Tołpa, Tołpa, Kuracja Antycellulitowa, Serum borowinowe do ciała wyszczuplająco-liftingujące

Serum jest aktywnym preparatem redukującym objawy cellulitu zaawansowanego. Zawiera antycellulitowy kompleks roślinny otrzymywany z ruscusa, cytryny i guarany, który aktywizuje redukcję cellulitu, usprawnia metabolizm komórek i rozpad lipidów oraz wzmacnia naczynia włosowate. Aktywna substancja wyszczuplająca zawierająca kofeinę, fosfolipidy i ekstrakt z kory wierzby - rzeźbi sylwetkę i modeluje kontury ciała. Dodatkowo posiada silne właściwości nawilżające i wygładzające.
Ekstrakt z kory afrykańskiego drzewa Cekropia aktywizuje lipolizę, działa wyszczuplająco, zmniejsza widoczność "pomarańczowej skórki" i wygładza nierówności. Tygrysia trawa posiada właściwości przeciwzapalne i ujędrniające oraz obkurczające naczynia krwionośne, a zielona kawa wspomaga wyszczuplanie, przyspiesza przemianę materii, działa stymulująco i witalizująco. Borowina TOŁPA działa przeciwzapalnie, ułatwia eliminację toksyn i zanieczyszczeń oraz dostarcza cennych substancji czynnych jak związki huminowe, makro i mikroelementy, aminokwasy, polisacharydy i fitohormony. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz naturalnej betainy, otrzymywanej z buraka cukrowego serum posiada silne właściwości nawilżające i odżywcze. W widoczny sposób regeneruje zniszczoną i podrażnioną skórę. Po zastosowaniu serum skóra jest jędrna, napięta i aksamitnie gładka.
Stosować 1-2 razy dziennie najlepiej na noc lub na noc i na dzień, przez okres 8 tygodni. Kurację powtarzać w miarę potrzeb.

Składniki: borowina, wyszczuplający kompleks fosfolipidów, kofeiny i ekstraktu z kory wierzby, antycellulitowy kompleks roślinny z iglicy włoskiej, cytryny i guarany, wyciąg z kory afrykańskiego drzewa Cekropia, tygrysia trawa, zielona kawa, kwas hialuronowy, betaina

Cena: ok. 45zł / 200ml

• wyszczuplający kompleks fosfolipidów,
  • kofeiny i ekstraktu z kory wierzby,
  • antycellulitowy kompleks roślinny z iglicy włoskiej,
  • cytryny i guarany,
  • wyciąg z kory afrykańskiego drzewa Cekropia,
  • tygrysia trawa,
  • zielona kawa,
  • Hyaluronic Acid,
  • Betaina

strata czasu i finansów

Ponieważ kosmetyk mi zupełnie nie przypadł do gustu nie mam sie nad czym rozpisywać. Trudno jest bowiem pisać o czymś czego sie nie doświadczyło.
Niewątpliwie jest plusem tego kosmetyku. Ładne estetyczne i z pompka która znacznie ułatwia dozowanie kosmetyku.

Konsystencja:
Konsystencja jest bardzo aksamitna i gładka. Przyjemnie się kosmetyk aplikuje na skórę i lekko i łatwo rozciera. Kosmetyk szybko się wchłania.
Działanie:
No i niestety tu już nie jest tak fajnie bo kosmetyk nie robi praktycznie niż z tego co jest obiecywane.
Może jak bym się uparła by wyszukać jakieś pozytywy to lekkie nawilżenie i lekkie napięcie w kilka minut po aplikacji.
Obecnie ten produkt jest coraz mniej dostępny. Za to pojawił się na jego miejsce (chyba) Globalny Reduktor Celulitu. I GRC moim zdaniem jest o niebo lepszy i działa jak należy.

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno (1)

Przeciętny

Tołpa ma jednak lepsze produkty antycellulitowe niż ten.

PLUSY:
- fajna konsystencja
-dobrze się wchłania
-wygodne opakowanie
-skóra jest rzeczywiście wygładzona i ujędrniona

MINUSY:
-cellulit niestety ani drgnął

Po tej cenie spodziewałam się lepszego efektu od tego produktu, jestem na nie.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

jak do tej pory najlepszy

Z tego co widzę po komentarzach każda skóra reaguje na niego inaczej. Moja go uwielbia! Dostałam go w prezencie dawno temu i regularnie do niego wracam.To, że moja skóra jest napięta i mocno ujędrniona widać od pierwszych dni używania. Natychmiast się wchłania. Przy żadnym tego typu kosmetyku nie widać było efektów gołym okiem (kiedyś w końcu zmierzę to centymetrem) :) Jednak dla utrzymania efektów trzeba go używać regularnie. Jak dla mnie najlepszy produkt Tołpy. Jedynym minusem jest to, że jego charakterystyczny (powiedzmy niezbyt miły) zapach długo utrzymuje się na skórze i ubraniach, ale już dawno przestało mi to przeszkadzać.

Używam tego produktu od: co najmniej 6 lat
Zużytych opakowań: ok. 10

Manicure - mat i błysk

bardzo mi pomogło

Nie wiem jak, ale w moim przypadku to serum zdziałało cuda. Używałam go codziennie , systematycznie przez 2 miesiące. I cellulit prawie zniknął ( prawie- bo jak powszechnie wiadomo-cellulitu nie da się pozbyć w 100%) . Jestem pewna,że to działanie tego kosmetyku,ponieważ w trakcie używania serum nie stosowałam: 1.diety 2. aktywności fizycznej/ćwiczeń 3. masażu (po prostu nakładałam po prysznicu i wychodziłam do pracy,bo już nie było czasu na masaż ;) ) . Serum ma idealną konsystencję dla mnie- lekko wodniste ,przez co łatwo je rozsmarować. Ale trzeba uważać,gdyż z tego samego powodu łatwo je "upuścić" ;) z ręki w trakcie smarowania. Szybciutko się wchłania, przez co mogłam prawie od razu się ubrać. No i kocham ten przyjemny zapach. Jedynie cena nieco wysoka, ale z drugiej strony - tańsze to o połowę w porównaniu z Vichy , a naprawdę działa ( przynajmniej na mnie :) ).Poza własnościami p/cellulitowymi doskonale napięło i nawilżyło skórę.

Latem na pewno powtórzę kurację serum. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 ,a może więcej

Spoko.

Używałam tego serum 2x dziennie przez chyba 6tyg., kiedy to musiałam w szybkim czasie pozbyć się mojego widocznego już cellulitu i muszę przyznać, że dało radę.
Skóra zaraz po użyciu jest gładziutka, jędrna. Serum szybko się wchłania co jest dużym plusem i nie pozostawia tłustej ani klejącej warstwy, jest dosyć rzadkie.
W moim przypadku serum WIDOCZNIE zmniejszyło cellulit. Znalazłam coś tańszego i równie dobrego, więc to była jednorazowa przygoda :-)

Używam tego produktu od: 7 m-cy

Średniak w wysokiej cenie.

pulsy :
nawilża, odżywia, przyzwoicie się wchłania, wydajny, opakowanie poręczne, fajna konsystencja.

minusy :
nie wyszczuplił, jak na efekt \"liftingujący\" to raczej średnio napina skórę, cellulit nawet nie drgnął, cena wygórowana. zapach po dłuższym stosowaniu zaczyna przeszkadzać.

Kupiłam w zestawie promocyjnym z Super-koncentratem antycellulitowy na noc drenująco-wyszczuplający (kupiłam ze względu na koncentrat - to serum było jakby \"przy okazji\").

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu przez ponad miesiąc.

Nie szkodzi ale i nie pomaga:(

Tak szczerze mówiąć nie zauwarzyłam spektakularnych efektów po tym kosmetyku, spodziewałam się czegoś znacznie lepszego.
Minusy jakie wychwiciłam:
1) Zapach - kompletnie mi nie opdowiada, taki mdły
2) działanie - u mnie jedynie nawilżenie skóry, nic poza tym.
3) wydajność - średnia
4) wchałanianie - średnie, jakoś moja skóra ciężko go przyjmuje, w dodatku lepie się po nim
5) ani wyszczuplenia, ani liftingu

Znam lepsze kosmetyki tego typu, więc generalnie nie planuje ponownego zakupu.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Tym razem bubel

Zachwycona działaniem balsamu wyszczuplajacego Tołpy z radością kupiłam w promocji dwa opakowania serum, licząc na wzajemne uzupełnianie się kosmetyków w walce z cellulitem. Niestety, z uzupełniania nici - serum tak naprawdę nic nie robi i na tym mogłabym zakończyć tą recenzję.

Jeżeli chodzi o plusy kosmetyku, to bardzo spodobałao mi się opakowanie z pompką, która dozuje odpowiednią ilość serum. Konsystencja jest rzadka i dobrze się rozprowadza, ale nie można wykonać zbyt długiego masażu (ja jednak nigdy nie mam na to czasu).

Odrzuca nieładny zapach, jednak to mały mankament w porównaniu do braku długofalowych efektów. Otóż serum działa, ale jedynie przez około 3 godziny po aplikacji. Skóra robi się napięta i wygładzona, jednak efekt nie wytrzymuje nawet do rana (stosowałam kosmetyk na noc). Teraz uzywam serum Dove i rano czuję, że skóra nadal jest napięta. Nie zauważyłam, żeby kosmetyk Tołpy wysuszał czy podrażniał, ale mam wielki zarzut co do wydajności - znika w ekspresowym tempie. Nie jest też wart swojej ceny - lepiej zainwestować w kilka tubek balsamu z tej serii.

WTF??

No i mam za swoje. Zachęcona opiniami wizażanek chciałam kupić super koncentrat drenująco-wyszczuplający tej firmy, ale z wrodzonego zapominalstwa nazw kupiłam to właśnie serum.
Całośc skwitowałabym najlepiej angielskim skrótem WTF?? Co autor tego produktu miał na myśli - tego nie wiedzą nawet najwięksi mędrcy świata.
Ani nie ujędrnia, ani nie wyszczupla, ani nawet nie spowodował w najmniejszym stopniu redukcji cellulitu. Konsystencja jest paskudnie rzadka, co w połączeniu z tym kolorem jaki ma to serum daje mi dziwne skojarzenia smarowania się... Nie daje się masować stosując to serum, ponieważ wchłania się jak woda w ciało. Kompletnie też nie nawilża.
Mam poczucie wyrzuconych w błoto pieniędzy i to nie małych.

Używam tego produktu od: 3-4tyg

średniak

Kupiłam kilka miesięcy temu. Zużyłam całe opakowanie i na pewno nie wrócę do niego. Plusy jedynie za naturalne składniki i lekkie napięcie skóry dające efekt optycznego wyszczuplenia. Na krótko.
Poza tym same minusy - nieprzyjemna konsystencja uniemożliwiająca masaż, mała wydajność i okropne wysuszenie skóry. Efekt żaden.

Używam tego produktu od:miesiąca

NIE

Bardzo kiepski kosmetyk. Nieprzyjemna konsystencja, chociaż rozprowadza się dobrze (w czasie stosowania miałam wrażenie, że smaruję się rozrzedzonym budyniem). Żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam, poza tym praktycznie w ogóle nie nawilża skóry. Zapach wedle gustu - mi się nie spodobał.

Używam tego produktu od: tygodnia

Taki sobie

Trochę nawilża, trochę napina, ale na krótką metę. Bardzo dobrze się wchłania. Wolałam jednak używać balsamu ujędrniająco-wygładzającego Tołpy, firmę tę uważam zresztą za dobrą.Natomiast ten preparat jest średni. Wydajność kiepściutka.