Vichy, Ideal Body, Huile Corps [Dry Oil] (Olejek upiększający)

Vichy, Ideal Body, Huile Corps [Dry Oil] (Olejek upiększający)

Olejek odżywczy-satynowy . Nie zostawia tłustej warstwy. Cialo-Twarz-Włosy . Odpowiedni do skóry wrażliwej. Uniwersalny olejek wzbogacony w 10 specjalnie wyselekcjonowanych olejków . Rozświetla skórę ,nadaje jej satynowe wykończenie . Hipoalergiczny.

Piękny zapach i niewiele więcej

Zapach cudny, efekt taki sobie. Używałam go bardzo chętnie ze względu na zapach ale nie zauważyłam spektakularnych efektów dla skóry. Warto spróbować.

Troszkę mnie rozczarował

Zdarza mi się kupować produkty marki Vichy i jestem z nich zadowolona, ten produkt nie do końca przypadł mi do gustu, może ze względu na jego cenę oczekiwałam czegoś więcej. Olejek zamknięty jest w szklanek buteleczce z automizerem, zapach ma delikatny, konsystencja delikatnie oleista, nie pozostawia śladów na skórze i ubraniach, dość szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filtru. Do zakupu przekonało mnie to że zawiera wiele rodzajów olejków takich jak olejek jojoba, olejek makadamia, olejek z pestek moreli, olejek z nasion passiflory, olejek z czarnej porzeczki, olejek z otrębów ryżowych, olejek z kolendry, olej słonecznikowy, olej kukurydziany, olejek z dzikiej róży. Dzięki jego składowi ma zastosowanie przy pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Buteleczka o pojemności 200 ml sprawia, że produkt szybko się kończy i odczuwamy lekki niedosyt. Produkt ma za zadanie nawilżyć i odżywić skórę nadając jej piękny i promienny wygląd. Takie efekt może bym zauważyła gdybym stosowała ten olejek przez dłuższy czas, jednak fakt że nie jest on zbytnio tani nie zaryzykowałam kupna kolejnej buteleczki, która znika w bardzo szybkim czasie. Olejek stosowałam na końcowi włosów i rzeczywiście były one nawilżone i wyglądały na odżywione, ale taki sam efekt uzyskuje, przy użyciu tańszych olejków. Stosując go na twarzy, zauważyłam że szybko się wchłania i można go spokojnie używać pod makijaż, nawet jakoś lepiej się fluid pod niego nakłada. Stosowałam również miejscowo na ciało w tych najbardziej przesuszonych miejscach, oczywiście nawilżył je, ale cudów nie zauważyłam.