które jeszcze nie maja śladów cellulitu i chcą mu zapobiegać - lub jako środek wspomagający w walce z cellulitem.
Acha - uważam też, że balsam jest raczej mało wydajny. Trzeba go sporo użyć, żeby skóra to odczuła, więc starcza na krótko.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 tuby

średniak

Taki przeciętny balsam. Jak chodzi o używanie, to dość dobrze się wchłania (choć jest troszkę tłusty), aczkolwiek jesli użyję go rano to muszę odczekac sporo zanim włożę spodnie. Nieładnie pachnie, szczerze mówiąc mam już dość tego zapachu. Co do efektów, to na pewno mogę powiedzieć że dobrze wygładza skórę i lekko ją napina. Natomiast efekt ujędrnienia jest mizerny, nie mówiąc już o wyszczupleniu... Raczej nie kupię go już więcej, po pierwsze z powodu zapachu, a po drugie potrzebuję czegoś co porządnie ujędrni mi ciałko, a ten balsam tego nie daje...

taki se

Taki sobie ten balsam... Po pierwsze bardzo wydajny, po drugie chyba troszke zmniejszyl mój cellulit ale minimalnie niestety. Jednak jak dla mnie ma jedną ale znaczącą wadę: smierdzi!! do tego stopnia mi to przeszkadza, że nie mam ochoty sie nim smarowac i nie moglam sie juz doczekac kiedy sie skonczy.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...jedno
Recenzja: ...

niezły :-)

Baslam tani i jak za taką cene naprawe po kilku tygodniach stosowania widac efekty. Bardzo dobrze sie wchłania, nie plami ubrań i przyjemnie pachnie. Godny polecenia :)

Cudo :)

Używam tego balsamu tylko na brzuch, bo tylko jemu potrzeba tego balsamu :D
Ma bardo fajną kansystencję, jest lekki, szybko się wchłania, nie tłusci ubrań.
Naprawdę działa, urzywajac codziennie wiczorem przez miesiąc widzę na prawde duzą poprawę.
Jadłam troche mniej i zżuciłam 6cm. w tali. Wydaje mi się , ze to też dzięki niemu :D:D
Mogę go śmiało polecić alergikom bo mnie uczula :)
Używałam ok. miesiąca i zużyłam ok. 1/4 buteli bo jest bardzo wydajny :)
To mój nr.1 jako balsam wyszczuplajacy :)