3-step Skin Care System, Facial Soap with Dish - Extra Mild (Mydło do cery wrażliwej i suchej)

Ta kostka myjąca należy do pierwszego z systemu trzech kroków Clinique. Przeznaczona jest do cery bardzo wrażliwej i suchej. Po użyciu tego mydełka skóra twarzy pozostaje czysta i odświeżona, odczuwa się komfort. Cera w żadnym wypadku nie jest nadmiernie wysuszona lub ściągnięta. Po użyciu tej kostki zaleca się przetarcie twarzy jednym z 5 lotionów Clinique, a następnie nałożenie kremu Dramatically Different Moisturizing Lotion.

Cera
wrażliwa
>100ml

Okropne

Mydło jest bardzo zwykle, wysusza i podrażnia moją cienką delikatną cerę, która jest po nim chropowata. Jest dużo gorsze od płynnego odpowiednika, który jest faktycznie super. Zapłaciłam za nie 36 zł i żałuje każdej złotówki. Nie chce mi sie nim nawet myć ciała, ale chyba tak je zużyje. Używanie jest niekomfortowe, mydło jest za duże, cieżko sie go używa. Pewnie do normalnych cer jest ok, wciąż jednak bez szału, jest tyle fajnych kosmetyków do twarzy ze szkoda fatygi.

mydelko super wydajne

kupilam mydelko poniewaz zaczelam miec straszne problemy z cera. jako nastolatka nigdy nie mialam probnlemow z tradzikiem a teraz po 30tce nagle pojawily mi sie pryszcze na brodzie i w okolicach zuchwy z ktorymi nie moglam sobie poradzic... trudno powiedziec czy pomoglo mi samo mydelko... mysle, ze kilka rzeczy na raz przyczynilo sie do tego ze pryszcze w koncu zniknely... ogolnie mam bardzo wrazliwa cera sucha i anczynkowa. mydelko na pewno nie podraznialo, ladnie oczyszczalo, ale osobiscie wole jednak nie uzywac wody do oczyszczania skory twarzy, wiec ostatecznie nie zakupie kolejnej kostki, choc ta wystarczy mi na pewno do kolejnego roku gdyz mydlo jest baaardzo wydajne. kupilam je z porecznym plastykowym opakowaniem, super sie sprawdza. dodatkowo mydlo jest bezzapachowe. ladnie sie pieni na twarzy. zauwazylam, ze moj maz zaczal je sobie ode mnie pozyczac do mycia twarzy i tez je sobie bardzo chwali. jest to duzy koszt jak na mydlo, ale uwazam, ze warte jest swojej ceny. polecam!

faworyt

Mydełka clinique poleciła mi siostra całe wieki temu. Spróbowałam i od tego czasu jest to stały element mojego mycia twarzy:)

+Świetnie oczyszcza, ale nie wysusza skóry.
+Jest szalenie wydajne- mi przy codziennym uzytkowaniu starcza na rok.
+Bardzo dobrze sie pieni.
+Mydelniczka jest ładna, wygląda bardzo estetycznie.

Mydełko nie ma zapachu, co moim zdaniem jest plusem. Oczywiscie nie zmyjemy nim makijażu cięzszego kalibru jak podkład czy korektor, ale jest idelane do usuwania brudu nagromadzonego na buzi podczas dnia.

Ilość zużytych opakowań: 3 zwykłe

Serum na zmarszczki

Bardzo dobre mydełko

Bardzo dobrze myje twarz.
Jest bardzo wydajne, więc cena nie jest taka straszna.
Nie podrażnia, nie przesusza skóry.
Ładnie opakowane w plastikową mydelniczkę i kartonik.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Fantastyczny produkt!

To mydło poleciła mi koleżanka. Przed zakupem miałam straszny problem z cerą i żaden z wielu poprzednich kosmetyków mi nie pomógł. Choć ten produkt nie jest tani postanowiłam dać mu szansę i opłaciło się. już od pierwszego mycia moja skóra wyglądała lepiej a gdy zaczęłam stosować je regularnie problemy ostatecznie znikły. Polecam to wszystkim dziewczynom, zwłaszcza jeśli macie cerę trądzikową. Nie ma nic lepszego do oczyszczania skóry. Poza tym ta kostka jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Idealny pierwszy krok w stronę zadbanej skóry

To mydło, oczekuje od niego przede wszystkim oczyszczenia i przygotowania skóry do dalszych zabiegów. To mydełko spełnia swoje zadanie a przy tym jest na tyle delikatne,że o żadnym podrażnieniu nie może być mowy. Przy tym strasznie wydajne.

1 krok z 3 - rewelacja!

Moim zdaniem, trochę niewłaściwe jest dodawanie recenzji o każdym z produktów należących do systemu 3 kroków Clinique oddzielnie. Wszystkie 3 produkty współdziałają i stosowanie ich samodzielnie nie przyniesie obiecywanych przez producenta efektów. Ja mogę tutaj śmiało polecić cały system (akurat używam zestawu do cery typu 1 - suchej i bardzo suchej) - używam produktów od jakichś 3 tygodni i stan mojej skóry poprawił się niewiarygodnie! Co najbardziej mnie dziwi to to, że zazwyczaj używałam kosmetyków do cery mieszanej, z tendencją do wyprysków (które dość często się pojawiały), a w przypadku Clinique cuda zdziałało właśnie to mydło, razem z płynem złuszczającym 1 i emulsją DDML. Moja skóra jest idealnie gładka, bez żadnych niespodzianek, promienna, zauważalnie zdrowsza! Nie chcę już innych kosmetyków - Clinique jest moim KWC i nigdy go nie zdradzę :)
Proponuję zakupić w perfumerii mini zestaw kosmetyków na ok. 2 tygodnie stosowania i przekonać się na własnej skórze, czy faktycznie działa! A przed zakupem najlepiej skonsultować się z opiekunem marki w Sephorze, Douglasie, a najlepiej w samym sklepie Clinique.
Jeśli chodzi o to mydełko, to jest ono niesamowicie wydajne, skóra jest idealnie czysta (co czuć nawet pod palcami :)). Mydło świetnie się pieni, nie wysusza w najmniejszym stopniu skóry.
Jak dla mnie rewelacja!!!

Sprawdza się!

Zachęcona opiniami kupiłam to mydełko i nie zawiodłam się. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, pozostawia ją miękką i delikatnie nawilżoną. Jest baaaardzo wydajne; kupiłam 9 miesięcy temu, a mam jeszcze pół kostki :) Nie podrażnia i nie wysusza, a mam cerę dość wrażliwą. Warto wypróbować :)

SUPER

Witam,
zakupiłam to mydełko na początku lutego, przed wystawieniem opinii i recenzji chciałam je dłużej przetestować, by moja opinia była wiarygodna.
Opinia jest następująca:
- mimo mojej suchej skóry, po użyciu mydełka nie mam uczucia ściągniętej skóry, nawet gdy od razu nie użyję toniku - za to naprawdę duży plus,
- mydełko bardzo przyjemnie się pieni,
- pozostawia lekki filtr nawilżenia,
- ma neutralny zapach,
- skóra po jego użyciu jest znacznie delikatniejsza i wygładzona,
- skóra się nie przyzwyczaja do używania - za każdym razem wywołuje niesamowitą ulgę dal skóry,
- bardzo dobrze oczyszcza skórę, po jego użyciu czuję, że moja skóra oddycha ;)
- jest strasznie wydajne (z resztą jak cała seria), używając mydełka dwa razy dziennie od lutego, zostało mi jeszcze ponad połowa kostki.
Na pewno zakupię mydełko w kostce:) jest ono jednym z moich ulubionych kosmetyków!!!!!

Używam tego produktu od: lutego 2009 (4 miesiące)
Ilość zużytych opakowań: znacznie mniej niż połowa (małej) kostki

jestem na tak

Mydełko jest świetne, oczyszcza i pozostawia na skórze lekki film nawilżający i to jest w nim najfajniejsze. Uwielbiam skóre po tej kostce, jest miła w dotyku, bardzo dobrze oczyszczona. Jedynym problemem może być sama forma mydła, czyli kostka, ale to schodzi na dalszy plan. Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od:od prawie roku

ok

Mydło dobrze oczyszca, nie wysusza zbytnio. Ja stosuję je po płynie do demakijażu i pozbywa się resztek make upu, których nie zdoła wyłapać płyn. Poza tym jest bardzo wydajne i przyjemnie nie nachalnie pachnie. Ogólnie polecam:)

Używam tego produktu od:kilku mcy
Ilość zużytych opakowań:dużo próbek

naprawdę oczyszcza

Kostkę do mycia Extra Mild Clinique używałam na zmianę z rewelacyjnym żelem Avene Clean- AC i naprawdę poprawiła mi się cera. Przede wszystkim lubię ją za dobre oczyszczanie, zwężenie porów i wygładzenie. Kostka nie uczula i nie powoduje zaskórników jak tradycyjne mydła,opakowanie to elegancka, wygodna mydelniczka.Polecam osobom z problemami trądzikowymi,mydełko działa leczniczo na skórę i dosłownie likwiduje niedoskonałości.
Co do ceny tu jest podana 85zł, ja natomiast kupiłam za 55zł w Sephorze, ale na truskawce można kupić jeszcze taniej

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka