Wibo, Puder 3 w 1 z efektem nabłyszczającym

Wibo, Puder 3 w 1 z efektem nabłyszczającym

Nowej generacji puder 3 w 1 z efektem nabłyszczającym. Polecany do wszystkich rodzajów skory. Formuła wzbogacona o substancje odżywcze, nawilżające i wygładzające cerę.

***

ciekawy efekt za małe pieniądze, przy nakładaniu nie osypuje się, nie wędruje na buzi, bardzo małe drobinki rozświetlające nie dają efektu brokatu :) zapach ok, pozostaje widoczny przez kilka godzin, zgrabne, płaskie opakowanie , wydajny kosmetyk

podoba mi się

Moim zdaniem puder jest fajny.

Plusy:
- nadaje ładny koloryt bladej cerze
- nie nabłyszcza za bardzo
- jest tani

Minusy:
- szybko "wychodzi"
- zawiera parabeny w składzie

Zużyłam już ze 4 opakowania i kupię następne.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

wiecej-nie

hmmm kupilam,bo zawsze wybieralam te z essence
-brak efektow
-delikatnie podkresla i zaraz znika
-nie zauwazylam drobinek
-\'sucha\'konsystencja
jestem rozczarowana...

Używam tego produktu od: czerwca 2011

Wibo na wiosnę 2015

Bardzo fajny

Jestem z niego bardzo zadowolona.
Utrzymuje się na twarzy cały dzień, idealny do modelowania kości policzkowych. Wydaje mi się że na opalonej cerze wygląda najlepiej ponieważ jest dośc ciemny.
Pięknie się mieni złotymi drobinkami.
Ślicznie pachnie, chyba pierwszy raz spotykam się z tak ładnym zapachem pudru.
Odjęłam pół gwiazdki za to że nie da się go nałożyć pędzelkiem bo kruszy się. Zostaje tylko gąbeczka którą trzeba sobie dokupić osobno ponieważ nie jest dołączona do opakowania.

Super za taką cenę !

Faktycznie cera po użyciu tego pudru jest wygładzona :)
A ponieważ jest tani to uważam że jak na taką cenę to naprawdę nie mam się do czego przyczepić.
Nakładam go dużym szerokim pędzlem,aplikacja jest prościutka ,nie osypuje się ,nie robi plam.
Jest bardzo wydajny.
Używam go na te miejsca które chcę podkreślić - ładnie je rozświetla :)
Nadaje skórze zdrowszy koloryt,zwłaszcza moim policzkom.
Długo się trzyma,nadaje się do modelowania twarzy,nie podrażnił mi skóry.
Pudełeczko też jest fajne :)
Gdyby miał lusterko dałabym pięć gwiazdek ;)
Plus za bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jeden

Bardzo fajny

Pudru tego w wersji rozświetlającej nie należy nakładać na całą twarz, bo będziecie się niemiłosiernie świecić (stąd odejmuję gwiazdkę)!
Jest super jako wykończenie makijażu - szczególnie na policzki, czy jasny odcień na oczka. Jest naprawdę fajny, bo buzia wygląda tak sympatycznie.
Drożeje ostatnio, ale i tak jest wydajny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

uwielbiam go

jest swietny
ja uzywam 3 w 1 z drobinkami od lat
jest nie drogi
pozostawia delikatny efekt opalenizny
drobinki rewelacja
ja nie mam problemow z cera wiec nie musze wiele kryc
wad nie dostrzegam

Ilość zużytych opakowań: duzo

Eee .

Po jakimś czasie czuje się tłustość skóry mimo, że tego nie widać. Strasznie sie świeci. Bardzo się kruszy. Włożyłam go do torebki, którą tylko postawiłam na ławce i spadła,a puder był w proszku. Jak dla mnie masakra!

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej.

Efekt opalenia i rozświetlenia

Nigdy nie lubiłam pudrów, bo na mojej twarzy wyglądały jak maska,ale ten jest inny REWELACJA.

Plusy:
-niedrogi
-rozświetla
-matuje
-2-3 odcienie w jednym opakowaniu

Minusy:
-trochę twardawy

Idealny dla mnie.

Używam tego produktu od:2009

sux!

Kupiłam pod wpływem impulsu - przeglądałam właśnie listy najlepszych pudrów brązujących, zauważyłam ten - i przy najbliższej wyprawie do Rossmana pomyślałam a, kupię, choć generalnie nie znoszę dolnopółkowych kosmetyków. I nie ma co ufać spisom najlepszych bo jednak nie ma to jak średnia czy wysoka półka. Ten bronzer to najgorszy syf, ma pomarańczowy kolor, ciężko się rozprowadza, znika z twarzy i powoduje powstawanie pryszczy, w strasznych ilościach ;/ Odradzam, już lepiej wydać tą dychę więcej i kupić choćby głupi Rimmel - bo Wibo jest tragiczny.

Używam tego produktu od: 0,5 roku?

to jest too!;)) swietnyy;]]

ten puder jest swietny!
pieknie pachnie, wygladza cere, nadaje skorze piekny odcien i co najwazniejsze maskuje moje miedoskonaloscii!
stosuje go na podklad;) a pozniej na policzka stosuje z tej samej firmy kuleczki brazujace xD efekt zadziwaiajacy!Polecamm !

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:TAK!!!!!!!!

nie dla wszystkich

Puder kupiłam dawno temu, na jakieś wyjście. Na gwałt potrzebowałam czegoś, co poprawi koloryt mojej cery, no i padło na najtańszy kosmetyk, jaki znalazłam. Nie zwykłam używać bronzerów, więc nie zamierzałam wydawać fortuny na coś, co miałam użyć góra kilka razy. Z tego co pamiętam, spisał się porządnie, ale na drugi dzień miałam parę większych niespodzianek na twarzy...
Tak się złożyło, że znalazłam ten oto puder w gronie najlepszych bronzerów w KWC. Odszukałam go więc w swojej kosmetyczce i postanowiłam ponownie przetestować. Pamięć mnie nie zawiodła. Puder spisuje się bardzo dobrze: nadaje twarzy ładny kształt, kolor, blask. Wszystko super, ale na moją trądzikową skórę ma tragiczny wpływ! Wielka szkoda.Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: tylko trochę