Helena Rubinstein, Sensual Clone

Helena Rubinstein, Sensual Clone

Kremowo-pudrowy podkład dla cery mieszanej i normalnej. Daje matowe wykończenie i pozostaje na twarzy w niezmienionym stanie do 12 godzin. Zawiera mikronizowane pudry i lotne olejki, rozprowadza się lekko, zostawia delikatną pudrową warstewkę. Kryje w średnim stopniu, lekko wyrównuje cerę. Nadaje zdrowy, naturalny wygląd skórze.Duży wybór kolorów - niestety ne ie wszystkie są dostępne w Polsce.

Cena: 160 zł / 30 ml

Do cery tłustej

Napewno sprawdzi się przy cerze tłustej

W przypadku cery normalnej lub mieszanej przed nałożeniem podkładu nie zapomnieć nałożyć kremu nawilżającego

Trzeba szybko nałożyć gdyż szybko stapia się ze skórą

Ma ładne satynowe wykończenie

Utrzymuje się długo na buzi, pozostawia mat

Nie ukrył moich przebarwień

Ogólne wrażenie w świetle dziennym bardzo dobre, cera promienna, satynowe wykończenie utrzymuje się długo

Bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 1 m-cy

super

Fluid podkradam siostrze. Lepszego nie używałam.

Mam cerę raczej normalną w stronę suchej, podkład spisuje się świetnie po wcześniejszym nałożeniu kremu - może podkreślać suche skórki, dla wrażliwców raczej bym nie polecała.
Na pewno pięknie matowi,dobrze kryje, potwierdzam że daje satynowe wykończenie na buzi, puder już staje się zbędny.
Jest baaaardzo trwały, rewelacyjnie się rozprowadza, jest wydajny.
Jego mocną stroną jest także ilość kolorów - są naturalne.

Używam tego produktu od:podkradam siostrze
Ilość zużytych opakowań:kilka użyć

Dla cer tłustych - bomba!

- na długo matowi
- pory są praktycznie niewidoczne
- konsystencja jest super, aksamitna, a nakładanie tego podkładu to czysta przyjemność
- pięknie kryje moją trądzikową cerę
- buzia robi się taka satynowa, jedwabista ;)
- podoba mi się gama kolorów - są naturalne
- bardzo trwały, wytrzymuje spokojnie 12h.
- wydajny, mam go miesiąc i praktycznie tubka jest pełna, choć go nakładam codziennie.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Konturowanie Smashbox

REWELACJA!!!

Swietnie matuje, daje satynowe wykończenie, jest trwały. Dobrze dobrany pod względem koloru jest niewidoczny( gama naturalnych kolorów do wyboru: żarnych ceglastych czy żółtych fanaberii). Mimo minimalnego krycia swietnie wygładza i ujednolica kolor skóry, wtapia się w nią. Sprawdza się przy mieszanej/tłustej cerze (dla której jest stworzony). Dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

może być

z efektu jaki daje podklad jestem bardzo zadowolona widocznie zmniejsza widoscznosc porow i moja skora na dlugo jest matowa, ladnie kryje i nie robi maski na buzi przy najmniej na mojej :) natomiast mam wrazenie ze ten podklad wyszusza dlatego jak ktos ma sklad tego podkladu to bardzo prosze o wklejenie bo musze wypatrzec czy ma cos w skladzie to moze faktycznie wyszuszaćUżywam tego produktu od:miesiac

Wysuszacz!

Jedyne co robił ten podkład, a inne tego nie potrafiły, to matował- naprawdę świetnie. Zero świecenia, wykończenie pudrowe i dość dobre rozprowadzenie.

Ale tu koniec zachwytów bo potem jest tylko tragedia:
-wysuszał strasznie!
-trwałość taka sobie
-kolory bardzo dziwne i mało naturalne
- wolę nie myśleć jaką bym miała cerę po miesiącu używania...

Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam przez ponad tydzień/dwa tygodnie (dłużej nie dałam rady)

...nie dla mnie

Podkład dla cer raczej tłustych,nie dla mieszanych, bo nieładnie podkreśla suche miejsca i nie nawilża ich :(
Z serii podkładów z wykończeniem pudrowym. Ten podkład to droższy odpowiednik Maybelline Dream Matte czy L'Oreal Cashmere Perfect, jednak w przeciwieństwie do nich nie brudzi ubrań i efekt zmatowienia dłużej się utrzymuje. Słabo kryje ale ładnie wyrównuje koloryt cery.
POlecam,chociaż jest on nie dla mnie,bo mam cerę mieszaną z przesuszonymi miejscami i wolę podkłady "bardziej treściwe", które nawilżają, a ten jest leciutki i pudrowy.

mat z wyższej półki

Dostałam 5 ml do wypróbowania (hura! hura!) i na tej podstawie oceniam. Bardzo ładne, pudrowe wykończenie. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i stapia się z nią, nadając świeży i "odmłodzony" odcień skórze. Tak, porównując różne podkłady, muszę powiedzieć, że w tym paszcza wygląda najlepiej. No, jeszcze może jeden podkład Clinique daje takie efekt. Kolor najjaśniejszy jest dość ciemny. Co do trwałości, ja jestem zadowolona. Trzyma się praktycznie cały dzień (każdy podkład w mniejszym lub większym stopniu wtapia się w skórę), paszcza nie błyszczy się tak jak w przypadku innych podkładów. 160 zł to bardzo wysoka cena i należałoby się po niej spodziewać jakiegoś małego cudu, a przynajmniej rzucenia na kolana ;) Nic takiego nie następuje. Podkład oceniam jako bardzo dobry, na pewno warto go wypróbować, ale nie czuję się przekonana na tyle, aby wydać na niego 160 zł.

Używałam tego kosmetyku przez dwa tygodnie/ ilość zużytych opakowań: ...5 ml do wypróbowania

Eeee, nie dla mnie :( 15.01.06 A jednak!

W perfumerii powiedziałam "chcę podkład trwały, dający matowe wykończenie, możliwie jasny". I dostałam Helenkę R. No ok, odcień mi pasuje, wykończenie jest pięknie pudrowe - tak jak lubię, ale trwałość mizerna :( Na opakowaniu jest napisane, że niby do cery normalnej i mieszanej. Nic z tego! Strefa T po kilku godzinach wymaga poprawy, a przecież Helenka obiecuje, że podkład wytrwa nawet 12 h. Najgorsze jest to, że korekta polega na zmyciu i pownownej aplikacji kosmetyku. Wszelkie próby użycia chusteczki higienicznej i przypudrowania twarzy kończą się sromotną porażką - podkład się rozłazi, coś okropnego :(
Cena jest zabójcza, 160zł, dlatego więcej go nie kupię. O niebo lepszy jest Teint Idol Lancome'a, a kosztuje tylko 5zł więcej :)

Używam pierwszego (i ostatniego ;) ) opakowania, odcień najjaśniejszy, shell.

15-01-2006 r. Zmieniam zdanie i dodaję dwie gwiazdki. Podkład jest super (szkoda, że odkryłam to dopiero pod koniec opakowania ;) ) i przy dobrze dobranym kremem na dzień (u mnie Dermika) sprawuje się idealnie. No nic, może do niego kiedyś wrócę, ale póki co szykuję się do nabycia nowego Lancome'a Teint Idole Utra. Po próbce oceniam, że jest świetny :)

Bardzo fajny

Na mojej mieszanej cerze wyglada znakomicie - doskonale sie rozprowadza i dopasowuje do kolorytu cery. Nie tworzy maski, wyglada bardzo naturalnie. Jest bardzo wydajny i trwaly (u mnie trzyma sie caly dzien bez dodatkowych poprawek) Nie zapycha porow, nie uczula, naprawde bardzo dobry i wart swojej ceny!

fajna gama kolorów

Jest to podkład dla cery miesznanej, w moim przypadku po 8 godzinach zaczyna spływać i buzia wygląda okropnie, po za tym ciężko mi do niego przyzwyczaić cere ponieważ w okolicach oczu po kilku dniach stosowania podkładu wyskakuje mi swędząca wysypka.
Jezeli chodzi o zalety to bardzo ciekawa naturalna gama kolorów, konsystencja kremu która bezproblemowo się rozprowadza, przez pierwsze 2 godziny po aplikacji buzia jest upiększona niestety po późniejszym czasie buzia wygląda nieciekawie a szkoda wiązałam duze nadzieje co do tego podkładu. Przed kupnem polecam go wypróbować.

przetestuj zanim kupisz!

przy cerze nie tak wrażliwej jak moja podkład powinien spisywać się bez zarzutu. Jego mocne strony to aksamitne wykończenie, naturalne odcienie, trwałość, łatwość rozprowadzania. Wymaga porządnego nawilżenia cery - podkreśla przesuszone miejsca, zbiera się lekko w porach. Niestety, podrażnia i ściąga mi buzię, nałożony na krem nawilżający zaczyna dawać o sobie znać już w chwilę po aplikacji, twarz piecze, czerwieni się, skóra wręcz boli. Nie próbowałam stosować go na bardziej treściwe kremy, bo takowych nie używam. Żałuję, że okazał się nie dla mnie...